Keresés

Részletes keresés

Holdanyó Creative Commons License 2002.04.20 0 0 1
Bérleti jogot törvényesen nem lehet eladni. Ki is lakoltathatnak, ha így költözöl be valahová. Az is lehet, hogy az adott lakást az adott önkormányzat az életben nem szándéxik eladni. (Még ha a jelenlegi tulaj ezt 100%-osan így tudja is...)
Trükk: tudd meg a pontos címet, hívd fel az illetékes önkormányzatot. Ott megmondják, hogy jelenleg értékesítés alatt áll-e, vagy a közeljövőben eladják-e.

Üdv: Holdanyó

Holdanyó Creative Commons License 2002.04.20 0 0 0
0 esély arra, hogy a tied legyen
m_tomi Creative Commons License 2002.04.19 0 0 topiknyitó
Erdeklodnek mennyire eri meg onkormanyzati tulajdonu lakast vasarolni, azaz berleti jogot vasarolni.Onkormanyzattol fugg ,hogy meg lehet vasarolni valamikor a lakast, vagy vannak olyan lakasok amit nem is ad el soha ?Bele erdemes menni egy ilyen uzletbe vagy nem.
Akinek van ezzel kapcsolatos infoja, tapasztalata,- kerem irjon.
Elore is koszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!