Keresés

Részletes keresés

kis pimasz Creative Commons License 2002.04.20 0 0 21
Tudod, én a tényleges költségekre is kíváncsi lennék.
Tehát nem csak arra, mi az ÁSZ jelentésében lesz, hanem mindazon szükségtelen és feltupírozott kpormányhirdetésekre, amelyekben a Fidesz önmagát dícséri a mi pénzünkön.
Vagy arra, hogy erőltetett menetben átadták a Zamárdi-Lelle autópályát a kampány legutolsó napján (igaz, hogy egyelőre nem lehet autópályaként használni).
SZóval engem minden költség érdekelne, amire egy nem fideszes azt mondja, hogy "na ez kiköpött választási reklám".
Tartok tőle, hogy ez az össze megközelíti a százmilliárdot (ami ugyebár minden egyes újszülöttre vetítve is tízezer adóforint a Fidesz kasszájába).
Előzmény: Kulik (19)
Kulik Creative Commons License 2002.04.20 0 0 20
Ugye az idézet nem lopás vagy már az MSZOSZ 1994-ben is lopott?
Előzmény: deus (11)
Kulik Creative Commons License 2002.04.20 0 0 19
Tisztelt kis pimasz!
Júniusban vagy júliusban megfogod tudni amikor az ÁSZ jelentést elolvasod.
Ott fel kell tüntetni a támogatók által biztosított kampánypénzeket is legjobb tudomásom szerint.
Előzmény: kis pimasz (8)
kis pimasz Creative Commons License 2002.04.20 0 0 18
Megfigyelhettük, hogy a Fidesz mindig azzal vádolja meg jő előre az ellenzéket, amire maga készül.
Ha tehát a Fidesz választási csalásra hivatkozik, az azt jelenti, hogy egy jó vagon aktivistájuk valóban ezen dolgozik.
CSALNI CSAK ANNAK ÁLL ÉDEKÉBEN, AKI VESZTÉSRE ÁLL!
És ez színtiszta logika.
Előzmény: rizsa. (17)
rizsa. Creative Commons License 2002.04.19 0 0 17
Annyian nem fognak, hogy győzzenek!

A kampánycsalások emlegetése pedig azért szükséges a FIDESZ-nek és természetes szövetségesének a MIÉP-nek, mert tudják ők is, nem győznek, s hétfőtől azt akarják harsogni, hogy "nem legitim a kormány"!

Előzmény: libsi (16)
libsi Creative Commons License 2002.04.19 0 0 16
Megmondom, hogy mi zavar engem:

Ha valaki költségvetési (lopott) pénzből kampányolt, persze a hivatalos párttámogatáson felül, akkor sem volna törvényes (legitim) a győzelme, ha sokan szavaznának rá.

A ZSARNOKKAL SZEMBEN MEGENGEDHETŐK A NEM TÖRVÉNYES ESZKÖZÖK IS!

A törvénytelen uralkodás: zsarnokság.

Előzmény: rizsa. (15)
rizsa. Creative Commons License 2002.04.19 0 0 15
WILLIS!

Ha figyelmesen olvasol, rájössz, hogy kis pimasz nem arra kíváncsi, hogy melyik párt mennyit költött, hanem hogy mennyibe kerülhetett a Fidesz kampánya?

Kár itt a szokásos rémhírterjesztéssel jönni. Még ha nem hazugság lenne is amit írsz, akkor sem mentené a FIDESZ-t, hogy közpénzből (az enyémből, a tiedből és mindnyájunkéból) kampányol!

Sajnálom, ha kiábrándítottalak.

Előzmény: WILLIS (13)
C5ib0R Creative Commons License 2002.04.19 0 0 14
Szerintem az MSZP is elköltött ugyanannyit a kampányra mint a Fidesz, csak azt nam tudni, hogy ki állta. De majd választások után benyújtja a számlát. Ezüsthajó Kft helyett valami más fog jönni. Kíváncsi leszek erre az "üvegzsebű" kormányra, ha kormányváltás lesz.
Előzmény: Kulik (5)
WILLIS Creative Commons License 2002.04.19 0 0 13
Szia!

Az biztos, hogy sok millióba került és kerül.
Megtippelni se lehet.
Ugyanakkor - ezt több topic-ban is kifejtettem már, listázzd ki és ott elovashatod - az SZDSZ és az MSZP ennek többszörösét költötte el.

Sajnálom, ha kiábrándítottalak.

Üdv: W.

Előzmény: kis pimasz (-)
odba Creative Commons License 2002.04.19 0 0 12
up!
deus Creative Commons License 2002.04.19 0 0 11

Legalább a jelszavakat nem kellett drága pénzen kitalálni, elég volt lopni:






odba Creative Commons License 2002.04.19 0 0 10
Tegnap Pokorni nem volt hajlandó megmondani, hogy mennyit fizetnek a postának a levelekért. Ez két ok miatt lehet:
1, Teljesen szabályosan kifizetik a százmillát.
2, A posta jóval olcsóbban végzi a kézbesítéseket.
Az első esetben mindenkben fölmerülne, hogy honnan van a Fidesznek ennyi pénze? Sőt mint tudjuk, nem csak ennyiből állt a Fidesz-kampány. A második esetben viszont rögtön adódik a kérdés: miért dolgozik olcsóbban a posta a Fidesznek? És mivel a magyar ember gyanakvó (mert azzá tették), rögtön korrupcióra gyanakszik, esetleg arra, hogy a posta vezetése valami régebbi "jótéteményt" viszonoz most a Fidesznek.
Tehát én nagyon is megértem a Pokornit, amiért nem válaszolt erre az "indiszkrét" kérdésre. Modjuk az azért mondhatta volna hogy üzleti titok... Úgy is mindig azt szokták.
Az MSZP-SZDSZ leveleket legjobb tudomásom szerint aktivisták hordják (most) szét. Egyébként én a postaládámba bedobált szórólapok számából ill. a közszereplések számából (ebbe kicsit bezavar hogy az m1 159-szer ismétli a fidesz gyűléseit) azt látom, hogy a Fidesz legalább egy nagyságrendel több pénzt költött a kampányban, mint a többiek összesen. Pedig én Debreceni vagyok (tuti Fidesz győzelem), gondolom hogy a fővárosiakat hogy bombázhatják.
rizsa. Creative Commons License 2002.04.19 0 0 9
Ha ma a posta kihozza a leveleit, akkor csak a postaköltség 100 millió forint. Plusz papir, nyomda...
Ezt add hozzá a Kossuth téri rendezvény hangosításának, szemételtakarításának összegéhez, s rájössz, hogy ennyi pénze a FIDESZ-nek legálisan nem lehetett!

Azt nem tudom, hogy Orbán kampánykörútját, Kohl és az osztrák kancellár útját vajon ki fizette!

Előzmény: kis pimasz (8)
kis pimasz Creative Commons License 2002.04.19 0 0 8
stones!
Kulik!
A támogatói adományoknak nyilvánosaknak kell lenniük. Hol tudom megnézni, hogy milyeb vállalkozásoktól milyen adományokat kapott a Fidesz? Engem továbbra is kifejezetten és csakis a Fidesz érdekel. Mivel ők demokratikusabbak és sokkal különbbek az MSZPnél, én arról szeretnék meggyőződni, hogy ez valóban így is van.
Tisztázzák annak gyanúját, hogy akár egyetlen fillér közpénzt is saját kampányukra költötte(te)k.
Megismétlem, emgem most nem a csúnya 40 év stb. MSZP érdekel, hanem a szép, tiszta, nyílt és őszinte Fidesz.
DömDöDöm Creative Commons License 2002.04.19 0 0 7
tudja valaki, hogy a két kiemelt párt mennyit állami támogatást kapott ebben az évben?
stones Creative Commons License 2002.04.19 0 0 6
Csak legyen már vége!
Ez már nem fehér embernek való!
Előzmény: Kulik (5)
Kulik Creative Commons License 2002.04.19 0 0 5
Mennyiért kampányol az MSZP-SZDSZ az adófizetők pénzéből?
Szerintem a FIDESZ-MDF töredékéből.
Előzmény: kis pimasz (-)
stones Creative Commons License 2002.04.19 0 0 4
a maszop 40+4 évig építette a gazdaságát. Erről kutakodj:üdvözlettel: Klozettka
Előzmény: kis pimasz (1)
stones Creative Commons License 2002.04.19 0 0 3
minden párt kampányát az érdekszférához tartozó vállalkozások szponzorálják. A masz0p-szadesz kontra fidesz-mdf harc e két érdekkör harca.
Ha ennyit sem tudsz, minek írogatsz ide, te kis pimasz!üdvözlettel: Klozettka
olvasd el a bibliádat: Marx:Tőke és a V.I.Lenin összest!
Előzmény: kis pimasz (-)
m45 Creative Commons License 2002.04.19 0 0 2
pokorni nem nagyon birja mar. de becsuletere legyen mondva, meg nem boritotta ra az asztalt a tevesekre :))))
Előzmény: kis pimasz (1)
kis pimasz Creative Commons License 2002.04.19 0 0 1
stones!
1. Azt hiszem, kifejezetten érthetően vetettem fel, hogy mi érdekel.
2. Azt hiszem, hogy az elmúlt 4 évben nem az MSZP volt hatalmon és nem ők menekítettek ki tízmilliárdokat választási tartaléknak.
Előzmény: stones (0)
stones Creative Commons License 2002.04.19 0 0 0
a maszop/szdsz büdzséje nem érdekel, te kis pimasz?üdvözlettel: Klozettka
Előzmény: kis pimasz (-)
kis pimasz Creative Commons License 2002.04.19 0 0 topiknyitó
Ezt - sok minden más mellett - csak akkor tudhatjuk meg, ha veszít a Fidesz.
Azt sejthetjük, hogy jóval többe, mint amennyiből a Fidesz állami támogatásként gazdálkodhat.
Tulajdonképpen az érdekel: mennyi pénzt vett el a Fidesz tőlünk, adófizetőktől igazolható módon.
Vannak köztünk olyanok, akik értenek ehhez a témához?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!