Keresés

Részletes keresés

vibor Creative Commons License 2002.04.20 0 0 1
Most az egyszer:)
Előzmény: szasza_hungary (0)
szasza_hungary Creative Commons License 2002.04.20 0 0 0
azt hittem érdekes téma!

de nem!
BOCS

szasza_hungary Creative Commons License 2002.04.20 0 0 topiknyitó
Szerintem a kampánycsend idején nem lehetne választási dolgokról szó az interneten sem!!
FŐLEG AZ RTL KLUB weboldalán.

Lehet hogy rosszul rálom??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!