Keresés

Részletes keresés

Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2003.09.16 0 0 375
Bocsánat: nem Probatbicol, hanem krampapilu, vagy ki.
Előzmény: Tájékoztató Iroda (374)
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2003.09.16 0 0 374
Most látom, hogy erre nem válaszoltam.
Szal: a "fajtám", "fajtád" egy kib@ßott szép magyar szó, amit nemcsak a faj, a race értelmében használtunk régen, hanem a leghétköznapibb értelemben is. Nekem tetszik, és szívesen mondom másra rosszalóan, vagy viccesen, hogy "ismerem a fajtádat!", ti. azt a gazfickó fajtádat, stb.
És nem vagyok hajlandó egy "rassz" ál-félreértő, boldogan gyanúsító rafkós fajtája miatt sem lemondani ennek a fordulatnak a használatáról (itt a fórumon se).
Tehát kivételesen hiszek Probatbicolnak, hogy kiszólása nem magyar "fajodnak", hanem neki valamiért nem tetsző típusodnak, tulajdonságodnak szólt.
Előzmény: Törölt nick (372)
Uránusz Creative Commons License 2003.09.16 0 0 373
...:)))
ahogy nézem yól elvagytok itten...
:)))
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.20 0 0 372
Tájék Irda.
Most mit értettél félre? Probatbicol pimaszkodott Krampapliu bikafikén beleöklelt a vajba, és mondott valami sértőt a " fajtámról".Erre te dühbe gurultál,mitől,csak nem verekedés készül a ház előtt?
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2003.07.19 0 0 371
'Ezzel a " fajtáddal" meg jó lenne kissé csinján bánni'

BÁNIK A F@ßOM!!!!!!!!!!! JOGOM VAN MAGYARUL BESZÉLNI, ÉS AKINEK NEM TETSZIK, AZ NÁCIZZON, VAGY MAGYARGYŰLÖLŐZZÖN LE, de mást is tudnék javasolni, az PC, csak nem Index-konform:-)

Előzmény: Törölt nick (352)
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.18 0 0 370
Ejnye, Tökéczki elvtárs, a nacionalizmus, mint rákfene?
Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.18 0 0 368
PB
Az nem jó, Tőkéczki keveset írt, puha kötésben,hanem a Mao Ce Tung összest tudom ajánlani stabil, barna,direkt vaságyhoz való.
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.18 0 0 367
Nálam is van ilyen, én például Tökéczki történelmi materialista cuccaival támasztom alá a vaságyat.
Előzmény: Törölt nick (366)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.18 0 0 366
Probatbicol
Össze tetszik téveszteni a hortobágyi csikósmúzeummal. Szó, ami szó egy ideig az előszoba szekrényben tároltuk egy közismert demokratikus ellenzéki Sztálin összesét.
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.17 0 0 365
Azt akartam javasolni - habár nem akarok tényleg beleszólni -, hogy told hátra a Marcusokat meg a Hegeleket, és vegyél 4-5 folyóméter bordó Bibliát arany betűkkel, mert az nagyon szépen mutatna a karikás ostor meg a bőrkulacs mellett.
Előzmény: Törölt nick (364)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.17 0 0 364
Miféle bordó gerincet? Ki gerincét? Egyébként sincs már hely,tudod a Marcus Auréliusok sok helyet foglalnak el,nem beszélve a G.F.W. Hégelekről.
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.17 0 0 363
Vegyél négy méter bordó gerincűt, az jól mutat a polcon.
Előzmény: Törölt nick (360)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.07.17 0 0 362
:))
Nincs harag.
Előzmény: krampampilu (357)
FREEDOM OF PRESS Creative Commons License 2003.07.17 0 0 361
Azok már két héttel előbb megírták.
Előzmény: Törölt nick (358)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.17 0 0 360
Elnézést a betűhibákért,de éppen egy bibliaárus csengetett az ajtón.
krampampilu Creative Commons License 2003.07.17 0 0 359
Baromira kis k-val, ha kérhetlek...
Előzmény: Törölt nick (356)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.17 0 0 358
Probatbicol,kapd a kezedbe a négy vagy öt nappal ezelőtt napilapokat és gyorsaan nézd át őket.Van amiben csk annyi van,hogy új vezér és új programigazgató, de a tulajok közt a HGY nincs megemlítve. Figyelmeztetlek,hogy politikailag korrekten olyan hogy hazudsz,nincsen, csak olyan van,hogy nem monbasz igazat. Ejnye,ejnye nekem kell jómodora figyelmeztetnem egy ilyen nagy emberet?
krampampilu Creative Commons License 2003.07.17 0 0 357
Ilyenre futotta...:)))
Előzmény: kábelbúvár (355)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.17 0 0 356
Krampampliu
Baromira örülök,hogy baromira nem nekem címezted a fajtázást, és az is baromi örömmel tölt el,hogy baromira nem érdekel,milyen hányavetin sértegetsz meg másokat,úgyhogy mindenki baromira nem pi-szi, de legalább telik az idő,és fogy a Magyar Nemzet( 90 ezer pld, szorozd be hárommal) de baromira nem muszáj beszoroznod.
kábelbúvár Creative Commons License 2003.07.17 0 0 355
Fajtád neked van, de nem túl fejlett!
;-)
Előzmény: krampampilu (351)
krampampilu Creative Commons License 2003.07.17 0 0 354
Ne haragudj, de mintha nem neked címeztem volna...

Az meg, hogy ki mit tart píszínek és mit nem, baromira nem érdekel!

Előzmény: Törölt nick (352)
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.17 0 0 353
Hazudsz, mindegyik napilap megemlítette. Melyik nem említette meg?
Előzmény: Törölt nick (350)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.17 0 0 352
Krampampliu
Sem Bayer, sem Új Péter nem tényfeltáró újságíró. A véleményük meg vagy érdekel vagy nem.Ezzel a " fajtáddal" meg jó lenne kissé csinján bánni.Ez ma nem hangzik senki szájából politikailag korrekten,főképp annak nem aki nyilván a tolerancia gyakorója, és akkor még nagyon tündibündin fogalmaztam.
krampampilu Creative Commons License 2003.07.16 0 0 351
Nédd, tündibündi!

Ha Bayerzsóti és Uj Péter ugyanazon van baromira kikattanva, az azér' erőst yelez valamit...

Az a szerencse, hogy te - meg a fajtád! - ezt a büdös életbe' nem tudjátok fölfogni...:)))

Előzmény: kábelbúvár (345)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.16 0 0 350
Kábelbúvár,te mit tanultál oknyomozás alatt? Speckó a napilapk még a hírekben is hazudoznak.Mindegyik azt hallgatja el,ami az ő oldalának kellem,etlen( Pl.megvették az ATV-t, de több napilap felejtette el közölni,hogy a Hit Gyülekezete megjelent, mint tulajdonos),és tudok még néhány példát.Milyen nemes oknyomozás folyt az ügyben,hogy Antall József műtétjét a költségvetésből vagy a saját zsebéből fizeti. Ez volt a csúcs, reggeltől estig:TV, kommentárok, jegyzetek, stb.
Mal Voisin Creative Commons License 2003.07.16 0 0 349
azér az fura, hogy a mn önti a neveket, de még egyik név sem mondta, hogy én márpedig nem vagyok rajta a viplistán
kábelbúvár Creative Commons License 2003.07.16 0 0 348
Ők ezt tanulták oknyomozás alatt...

Gondolom, néhány sajtóper várható.

Előzmény: Probatbicol (347)
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.16 0 0 347
Ha az "büdös", hogy összevissza leirogatnak megyelőre minden alap nélkül neveket, még nem újságírói teljesítmény- egyelőre csak és kizárólag arra szolgál, hogy megpróbálják elfedni: a Fidesz alatt kezdődött ez a dolog, és Kulcsár Áderhez rohant védelemért.
Előzmény: Törölt nick (346)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.16 0 0 346
Uraim és hölgyeim!
Szeretném felhívni a figyelmeteket arra,hogy ebben a KH ügyben nem nagyon csipkedi magát a tényfeltáró újságírók hada.Nagyonis tarózkodóan lazsál.Pl. Kulcsár Attilának egyedül a MN. től Szarka Ágota ment utána,ki ő,mi ő. Jellemző, hogy az összes napilap átvette.És hol van a Pintér megkeresése, vagy a Forróé, vagy ki bombázza kérdésekkel Gyurcsányt , vagy Gáldit,Mudurát Draskovicsot a volt kisz titkárt, aki a Fazekasban Magyar Évával,mint két Ksz Führer élet halál urai voltak, csepegó rosszindulattal. Hol sietnek a liberális szürke állományosok felgöngyölíteni ezt a jó kis botrányt.Úgyhogy ne fikázzátok ti a Magyar Nemzetet, egy szsvatok s legyen arról,hogy mennyivel színvonalasabb a baloldal. Ja, és a Népszava tulajdonosa körül is büdös valami.
kábelbúvár Creative Commons License 2003.07.16 0 0 345
Bayerzsóti tartya a szintyét...
Előzmény: Probatbicol (344)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!