Keresés

Részletes keresés

NEC Creative Commons License 2002.04.16 0 0 5
Nem , saját körte páleszemmel. Tiszta gyümölcs, tuti anyag (54%).

Sz@rok a titkosságra! Ha valaha ezért nem kapok meg egy melót, az se érdekel, mert mindkét párt azt mondja, hogy csökkenti a munkanélküliséget. eccer én is sorra kerülök majd...

Előzmény: Subiaco (1)
Viffer Creative Commons License 2002.04.16 0 0 4
Halli !

"A kokárda ügy már annyira beleivódott az életünkbe, ezért tiltakozom !!

Felhívom azon társaimat, akik csak március 15.-én viselik a kokárdát, hogy a második fordulóban a szavazóbiztosok előtt tegyen X-t a jelöltje neve alá!!! "

Ez sajna nem sokat segítene, hiszen legutóbb is a számolásnál voltak visszaélések.

"LEGYEN NYÍLT SZAVAZÁS !!!!!"

Én egy másik topicban azt javasoltam, hogy pl. lehetne egy mező a szavazólapon, ahova aki akar, írna egy 10 jegyű (has) számot. A választások után megjelenne (vagy legalábbis bárki által utánakereshető lenne), hogy egy adott "sorszámú" szavazat hova került, azt a pártot erősítette-e valóban amire kitöltötték, vagy az érvénytelenek közé került. Ha érvénytelen lett,
a szavazó vizsgálatot kezdeményezhetne (pl. írásszakértői vizsgálatot annak megállapítására, hogy ha két iksz "lett" a lapján, az nem ugyanattól az embertől származik). Persze pár nappal a szavazás előtt már késő ilyenen agyalogni :-(

Viffer

Előzmény: NEC (-)
malaclopo Creative Commons License 2002.04.16 0 0 3
"LEGYEN NYÍLT SZAVAZÁS !!!!!" ugye, ezt csak azért írtad, mert már belefásultál ebbe a hülye helyzetbe, amibe ovi taszította a népet; a titkos választás jogáért emberek haltak meg, ez az utolsó, amiről lemondhat valaki; a véleményemet egyébként nyíltan is vállalom, és mert demokrata vagyok, nem félek, de ragaszkodom az ÁLTALÁNOS ÉS TITKOS VÁLASZTÓJOGHOZ
Előzmény: NEC (-)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2002.04.16 0 0 2
Kedves NEC

A mai felzaklatott körülmények között még olyan ravasz állampolgárok is lehetnek, akik kokárdával mennek el szavazni, és a fülke magányában az ellenzékre tesznek.

Előzmény: NEC (-)
Subiaco Creative Commons License 2002.04.16 0 0 1
Te is egy keverttel kezdesz reggelente? :-)))
Előzmény: NEC (-)
NEC Creative Commons License 2002.04.16 0 0 0
senki sem bátor eléggé????
Előzmény: NEC (-)
NEC Creative Commons License 2002.04.16 0 0 topiknyitó
A kokárda ügy már annyira beleivódott az életünkbe, ezért tiltakozom !!

Felhívom azon társaimat, akik csak március 15.-én viselik a kokárdát, hogy a második fordulóban a szavazóbiztosok előtt tegyen X-t a jelöltje neve alá!!!

LEGYEN NYÍLT SZAVAZÁS !!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!