Jól vigyázz, mert ha valami teszteletlen kandúrt engedsz a kislány közelébe, bármi halálos betegséget elkaphat, és rámehet a Te kislány cicád is. Még akkor is ha a kandúr egészségesnek néz ki.
Nem véletlenül hívják macskaaids-nek az egyiket pl., ugye, meberen se látod ha aids-es . . .
Egy szibériai csíkos mókust én is szeretnék :-p,sztem a macskáim is örömmel fogadnák, naaagyon szeretnek "mozizni, csak a mókuska nem bírná sokáig a "kiképzést" :-( Innen jó a kilátás. Bettyke éppen unatkozik.
Sziasztok! Egy koromfekete kandúr keverék maine coone cicát szeretnék venni,vagy ajándékbais elfogadom! :-D Kérem aki tud segitsen! Köszönöm! azsuzsu@citromail.hu
Maine Coon KEVERÉK kiscicát keresek. Véletlen balesetből származó ingyen elvihető kiscicára gondolok. Jó helyre kerülne. Kifejezetten keverék cica érdekel! Akár kettőnek is van hely.
Fajtatiszta Maine Coon kölykök lefoglalhatók! A kicsik 2013. január 18-tól elvihetok. Törzskönyvezve, oltva, féregtelenítve, alomra szoktatva, szerzodéssel kerülhetnek új otthonukba. Csak szereto helyre!!
Pár hetes korban max a szülők alapján tudod megállapítani hogy várhatóan mekkora lesz a cica. Egy almon belül is eltérő lehet a növekedésük. Van amelyik cica eleinte sokat nő, majd stagnál kicsit és utána kezd újra nőni, van amelyik nem olyan nagy kölyöknek, majd később szedi össze magát.
Persze az is előfordulhat hogy nem lesz annyira hatalmas, de még a legkisebb maine coon termete is említésre méltó.
Ha már feltűnően kicsi a fajtához mérten, akkor valószínűleg nem fajtatiszta.
Érdemes tehát megnézni a szülőket. Fiatal szülőknél lehet még megtévesztő a méret, mert ugye a Maine coon elég sokáig fejlődik, ezért pl. egy egy éves szülő még messze nem tekinthető kifejlett méretűnek.
Ami a kölyök későbbi méretére utalhat az a mancsa és a füle.
Nem tudom mennyit tudtam segíteni. Vannak nálam tapasztaltabbak a témában, majd hátha ők is írnak.
Már nagyon régen szeretnék Maine Coon cicát és most lehetőségek adottak. Mindenképp sötét színű hatalmas kandúrt szeretnék. Kis korától szeretném nevelni max fél éves korától. Honnan tudni pár hetes korában ,hogy nagy lesz-e? (Nem szeretném ha átvernének.)
Ha az egészsége miatt sajnálatos módon anyagilag lerobbant, akkor hogy szeretne felnevelni egy Maine Coon cicust normális táppal, orvosi ellátással, egyéb egyszeri és folyamatos kiadásokkal?
TV-ben reklámozottakkal bűn őket etetni, a Royal Canin-t vagy egyéb minőségi tápot ezek szerint nem engedhet meg a cicának, ráadásul az oltás, ivartalanítás sem olcsó!
Azt írta, hogy a "macska szeretetem megvan".
Ha valóban így van és emiatt szeretne ingyen cicát, akkor miért csak egy drága fajmacska felel meg?
Rengeteg cica van ingyen a neten, igaz nem M.C. de ők is hálásak és aranyosak tudnak lenni, ráadásul "koldulni" sem kell értük!
Ha valóbani a cicákat szeret és nem "nyerészkedésből, lehúzásból" akar M.C.-t, akkor javaslom az expressz-t, rengeteg ingyen kiscica vár gazdára!
Azt csak halkan jegyzem meg, hogy a Maine Coon kölyköknek valószínüleg lesz fizető új gazdijuk, míg az ingyen cicálat kidobják vagy elaltatják ha nem találnak gazdit!
Tudom hogy ez nem a koldulók oldala de szertnek most kérni tőletek 1 szivességet.Mivel egészségi állapotom miatt anygilag lerobbantam de a macska szeretetem megvan nagyon szeretnek 1 main coon kiscicst.sajnos fizetni nem tudok érte de ha van 1 olyan cicus akit oda tudtok nekem adni szerető gazdikra talál és 1 brit 2 éves ezüstcirmos is varná nálunk.Kérlek benneteket ha tudok nekem a cicát ingyen odaadni akkor hívjítok telefonon a 06202822158-as telefon számon.Köszönö ha segíteni tudtok,de a szándék is jó:)