Keresés

Részletes keresés

Qkorica Creative Commons License 2002.04.25 0 0 77
Tudod nagyon nehéz nekem…..

Nem volt szándékomban erre a feladatra közbeszerzést kiírni, de most jobban átgondolva a dolgokat átengedem Neked. Én ugyanis előtte és utána is szeretek beszélgetni………..

Előzmény: Törőlt_nick (76)
Törőlt_nick Creative Commons License 2002.04.23 0 0 76
ej-ej kukorica jancsi,
hiába lettél huszár
csak paraszt maradtál?
Előzmény: Qkorica (59)
aamen Creative Commons License 2002.04.23 0 0 75
mindket orszag tovabbra is erosen antikommunista beallitottsagu.

ezert lettunk a '94-'98 kozott tenykedo jobooldali kormany tenykedese idejen natotagok, ezert nem fogadtak a '98-2002 kozott tenykedo kommunista kormany miniszterelnoket, es ezert fogadjak a visszatero polgari eroket oly szivesen, es igy fognak beengedni remelhetoleg az eu-ba is.

nem az a kommunista, akit az ellenfelei annak neveznek, a kommunista az, aki allamosit, meg nagytokevel meg penztokevel riogatja a polgarokat, kozben meg ellop mindent, ami mozdithato. meg azt is, ami nem mozdithato.

node, a proletarforradalom negy evenek most mar vege, folytathatjuk a szabad vilag epiteset.

Előzmény: duci2juci (2)
piero Creative Commons License 2002.04.23 0 0 74
Mit gondolsz, miért hiányzott az első fordulóban is annyi választókörben több tucat szavazólap a ládából.Elképzelhetetlen, hogy valaki veszi a fáradtságot, elmegy szavazni, aláír, ikszel vagy sem, mindegy és a kabátja alá rejti a szavazólapot és hazaviszi emlékbe. Ez hihetetlen.
Komoly baj van a választási törvénnyel, azt hiszem.
Előzmény: DRH (62)
Obivan Baumax Creative Commons License 2002.04.23 0 0 73
Hát lehet, de akkor a tietekben mi volt 7-én, mert az bizony nem a pisi volt, hanem a csöve!
És nem is pisi volt benne!PAAANCSER!
Előzmény: Fogatlan provokátor (72)
Fogatlan provokátor Creative Commons License 2002.04.23 0 0 72
>Na, mesélj, hol csíp a pisi?

Szerintem a szádban. :-DD

Előzmény: Obivan Baumax (71)
Obivan Baumax Creative Commons License 2002.04.23 0 0 71
Előkerültén fogatlan MIÉP-es!
Kiheverted a dupla verést? Na, mesélj, hol csíp a pisi?
Előzmény: Fogatlan provokátor (70)
Fogatlan provokátor Creative Commons License 2002.04.23 0 0 70
A mi Petinket azért hívta meg Bush, mert Péter együttérzése jeléül felajánlotta a még el nem nyert olimpia rendezésének a jogát az Usának. Bár tudom, hogy sok idióta vaksi ember, akinek nincs ki az öt kereke, ezzel nem ért egyet, de hát őket Kovács elvtárs majd lehűti. Szerintem ez jó dolog, kerül amibe kerül. Azért be kell látnod, hogy egy fontos elvtárs fontos utazását nem szabadna ilyen durván megkérdőjelezni.
Előzmény: honleány (-)
yolajos Creative Commons License 2002.04.23 0 0 69
Utoljára 8 éve vesztettem el fejem mikor a "de" nászra lépett az MSz(m)P-vel. :( Én nem kívánom az új, jobb fejemből a ".. a múltat végképp eltörölni.." :)
Előzmény: Qkorica (67)
honleány Creative Commons License 2002.04.23 0 0 68
Komolyan mondod? :-)
Előzmény: Törölt nick (66)
Qkorica Creative Commons License 2002.04.23 0 0 67
Yolajos!

Te is pont olyan vagy mint egy öreg BRG magnó.

Ha esetleg nem ugrik be, akkor mondom, az is megérett egy fejcserére.

Előzmény: yolajos (63)
főpincér Creative Commons License 2002.04.23 0 0 65
a megszólitás után lemaradt: :-)
Előzmény: főpincér (64)
főpincér Creative Commons License 2002.04.23 0 0 64
Kedves Pokorni Zoltán! (alias DRH)
Maradjunk az eddigi eredményeknél. Majd ha lesz ujadd végeredmény, akkor modosithatunk a számokon, de addig kéretik tiszteletben tartani a szavazatszámlálók munkáját. (Ja, és persze a honfitársak (mennyivel is egységesebb és szebb szó mint a polgár, mert,hogy polgár a német polgár is, de nem honfitársam...) szavazatait is.
Előzmény: DRH (62)
yolajos Creative Commons License 2002.04.23 0 0 63
Nem szívesen lennék M. Péter tolmácsa! Vagy Kovács et. leírja mit mondhat Petike :)))))))))).
Nem is kell nekünk jobb ország IMAGE mint a 3/3 által megérintett volt MszMP KB tag & bankár & Legyen Ön is milliárdos Petike :((((((
Mert MEGÉRDEMLEM !!! Nekem ez JÁR.
Tehát : Petike Jár !!
DRH Creative Commons License 2002.04.23 0 0 62
Hát...kituggya.

Az egy százalékos dolgok gyanúsak.

Pl. Győr Balogh József nyert az első fordulóban: 50,19% al. (74 szavazat)-érvénytelen szavazatok száma 199 és hiányzott 63 szavazati lap.

Előzmény: főpincér (45)
főpincér Creative Commons License 2002.04.23 0 0 60
Szerintem Te is tudod, hogy a dilomáciai etikett ugy kivánja, hogy mindenféleképpen tolmács segitségével történjen a tárgyalás. Tehát semmi jelentősége annak, hogy tud -e angolul vagy sem. Kár az ilyen fikázásokért, mert kicsit nézz krül a mostani vezető politikusoknál( Pokorni, Deutsch, Kövér, Áder...) a nyelvtudásukkal nem igazán dicsekedhetnek. (de nem ezért nem szeretem őket)
Előzmény: epdm2 (50)
Qkorica Creative Commons License 2002.04.23 0 0 59
Szerintem Neked nem a hon elvesztésével kellene foglakoznod, hanem inkább a lányságéval........
Előzmény: honleány (58)
honleány Creative Commons License 2002.04.23 0 0 58
Így viszont szerencsénkre eljött a másság, az elvtársak, internacionalisták, cionisták, plazák, csigatévén nevelt ifjúság és a nem adózó multik kánaánja ojjé
Előzmény: Törölt nick (54)
Qkorica Creative Commons License 2002.04.23 0 0 57
Hi Bolnde!

"'S végül azt tudod, hogy mit csinál a szőkenő a feketével?'

Leszopja? Szabad a gazda (vagy előzetesben ül)!"

Én nem a vágyakról kérdeztelek, hanem csak egy egyszerü kérdést tettem fel. Tehát a válasz:

Megissza, és ezt javaslom Neked is, felér egy agymosással.........

Előzmény: duci2juci (56)
duci2juci Creative Commons License 2002.04.23 0 0 56
'S végül azt tudod, hogy mit csinál a szőkenő a feketével?'

Leszopja? Szabad a gazda (vagy előzetesben ül)!

Előzmény: Qkorica (53)
honleány Creative Commons License 2002.04.23 0 0 55
aha... :-)
Előzmény: Laci (49)
Qkorica Creative Commons License 2002.04.23 0 0 53
Hi Blonde!

Kezdjük az elején:

 Menj el a fodrászhoz és kérjél két barna tincset a hajadba.
 Ha látod a barna tincseket akkor már megvan a reménysugár.
 Azért szeretik a baloldali (nem szélső balról beszélek) beállítottságú politikusokat, mint a jobboldaliakat, mivel ők kerülik a szélsőséges megnyilatkozásokat, cselekedeteket (vagyis azt hiszik magukról, hogy kevesebbet engedhetnek meg maguknak, talán)

S végül azt tudod, hogy mit csinál a szőkenő a feketével?

Előzmény: duci2juci (2)
kiski Creative Commons License 2002.04.23 0 0 52
epdm2:
A diplomáciai szokások szerint akkor is ott ül a tolmács, ha a két tárgyaló fél közül az egyik anyanyelvi szionten beszéli is a másik nyelvét.
Egyik fél sem vállalja, hogy az anyanyelvét alacsonyabb rendűnek ismerje el a másikénál, nem beszélve arról hogy az elszólásokat mindig lehet menteni a tolmács hibáztatásával. (A koktélpartin persze már más a helyzet, ott oldottabb a protokoll.)
Más kérdés, hogy Bush sem tud magyarul, miért kellene Medgyessynek angolul tudnia? Francia tudással azért viszonylag jól el lehet boldogulni a diplomáciai életben, mert a XX. század közepéig a francia volt a hivatalos diplomáciai nyelv és a hagyományok, a megszokás miatt a diplomáciai testületeknél a francia nyelv a mai napig megőrizte a nimbuszát.
Végül pedig: Medgyessynek nem angolul kell jól tudnia, hanem megnyugtató és pozitív kapcsolatot kell tudnia politikailag-gazdaságilag kialakítani a külfölddel; stabil Magyarország-képet kell sugároznia.
Előzmény: epdm2 (50)
duci2juci Creative Commons License 2002.04.23 0 0 51
'mert 4 év múlva még mindig azt fogod szajkózni, hogy a megyó pufajkás és a tömegbelövetett ... '

Én ezt nem mondtam, még csak nem is utaltam rá, a saját rögeszmés gondolataidat próbálod úgy beállítani, mint ha azt egy normális ember szájából (na jó, billentyűzetéből :-)) hallottad volna. Ma már ennél kifinomultabb módszerekkel ferdítenek mások gondolatán. Levelezőn végezted az agymosó módszerek tanfolyamát?

Előzmény: Törölt nick (47)
epdm2 Creative Commons License 2002.04.23 0 0 50
Visszatérnek a régi szép idők. Ott fog ülni Bush, Medgyessy, meg közöttük egy tolmács. Nem hiszem ugyanis, hogy francia vagy román nyelvtudásával sokra menne.
Laci Creative Commons License 2002.04.23 0 0 49
Nyilván ő nem magángéppel fog repülni, hisz neki nem olyan sürgős átvenni a díjat, mint OVInak volt.
Előzmény: honleány (-)
főpincér Creative Commons License 2002.04.23 0 0 48
Drága Fidelia!

Mondtam én valaha is, hogy nem találkoztak?

Mondtam én Rád, hogy nacionalista vagy?

Mondtam én valaha, hogy a meghivás nem igy szólt még régebben? (végül is diplomata a lelkém, meg enm csak ő de a tanácsadó ia...)

én csak ara hivtam fel a figyelmedet, hogy amennyiben még a beiktatás iletve a hivatalos megnevezés előtt ez megtörténik, akkor ez igenis jelzésértékű...

Előzmény: Fidélia (46)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.23 0 0 47
"Szőke vagyok, de tanulni akarok! Nem értem, hogy is van ez? Régebben mindkét (U.S.A., G.B.) látszólag harcos antikommunista volt, a szabadság bajnokának tartották magukat. Történelmi részletekbe, ellenpéldákba most ne menjünk bele. Most pedig a választások előtt üzengetnek elismerően
a volt kommunista párt utódpártja miniszterelnök jelöltjének. ... Lemaradtam valamiről ?"

Kedves Szőke lány ... Nem a szőkeséggel van baj, hanem az agymosással ...
Lemaradtál valamiről ?
Igen, az elmúlt 12 évről ...

Neked a politika csak az utolsó 4 hétről szól Vagy csak kettőről ?

Szerintem lassan az agymosó fidesz szórólapok helyett olvasgathanál valami mást is, mert 4 év múlva még mindig azt fogod szajkózni, hogy a megyó pufajkás és a tömegbelövetett ...

Fidélia Creative Commons License 2002.04.23 0 0 46
Drága Főpincér!

Természetesen szíved joga bármit a saját nézeteid szerint elemezni.
A meghívás akkor is ígyen szólott:O)
Az már egy picit érdekesebb megközelítés,hogy aki nem balos az mingyár egyben a negatív értelemben feltétlenül nacionalista.:(O

Neked is ajánlanám figyelmedbe ezt a honlapot,amit Tamáska volt szíves itt nem sokkal alább közkinccsé tenni:O)

Tamáska!

Neked is köszi,mert a keresőm sajnos a fagyhalál állapotában van,de már dolgozom rajta:O)

Előzmény: főpincér (43)
főpincér Creative Commons License 2002.04.23 0 0 45
DRH barátom!
TE melyik választást nézted? Merthogy a tényeknél maradjunk. ha összeadjuk az első és másiodik forduló + a területi listára leadott szavazatokat akkor a következő képet láthatjuk:
kormányon levő erők re szavaztak:(MIÉP+Fidesz-MDF-FKGP): 6.624.268
Kormányváltó erők: MSZP+SZDSZ: 7.306.766
A centrumot nem adtam bele sehova , mert m ittudomén...?
Szóval kik is voltak kevesebben...?
Előzmény: DRH (36)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!