Keresés

Részletes keresés

asdf_ Creative Commons License 2005.03.10 0 0 35

Aki az alanti meltatas alapjan kedvet kapott:

 

aprilis 15-en Wood and Strings ismetles a Muveszetek Palotajaban
syrius Creative Commons License 2004.10.22 0 0 34

ilyen hosszú idö után nincs kedvem vitatkozni az elöttem szólóval, helyette:

megjelent az új CD, DVD, valami olyasmi, amilyenröl az unplugged koncertek alapján álmodtam. Itt ugyan van elektronika is, meg Borlai is (szerencsére) de visszafogottabb az egész, mint a Pecsában rendezett lemezbemutató. Röviden fantasztikusan jó az egész, profi munka a vonósok hangszerelése, az összjáték, a közeli felvételek, minden. És ami még profi: hírét véve a megjelenésnek felmentem a tom-tom records oldalára tegnap elött éjjel, másnapra visszaigazolták a megrendelést, ma meg már itt is van a DVD. Mindez 3500 Ft-ért, szóval mint egy álom.  Köszönet a kiadónak, és persze mindenek elött a zenészeknek egytöl egyig.

bivisz Creative Commons License 2003.10.17 0 0 33
Ezúton szeretném üzenni Jamie-nek, hogy az új szám klipje rendkívül undorító és ízléstelen. Nem szép dolog szerintem az ha valaki idejön Magyarországra, sikert arat, majd befutott művészként csinál egy kvázi vallásellenes videoklipet, ami még a Marylin Mansonnak is becsületére válna (mármint a klip, nem a zene). Egyszóval szomorú, és szerintem nem szép dolog más f*ával verni a csalánt. Itt pedig az történt. Olyan ez mintha pld. én kimennék Amerikába, befutnék, majd pedig elkezdeném gyalázni az ottani vallást és embereket. Jó lenne ha valaki lefordítaná ezt Jamie-nek (tudom hogy magyarul ír-olvas-beszél, de nem tudom hogy a logikát érti-e, tehát tud-e így gondolkodni, vagy pedig csak az volt a lényeg, hogy legyen egy klipje amiben meztelen nők-férfiak izélnek, a háttérben meg egy keresztre hol egy férfi, hol meg egy nő van felfeszítve). Ja és mondjuk nem ártott volna magyarul megírni a slágert, ha már úgyis kis hazánk az elsődleges célközönség.
Tompa Creative Commons License 2003.10.12 0 0 32
Voltunk ám rengetegen, netez?k közül is! De asdf által megadott oldal fórumával nem igazán lehet versenyezni :)
Látogassátok a Boom Boom és Borlai Gerg? fórumát is itt az indexen! :)
Üdv,
Tompa (Hughes)
asdf_ Creative Commons License 2003.10.12 0 0 31
Nezz be Jamie-ek oldalanak forumara, itt igencsak hizott a hozzaszolasok szama ;))
Előzmény: syrius (30)
syrius Creative Commons License 2003.10.12 0 0 30
Akkor most a netezők nem járnak koncertre, vagy a Jamie rajongók nem neteznek?
Mert megvolt a koncert, fantasztikusan jó volt, sokan voltunk (elegen) és a hangulat is csúcs volt. Azt hittem jól meghízik a topic mire benézek, de...:-(

syrius Creative Commons License 2003.09.21 0 0 29
Megtörtént, kár, hogy jegyet nem lehet mellé rendelni:-)
Előzmény: asdf_ (28)
asdf_ Creative Commons License 2003.09.21 0 0 28
Szerintem az a legegyszerubb, ha megrendeled kozvetlenul a kiadotol, es par nap mulva mar ott is van, 2400 Ft/db aron, postakoltseg nincs (vigyazz, az elso cd-nel nehogy a maxit rendeld ;) ). Ott lesz par napon belul, mas kerdes, hogy a kiralyi postanak koszonhetoen keritened kell egy uj cd-tokot hozza ;) Legalabbis en igy jartam mind a kettovel (igaz, egyszerre jott).
Előzmény: syrius (26)
Tompa Creative Commons License 2003.09.21 0 0 27
Elfogyott?? Naggyon jó!!
Jegyeket pl. a Vörösmarty téri jegyirodában lehet kapni.
Előzmény: syrius (26)
syrius Creative Commons License 2003.09.21 0 0 26
... és talán a praktika is bevált, mert hogy nem sikerült megvennem a CD-t, merthogy ELFOGYOTT (ami azért jó hír is). Ha valaki tud forrást írjon, mert kéne. AZ EREDETI. Mert megérdemlik, hogy ne másolat legyen. Egyébként a koncertre hol lehet jegyet venni?
Előzmény: asdf_ (25)
asdf_ Creative Commons License 2003.08.30 0 0 25
Nos, hogy sajat, majd' masfel eve feltett kerdesemre valaszoljak: oktober 10. PeCsa :D
Előzmény: asdf_ (-)
Qkac Creative Commons License 2003.04.15 0 0 24
amúgy hétfőn elindult a page
asdf_ Creative Commons License 2003.04.02 0 0 23
Hmm, mit olvasok tomtom oldalon:

A zenei piac napjainkra egyre súlyosabb helyzetbe kerül. Az ingyenes letöltések, a kalózkiadványok és az írható cd-kre készült másolatok hatalmas károkat okoznak a zenészeknek, kiadóknak egyaránt. A rohamosan terjedő másolható cd lemezek és a közönség számára nehezen megfizethető árak miatt kiadónk úgy döntött, hogy a jelenlegi helyzeten változtatni próbál. Jamie Winchester-Hrutka Róbert új lemeze a boltokban max. 2.200.- és 2.400.- Ft közötti árban lesz kapható!
Sajnos mindenféle racionális számításnak ellentmond, de ezzel a lépéssel elkezdhetnénk visszaszoktatni a zenehallgatókat a legális CD vásárlására. Ilyen alacsony ár mellett a megtérülés csak nagyon magas példányszámnál lehetséges, de ha ezek a feltételek nagyobb vásárlási kedvet hoznak, az a jelenlegi sakk-matt helyzetet feloldhatná. Persze mindezek mellett, aki ezt az albumot meghallgatja, értékes igazi zenei csemegével gazdagodik!

Fizu, irrealis arak meg egyebek miatt eddig kb. 0 cd-t vettem (es megjegyeznem, hogy nem tornyokban allnak nalam a masolt cd-k, ha 30 van sokat mondok). Dogoljek meg, hogy erre es ennyit nem fogok sajnalni. Sz'al a bevalt az otlet rovatba lehet huzni egy strigulat... ;) Kivanom, hogy masnal is hasonlo hatast valtson ki.

Qkac Creative Commons License 2003.04.02 0 0 22
Biztos azért mert Jumu barátunk csak kirándulgat ahelyett, hogy a honlapon dolgozna :)
De a TomTom se egy gyors hely. Egy barátnőm már két hete megrendelete a CD-t, de még nem küldték.
Előzmény: asdf_ (21)
asdf_ Creative Commons License 2003.04.02 0 0 21
Ma meg mar a masodik ;)
Előzmény: Qkac (13)
Qkac Creative Commons License 2003.03.26 0 0 20
naja :)
Előzmény: Tompa (19)
Tompa Creative Commons License 2003.03.26 0 0 19
Háááát:) Ama bizonyos másik fórumban találod meg a választ...
Előzmény: Qkac (18)
Qkac Creative Commons License 2003.03.26 0 0 18
Hádzsiz barátom, mondd, hol szerezted?
Előzmény: Tompa (17)
Tompa Creative Commons License 2003.03.26 0 0 17
Még sem átverés! :) A lemez teljes életnagyságában itt leledzik a kezemben! Méghozzá dedikálva! Yesss
Előzmény: Tompa (16)
Tompa Creative Commons License 2003.03.25 0 0 16
Az év nagy átverése. Csak etetnek...
Előzmény: Qkac (15)
Qkac Creative Commons License 2003.03.25 0 0 15
szerintem meg se jelent az album, és nem is lesz igazi page :)
Előzmény: Tompa (14)
Tompa Creative Commons License 2003.03.25 0 0 14
Tegnap még mindig nem lehetett kapni...
Előzmény: Qkac (13)
Qkac Creative Commons License 2003.03.25 0 0 13
ma telik le az 1 hét :)
Előzmény: Jumu (11)
asdf_ Creative Commons License 2003.03.19 0 0 12
Igy megy ez ;) Akos site rakas resze is kb honapok ota under construction...
Előzmény: Jumu (11)
Jumu Creative Commons License 2003.03.19 0 0 11
"Pöti" késés lesz. Max 1 hét.
Előzmény: asdf_ (10)
asdf_ Creative Commons License 2003.03.18 0 0 10
Elvileg a honlap is 18-án indul.
Jelentem tisztelettel, 18-a van ;)
Előzmény: Jumu (3)
Qkac Creative Commons License 2003.03.12 0 0 9
Jumu barátom segítségével Robi megmondta a választ :)
Előzmény: Qkac (8)
Qkac Creative Commons License 2003.03.11 0 0 8
Hellobello!
Mi a címe annak az új számnak amit mindig a koncert legvégén játszanak? (Jumu lehet hogy csodálkozol ezen a kérdésen, de elbizonytalanodtam benne)
Előzmény: Tompa (7)
Tompa Creative Commons License 2003.03.11 0 0 7
Inkább a lemezbemutató koncert érdekelne, légyszi tudd meg:)
Megyar Atomról letöltöttem pár videót a netről, tényleg jók, de a Boom Boom közelebb áll(t) hozzám...
PS: A honlapon a képre bukni fognak a csajok, az szent, nagyon el van találva, hatásos.
Előzmény: Jumu (6)
Jumu Creative Commons License 2003.03.11 0 0 6
Hááát...
Egyébként a Sohoban lesz a sajtótájékoztató, már kiderítettem. 18-án.
Tegnap voltam Magyar Atomon! Ezek is királyak!
Előzmény: Tompa (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!