Keresés

Részletes keresés

millertrash Creative Commons License 2002.04.23 0 0 2
A MIÉP-es szavazók SZVSZ azért szavaztak a FIDESZ-re, mert Csurka túl korán bejelentette a visszaléptetéseket. Hogy mi lett volna az MDF-mal ha önállóan indul azt már sosem fogjuk megtudni. Valószínű, hogy nem került volna be.
RGABOR Creative Commons License 2002.04.23 0 0 1
Van (maradt) tömegbázisuk? Bejutott volna az MDF a parlamentbe a Fidesz nélkül is? És akkor ha nem a Fidesz jelentette volna az egyetlen jobboldali alternatívát? A MIÉP szerintem ezért esett ki, mert sok szavazójuk a Fideszre szavazott már az első körben is. Ez történt volna az MDF-el is?
Előzmény: millertrash (0)
millertrash Creative Commons License 2002.04.23 0 0 0
Szerintem ha az MDF még önálló pártként akar működni, külön frakciót alapít. Ezt fejtegette tegnap Csapody is a TV-ben.
RGABOR Creative Commons License 2002.04.23 0 0 topiknyitó
Mit csinál ebben a helyzetben az MDF? Azonosul-e a Fidesz politikájával? Hát a módszerekkel? Kiválik vagy beolvad? Marad az "egységes" jobboldal OV vezetésével? Kéretik nem mocskolódni egyik oldalról se.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!