Keresés

Részletes keresés

suti51 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 1

Vettem egy Logic3 USB Rumble gamepadot, amit sajnos a játékok nem ismernek fel. A vezérlőpultban sikeresen tudom tesztelni, s a NFS Underground is kitünően megy rajta. A problémám az, hogy ezeken kívül viszont semmilyen játék nem ismeri fel a gamepadot. Letöltöttem a logic3 weboldaláról a legújabb drivert hozzá, de azzal is ugyanaz a helyzet. Nem tudom, mit lehet a gond. Azok a játékok, amikkel próbáltam és nem mennek: The Incredibles, Shrek2, Prince Of Persia, Sw Battlefront, UT 2004.

Segítsetek kérlek, mert a lányom nem tud billentyűzetről játszani.

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.23 0 0 0
Tegyel fel egy XP-t a gepre,az mar alapba kezeli a 6 gombos gamepadeket...vagy keres a neten drivert a padhez...nekem az elobbi jot be,bar meg igyse kezeli mind a 12 gombom,de legalabb +2-vel tobbet
Előzmény: Bosco (-)
Bosco Creative Commons License 2002.04.16 0 0 topiknyitó
Halihó, vettem egy gamepadot (hama),
de nem műxik rendesen...a játékvezérlő konfigban sehogy sem tudom normálisan beállítani, elég gáz!

Ha jól számolom, nyolc irány van a gamepadon (most nincs előttem), és 12 gomb, de ezt a lehetőseéget nem tudom kiválasztani, A gép customben maximum 4 irányt és 4 gombot ismer fel...

(van még olyan lehetőség, hogy coolie-hat, vagy mi, ott van több gomb is, ám ha azt választom ki, akkor az ismert kék , végzetes hibás képernyő jelenik meg...

elég laikus vagyok, szal örülnék vmi segítségnek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!