Keresés

Részletes keresés

Cs Réka Creative Commons License 2002.05.01 0 0 1
nekem volt egy baba-mama klubom (mármint én szerveztem)
összeállítottunk egy éves programot is egy pályázathoz. remélem, segíthetek, csak mondd, miben! :)
Előzmény: fecs (0)
fecs Creative Commons License 2002.04.21 0 0 0
Szia Katyee!

Nálunk 2-3 hete alakult baba-mama-klub, de mi a múlt héten voltunk elöször. Egyelöre annyi van, hogy a müv. ház biztosítja a helyet, és az igazgatója végülis a dolog szervezöje. A múlt héten mindössze négy babóca + a mamáik voltunk ott, de a gyerköcök nagyon élvezték, meg persze mi is jól éreztük magunkat. Nem kellett semmi különösebb elökészület, egyszerüen összejöttünk, beszélgettünk, a babák meg játszottak. Azért persze szeretnénk programokat is szervezni, valamikor május elejére meghívni a körzet gyermekorvosát nyári témákról: mire vigyázzunk a homokozónál, csípések stb. Addig pedig mindenki igyekszik hivogatni másokat is. Ennyi. Szerintem ha van helyetek, a többi már könnyen megy. Esetleg a védönéni segítségét is lehet kérni a szervezésben. Nálunk a helyi újságban is megjelent.
Meg szabad kérdezni, hogy merre van ez a kis falu?

Üdv:
fecs

Előzmény: katyee (-)
katyee Creative Commons License 2002.04.18 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Kis falunkban most szeretnék elindítani baba-mama klubot, ehhez szeretném segítségeteket kérni. Sok ötletünk van, de jó lenne ha olyanok is írnának, akik már klubtagok vlahol!!

Köszi,
Katyee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!