Keresés

Részletes keresés

terrateniente Creative Commons License 2002.04.20 0 0 16
Bármi áron? Könnyen licitálnak, hiszen nem ők fizetik a számlát, hanem a választók... Így könnyű ígérni, lásd be! :)
Előzmény: feneszelid (15)
feneszelid Creative Commons License 2002.04.16 0 0 15
úgy látszik ez a minden áron a leendõ(?) SZDSZ-MSZP kormány új jelmondata. Tegnap Horn Gyula operált vele. Igaz õ az EU-ról, és a bármi áron kifejezést használta.
Már csak azon gondolkodom ezt vajon Geszti, Werber találta ki, vagy a saját fejükből pattant ki spontán...
Előzmény: Triumphator (1)
EngesztelhetetlenGyűlölet Creative Commons License 2002.04.16 0 0 14
UNDORITÓ!! MÁR A SZEME SEM ÁL JÓL A BALZSIDÓ MILLIÁRDOS BANKÁRÁNAK!!
Előzmény: tüzes fal (11)
SASKA Creative Commons License 2002.04.16 0 0 13
"Miéet it kellett volna csinálnia? Lemenni a pincébe gy kötéllel? " Magyarorszag erdekeit kellet volna kepviselnie a kepviselo urnak a kepviselohazban! Ez a kotelezes durva csusztatas, de jellemzo a "baloldalra". A "baloldali", kozmopolitak bizonyara ismerik ezt: "Live free or die" Ez egy hivatalos amerikai rendszamtabla felirata, azt jelenti, hogy szabadon elni vagy meghalni. Amerika tomeges ongyilkossagra szolit fel??
Előzmény: édesanya (12)
édesanya Creative Commons License 2002.04.16 0 0 12
Miéet it kellett volna csinálnia? Lemenni a pincébe gy kötéllel?

édesanya

Előzmény: SASKA (10)
tüzes fal Creative Commons License 2002.04.16 0 0 11

-Szerintem a Fidesz Kossuth téri naggyűlése semmi hatással nem lesz a választások kimenetelére, nem fog számukra szavazatokat hozni.
Ezzel egyben azt is mondom hogy tök felesleges volt nekünk is akármilyen demonstrációt, lufieregető koncertet is megtartani, mert nem hozott nekünk sem szavazatokat.

SASKA Creative Commons License 2002.04.16 0 0 10
"Amikor korrupciós vád érte a pártját - bizonyitékok nélkül - politikai felelőssége miatt vette a kalapját , önként ... " Es visszault a helyere, azota is ott van, es minden bizonnyal ott is lesz, felsobbrenduen, hallgatagon mosolyogva.
Előzmény: édesanya (9)
édesanya Creative Commons License 2002.04.15 0 0 9
Jó lenne, ha valaki az ő példáját követné pl. a közszereplés kapcsán.
Amikor korrupciós vád érte a pártját - bizonyitékok nélkül - politikai felelőssége miatt vette a kalapját , önként ...

Bárcsak hasonlót látnék a Te oldaladon.

édesanya

Előzmény: SASKA (8)
SASKA Creative Commons License 2002.04.15 0 0 8
Erdekes. Azt hittem, visszavonult. Legalabbis az elmult 4 eves "kozszereplese" alapjan.
Előzmény: édesanya (2)
bormester Creative Commons License 2002.04.15 0 0 7
EngesztelhetetlenGyűlölet, terrateniente (Angina Pectoris és még sok más név). Megint eljöve ez a bélgázos, gyomorsavas éjszaka. Ne hezitáljatok, gyerünk, gyerünk,

büfi, büfi.

Triumphator Creative Commons License 2002.04.15 0 0 6
Bejutottak, most meg a négy listás mandátumukra vergődnek, mint kardszárnyú delfin a siófoki strandon. És a lexörnyűbb, van olyan esélyes párt, ami vevő az attrakcióra.
Előzmény: édesanya (2)
édesanya Creative Commons License 2002.04.15 0 0 5
Hát persze. Az MDF csak és kizárólag a MAGYAR NÉP képviselete miatt akart mandátumokhoz jutni. Szó nem volt itt egyéni érdekekről...

Egyébként ugyanaz az édesanya vagyok, olvasok lassan már egy éve, de nincs már gyomrom és idegem folyamatosan kommunikálni itt.

édesanya

Előzmény: dornröschen (3)
EngesztelhetetlenGyűlölet Creative Commons License 2002.04.15 0 0 4
BOLSI TÖKFEJEK BEÁLDOZOTT A NAPJUK!!
dornröschen Creative Commons License 2002.04.15 0 0 3
OFF
Hello, Kedves Édesanya!
Remélem, a régi és az igazi vagy( akivel korábban holmi gyümölcspárlatokkal vítunk nagy csatákat, éjszakába nyúlóan..). Szóval, örülök, hogy látlak( hallak-olvaslak).
Én régen más néven futottam, míg a hétfejű moderátor ki nem nyírt( akkor is irodalmi hős voltam)ON
Szóval a bejutni minden áron csak a SZadira jellemző, mi? Így van, ugye Édesanya? :O)
Előzmény: édesanya (2)
édesanya Creative Commons License 2002.04.15 0 0 2
Ezt kb.15 x mondta el, ez a lényeg. Bejutni, minden áron.

Te kis buta, hát nem vetted észre. hogy múlt hét vasárnap már bejutottak? Pető egyébként a listán is befutó lett volna.

Előzmény: Triumphator (1)
Triumphator Creative Commons License 2002.04.15 0 0 1
Az SzDSz progija Petó szerint: szavazatmaximalizálás, szavazatmaximlaizálás....

Ezt kb.15 x mondta el, ez a lényeg. Bejutni, minden áron.

Andy Capp Creative Commons License 2002.04.15 0 0 0
Pet0?
Előzmény: terrateniente (-)
terrateniente Creative Commons License 2002.04.15 0 0 topiknyitó
Az SZDSZ ügyesen eldugta az elmúlt években teljesen leszerepelt alakjait a kampányban... De már előbújtak az odujukból. Pető Iván, Eörsi Mátyás és a többi szakértő már szakért. Éjjel-nappal, földön és vízen...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!