Keresés

Részletes keresés

Dominik18 Creative Commons License 2013.06.29 0 0 404

Érdekelne, egy Hófehér Maine coon kölyök cica, pénzért is, de akár ajándékba is :)

email: zsiroszacsi@citromail.hu

Ulfang Creative Commons License 2013.04.02 0 0 402

szilasiangelakukacgmail.com

Előzmény: Ulfang (401)
Ulfang Creative Commons License 2013.04.02 0 0 401

Sziasztok !

1 cuki kandúrka  még gazdira vár ! Kizárólag kedvencnek !
a fb-on Nicolas. Borsodiak vagyunk . 

   

cleo86 Creative Commons License 2013.03.24 0 0 400

Még gazdira váró cicák!

 

Inormációk, képek, elérhetőségek:

www.freevascoon.atw.hu

 

Antonio

 

 

Asgard

hmhmhm30 Creative Commons License 2013.03.21 0 0 399

Fenn vanak a képek a honlapon a kicsikről: http://www.aglowcoons.hu/K%C3%B6lyk%C3%B6k.html

 

ízelítő:

 

 


cleo86 Creative Commons License 2013.03.20 0 0 398

Kedves Gáspár Kata!

 

Elnézést hogy csak most írok, de eddig nem jártam ezen a topikon.

Még meg van Antonio.

A www.freevascoon.atw.hu oldalon talál róla friss képeket.

 

Az oldalon feltüntetett e-mail címen keresztül írjon rám, és megírom az árat, esetleg ha egyéb kérdés felmerült önben örömmel válaszolok.

Sajnos itt nem látom az e-mail címét, ezért nem tudok írni önnek.

Előzmény: Kata Gáspár (393)
Jaffa5 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 397

Anyád cserélt volna el inkább téged egy kiló kenyérre! 

Előzmény: Azsuzsuka (388)
Jaffa5 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 396

Jól vigyázz, mert ha valami teszteletlen kandúrt engedsz a kislány közelébe, bármi halálos betegséget elkaphat, és rámehet a Te kislány cicád is. Még akkor is ha a kandúr egészségesnek néz ki.

Nem véletlenül hívják macskaaids-nek az egyiket pl., ugye, meberen se látod ha aids-es . . . 

 

Olvasgass ezen a honlapon.

http://mainecooncica.wordpress.com/cim1/kivalasztas/

 

Akinek van tesztelt kandúrja, az meg nem adja oda külső fedezésre, mert nem kockáztatja a saját állományát, kandúrját.

 

Szóval ha kapsz kandúrt valakitől, az csak szaporító lehet aki ad, . . . aminek az útján most te is elindultál . . . .

Előzmény: Obara (395)
Obara Creative Commons License 2013.03.10 0 0 395

Maine coon nőstény cicámhoz keresek fedező kandúrt bp-en. erdeklodj.2012@gmail.com

kombu Creative Commons License 2013.03.07 0 0 394

Ezek nem bélyegek, hanem élőlények te szerencsétlen , fogyatékos, szociopata szardarab. Bár lehet jobban jár a kutyád ha megszabadul tőled.

Előzmény: Azsuzsuka (388)
Kata Gáspár Creative Commons License 2013.03.07 0 0 393

antonio banderas kiscica megvan még??

ha igen menyibe kerül?

előre is köszönöm a választ

Előzmény: cleo86 (392)
cleo86 Creative Commons License 2013.02.23 0 0 392

Még három kis rosszcsont cica várja szerető gazdája jelentkezését.

 

A picik nagyon játékosak, dorombólósak, családi körülmények közt nevelkednek, lakásban szabadon mozoghatnak.

Oltva, féregtelenítve Royal Canin tápcsomaggal költözhetnek új otthonukba.

 

további képek és infok a szülőkről:

www.freevascoon.atw.hu

 

 

Ulfang Creative Commons License 2013.02.01 0 0 391

Egy szibériai csíkos mókust én is szeretnék :-p,sztem a macskáim is örömmel fogadnák, naaagyon szeretnek "mozizni, csak a mókuska nem bírná sokáig a "kiképzést" :-(
 Innen jó a kilátás. Bettyke éppen unatkozik.

Előzmény: Törölt nick (390)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.01 0 0 390

A Maine Coon topicban már megmondták neki az őszinte tenyésztői véleményüket :-)

 

 

Átlag félévente másmilyen állatot keres ( Sziasztok!Minden vágyam egy szibériai csikos mókus,ha esetleg valaki tudna segiteni .. ) lehetőleg ajándékba...

Előzmény: Lora1213 (389)
Lora1213 Creative Commons License 2013.02.01 0 0 389

Ezek élőlények, érzéssel, értelemmel.   Nem szokás csereberélni őket.

Előzmény: Azsuzsuka (388)
Azsuzsuka Creative Commons License 2013.02.01 0 0 388

Sziasztok! Szeretném elcserélni Yorkshire terrier mini nöstény kutyámat koromfekete maine coon kandúr cicusra! Képeket e-mail-ben várok és küldök is!

Chrys88 Creative Commons License 2013.01.25 0 0 387

Eladó Maine Coon kiscicák!

 

Bővebben:

 

http://maine-coon-macska.hu/index.php/red-hot-chili-kennel

 

Képek:

 

 

Érdeklődni, a weboldalon található elérhetőségeken lehet!

cleo86 Creative Commons License 2013.01.09 0 0 386

Küldtem e-mailt.

 

Előzmény: cutler (385)
cutler Creative Commons License 2013.01.03 0 0 385

Cleo86!

 

Mi az áruk a cicáknak?

Előzmény: cleo86 (382)
Azsuzsuka Creative Commons License 2013.01.03 0 0 384

Sziasztok! Egy koromfekete kandúr keverék maine coone cicát szeretnék venni,vagy ajándékbais elfogadom! :-D Kérem aki tud segitsen! Köszönöm! azsuzsu@citromail.hu

Lilatigris Creative Commons License 2012.12.28 0 0 383

Sziasztok!

 

Maine Coon KEVERÉK kiscicát keresek. Véletlen balesetből származó ingyen elvihető kiscicára gondolok. Jó helyre kerülne. Kifejezetten keverék cica érdekel! Akár kettőnek is van hely.

 

cleo86 Creative Commons License 2012.12.17 0 0 382


Fajtatiszta Maine Coon kölykök lefoglalhatók!
A kicsik 2013. január 18-tól elvihetok.
Törzskönyvezve, oltva, féregtelenítve, alomra szoktatva, szerzodéssel kerülhetnek új otthonukba.
Csak szereto helyre!!

További részletek:www.freevascoon.atw.hu

      

cutler Creative Commons License 2012.11.02 0 0 381

cleo86 !

 

Köszönöm a válaszod és segítőkézséged.

Előzmény: cleo86 (380)
cleo86 Creative Commons License 2012.10.28 0 0 380

Pár hetes korban max a szülők alapján tudod megállapítani hogy várhatóan mekkora lesz a cica.
Egy almon belül is eltérő lehet a növekedésük. Van amelyik cica eleinte sokat nő, majd stagnál kicsit és utána kezd újra nőni, van amelyik nem olyan nagy kölyöknek, majd később szedi össze magát.

Persze az is előfordulhat hogy nem lesz annyira hatalmas, de még a legkisebb maine coon termete is említésre méltó.

 

Ha már feltűnően kicsi a fajtához mérten, akkor valószínűleg nem fajtatiszta.

Érdemes tehát megnézni a szülőket. Fiatal szülőknél lehet még megtévesztő a méret, mert ugye a Maine coon elég sokáig fejlődik, ezért pl. egy egy éves szülő még messze nem tekinthető kifejlett méretűnek.

Ami a kölyök későbbi méretére utalhat az a mancsa és a füle.

Nem tudom mennyit tudtam segíteni. Vannak nálam tapasztaltabbak a témában, majd hátha ők is írnak. 

Előzmény: cutler (379)
cutler Creative Commons License 2012.10.22 0 0 379

Sziasztok!

 

Már nagyon régen szeretnék Maine Coon cicát és most lehetőségek adottak. Mindenképp sötét színű hatalmas kandúrt szeretnék. Kis korától szeretném nevelni max fél éves korától. Honnan tudni pár hetes korában ,hogy nagy lesz-e? (Nem szeretném ha átvernének.)

Válaszaitokat előre is köszönöm...

Fetaaah Creative Commons License 2012.10.15 0 0 378

Én nem értek valamit!

Ha az egészsége miatt sajnálatos módon anyagilag lerobbant, akkor hogy szeretne felnevelni egy Maine Coon cicust normális táppal, orvosi ellátással, egyéb egyszeri és folyamatos kiadásokkal?

TV-ben reklámozottakkal bűn őket etetni, a Royal Canin-t vagy egyéb minőségi tápot ezek szerint nem engedhet meg a cicának, ráadásul az oltás, ivartalanítás sem olcsó!

 

Azt írta, hogy a "macska szeretetem megvan".

Ha valóban így van és emiatt szeretne ingyen cicát, akkor miért csak egy drága fajmacska felel meg?

Rengeteg cica van ingyen a neten, igaz nem M.C. de ők is hálásak és aranyosak tudnak lenni, ráadásul "koldulni" sem kell értük!

Ha valóbani a cicákat szeret és nem "nyerészkedésből, lehúzásból" akar M.C.-t, akkor javaslom az expressz-t, rengeteg ingyen kiscica vár gazdára!

Azt csak halkan jegyzem meg, hogy a Maine Coon kölyköknek valószínüleg lesz fizető új gazdijuk, míg az ingyen cicálat kidobják vagy elaltatják ha nem találnak gazdit! 

 

Üdv.

 

Előzmény: brute_wolf (377)
brute_wolf Creative Commons License 2012.10.11 0 0 377

Szisztok

 

Tudom hogy ez nem a koldulók oldala de szertnek most kérni tőletek 1 szivességet.Mivel egészségi állapotom miatt anygilag lerobbantam de a macska szeretetem megvan nagyon szeretnek 1 main coon kiscicst.sajnos fizetni nem tudok érte de ha van 1 olyan cicus akit oda tudtok nekem adni szerető gazdikra talál és 1 brit 2 éves ezüstcirmos is varná nálunk.Kérlek benneteket ha tudok nekem a cicát ingyen odaadni akkor hívjítok telefonon a 06202822158-as telefon számon.Köszönö ha segíteni tudtok,de a szándék is jó:)

emailem. bandurkandi@citromail.hu

attiladiver Creative Commons License 2012.10.08 0 0 376

Tisztelt Cím!

Érdekelnének konkrétumok a cicákkal kapcsolatban, kérem az attiladiver@hotmail.com címre válaszoljon.

Köszönettel: Böröcz Attila

Előzmény: Szilvi68 (372)
Madeline71 Creative Commons License 2012.10.06 0 0 375

Maine coon ajándékba!

 

Sziasztok! 1 éves, fekete-fehér maine coon leány cicámat szeretném jelképes összegért (20.000,-Ft) elajándékozni, hobbi célra.

A cica nyugodt, fegyelmezett, szobatiszta.

A cicát én is kaptam, oltási könyve van, a törzskönyvét a régi gazdi nem adta vele, de tökéletesen egyértelmű, hogy nemes macska. :-)

A macskámat a kutyáim nem bírják elviselni, ezért vagyok kénytelen ezt a lépést megtenni, nem akarom, hogy bajuk legyen, bármelyiknek is.

 

Fotót szívesen küldök, kérdésekre válaszolok: medena@freemail.hu

 

A macska Budapesten él.

 

 

nyurgica Creative Commons License 2012.09.30 0 0 374

üdv engem érdekelne a maine coon lány cica hogy meg van e még??? 

Előzmény: NRenata (364)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!