Keresés

Részletes keresés

Salói a király Creative Commons License 2 perce 0 0 731462

Mi van röfi? Jársz még röfit exhumálni röfi? Egyedül, vagy röfi tesóval? :D

Ráereszkedtál ma röfi kölködre, pederesz röfi? :D

Ma is inas röfibe tettelek röfi inas? Vezénylő tábornok is röfibe tett, röfi inasba tett inas röfi? :D vagy nála csicska röfiben vagy, hazaáruló jobbágy röfi? :D

Filléres röfi kurvád is röfi? Csepelen röfiskedik a sziszi alatt a doktor röfi? :D

Szétpukkadt már a röfi fejed, vörös röfi? :D

Gennyes röfi, kelés röfi , bűzlőröfi hugyröfianyó :D

Mi van háry röfi, jános röfi? :D El mertél már röfi futni az okmányirodával szomszédos utcán és távolról röfiként bátran röfi kiabálni? 

Enyingi bakcigó röfi :D

- nyehheheheee, pöffeteg fejű alkoholista röfi, mi van az elnéző mosoly röfiddel? :D   -

Előzmény: Kód 001 (731440)
Salói a király Creative Commons License 5 perce 0 1 731461

A kérdés még mindig adott:

A facebook feldobott nekem egy befőzős csoportot, ahol az első hozzászólása zsoltinak az, volt, hogy a fügelekvár finom lehet. Zsolti kopasz, félmeztelenül magamutogató (mint a népe), erősen 60-as gnóm.

Hugyanyó, te voltál az gnómtörpe? :DDD

- nyehhhehhee -

Zsírkölködre ma ráereszkedtél ereszes pedomaci? :D Legyen az új neved, pederesz :D

- nyehhhhhehhee -

Mi van gyáva pedereszes szar, megfektetted ma már az ütit, enyingi fajta? :D

El mertél már futni egy okmányiroda előtt és távolról bekiabálni az ott dolgozó nőknek?

- nyehhehheeeee-

Enyit a szájbabaszásról bűzlő, gennyedző kelésbácsi :D

- nyehhheehheee -

Salói a király Creative Commons License 5 perce 0 1 731460

Mi van zsírzsák? Jársz még zsírzsákot exhumálni zsírzsák? Egyedül, vagy zsírzsák tesóval? :D

Ráereszkedtál ma zsírzsák kölködre, pederesz zsírzsák? :D

Ma is inas zsírzsákba tettelek zsírzsák inas? Vezénylő tábornok is zsírzsákba tett, zsírzsák inasba tett inas zsírzsák? :D vagy nála csicska zsírzsákban vagy, hazaáruló jobbágy zsírzsák? :D

Filléres zsírzsák kurvád is zsírzsák? Csepelen zsírzsákoskodik a sziszi alatt a doktor zsírzsák? :D

Szétpukkadt már a zsírzsák fejed, vörös zsírzsák? :D

Gennyes zsírzsák, kelés zsírzsák , bűzlőzsírzsák hugyzsírzsákanyó :D

Mi van háry zsírzsák, jános zsírzsák? :D El mertél már zsírzsák futni az okmányirodával szomszédos utcán és távolról zsírzsákként bátran zsírzsák kiabálni? 

Enyingi bakcigó zsírzsák :D

- nyehheheheee, pöffeteg fejű alkoholista zsírzsák, mi van az elnéző mosoly zsírzsákoddal? :D   -

muróf 2020 Creative Commons License 30 perce -1 1 731459

Hajrá Márki-Zay!

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (731458)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 2 órája 0 1 731458

"A felvételek előkerülése után Fico azzal vádolta az ügyészséget, hogy szándékosan hallgatta le őt, és nem hiszi el azt a verziót, miszerint a felvételek véletlenül készültek. Szerinte a lehallgatása törvénytelen volt, ezért az Európai Bizottság elé fogja vinni az ügyet. Az Új Szó szerint nagyon ideges volt, amikor a tartalmi kérdéseket firtató újságíróknak beszélt erről. A Sme és a Denník N munkatársainak azt mondta, nem nyilatkozik olyan lapoknak, amelyeket a Soros-hálózat pénzel, majd hirtelen véget vetett a sajtótájékoztatónak."

Ejj, egy banánhéj mindig van valahol, amire a gyanútlan maffiózók rálépnek:)

Úgy látszik ugyanaz a kotta a tolvajoknál mindenhol.

https://444.hu/2021/10/26/csak-orvvadaszokat-akartak-leleplezni-a-kamerakkal-de-varatlanul-vezeto-szlovak-politikusok-setaltak-be-a-kepbe

Kód 001 Creative Commons License 3 órája -2 0 731457

Á, ez ilyen proli hely. Itt még nap sincs ..

😀😀😀

Előzmény: Half Moon Bay (731451)
Kód 001 Creative Commons License 3 órája -2 0 731456

-elnéző mosoly-

Nyomikán, én már akkor ilyen helyeken sielten,amikor te még itthon a diszóval párzottál.

Hát persze, hogy soha nem jutsz el ilyen helyekre, síelés ..azmegmi, ugye, fika?

Muhahahaha

Persze, most nem síelés okán vagyok, ....neked, még ott van hány, hogy élő filterként szürhesd  a szmogot...erre vagy alkalmas, max.

Szóval vakkants, irigyiedj, nyomi, igazi piros fehér zöld türhő parasztként....csak azért raktam képet, hogy tudd a helyed : a tiéd a trágyadomb, ez még az enyém. Ha nagyon szar a lét, vonatozz el a kistücsibe, oszt veregesd meg a vállad, milyen sokra vitted, kiskondás...

- nevet-

Előzmény: -*shredder (731446)
-*shredder Creative Commons License 4 órája 0 2 731455

Hány napja nem ragadtad meg a folyamatosan fennálló lehetőséget mesés elméleted kifejtésére? :) Mi a gond gyurtsókúr?

Előzmény: MasterMC (731448)
vakera maki Creative Commons License 4 órája 0 1 731454

Persze hogy vót, a kinyírós anyjával.

Előzmény: Kód 001 (731431)
george sand. Creative Commons License 5 órája -1 0 731453

Itt nem vagyik senki kivivni a tiszteleted. Ne erre varj hogy ertelmesen ervelni kezdj!

Mivel csak egyiranyba kommunikalsz, parbeszednek helye nincs csak kijelenteseknek, amiknek se fule se farka, a talalgatas marad nekunk. Te meg elsunnyogsz.

george sand. Creative Commons License 5 órája -1 0 731452

Nem matyi talalta ki ezt a szexpoz- homo hajlam elmeletet, hanem te!

Azota is varjuk a magyarazatot.

Half Moon Bay Creative Commons License 7 órája 0 1 731451

Ott sosem süt a nap?

muróf 2020 Creative Commons License 8 órája 0 1 731450

Ez nekem is feltünt!

Előzmény: george sand. (731444)
MasterMC Creative Commons License 8 órája 0 1 731449

Értsd, ha eddig még a közelében sem voltál annak, hogy esetleg visszásságokat láss a Habony/KESMA-médiában, akkor miért pont most ébrednél meg erre?

Nem mennék le ilyen mandineres szinten ostorozni a Fideszt (ahogy ők csinálják az ellenzékkel), de miután kb. zéró belátást mutattál arról, hogy netán Habony/Rogán/Orbán bármit is helytelenül cselekedett az elmúlt 11 évben, meg is hagynálak ebben a hitedben.

Mivel az nem egyéb puszta hitnél, és csakis ez számít.

Előzmény: -*shredder (731422)
MasterMC Creative Commons License 8 órája 0 1 731448

Újból sikerült meghaladnod a bányászbéka szintjét... alulról.

Hol függ össze a póz azzal, amit írtam az adott témáról?

Csak mert egy retard ezt találta ki (Rálátó Mátyás) és könnyebb volt tőle átvenni?

Komolyan mondom, meg lehet bármin sértődni, de némi jobb értő olvasás vagy legalábbis nem találgatni akarás többet segítene.

Aki nem ért velem egyet politikailag, azt még attól tisztelhetem. Sajnos a fórumos narancstrollok nagyon kevés kivétellel adnak erre lehetőséget/érdemleges kilátást. Remélem, ez azért átment és nem érted félre.

Előzmény: george sand. (731426)
mickey skywalker Creative Commons License 10 órája 0 1 731447

Szóval ilyen az élet. Jön kód meg a pöcsömöccse, oszt röptetnek :)

https://www.youtube.com/watch?v=Yg-5ibSYipk

Előzmény: Salói a király (731438)
-*shredder Creative Commons License 11 órája -2 2 731446

Na életedbe egyszer eljutottál egy hegyi erdő széléig debil gnómszarbácsi, tapsvihar. 

-*shredder Creative Commons License 11 órája -2 1 731445

fidecses lúzer ez is. Verni és csak vén ronda nőkre meri. Majd áprilisban akasztyuk!!!

Előzmény: muróf 2020 (731442)
george sand. Creative Commons License 12 órája 0 2 731444

Milyen gondosan be vannak csomagolva a magazinok.

Az asszony miatt, vagy tobbszorhasznalatos es soher ujat venni?

Előzmény: muróf 2020 (731442)
mickey skywalker Creative Commons License 19 órája -1 0 731443

Bizony a gátak megszűntek. Így aztán rengeteg a szúnyog és kevés a vér. És ezek mind mind jönnek éjjel a fényre.

https://www.youtube.com/watch?v=kniyqWX8aPY

Előzmény: Salói a király (731439)
muróf 2020 Creative Commons License 21 órája -5 2 731442

muróf 2020 Creative Commons License 21 órája -4 2 731441

2014-ben mik nem voltak az interneten… Le vagyok maradva!

Kód 001 Creative Commons License 22 órája -2 0 731440

Te habzsolod a székletet, röfi ...

Pfúj.

Előzmény: Salói a király (731438)
Salói a király Creative Commons License 23 órája -1 2 731439

Skandallum!!

Báncsákkk!

A gnómtestű, összehugyosodott kertitörpe minoritást!!!!

Nemszetköszileg!!!!

Czikkelyeznekkkk!!!

"Erre mondjuk, hogy olcsó játék. Több, mint harminc éve élek Budapesten, de már a legelső este, ahogy végigsétáltam az akkor még csillogó-villogó Körúton, be kellett lássam: ahol ennyi a fény, ott sok az árnyék is. Persze nem is vártam egyebet, ebben a városban kétmillió ember lakik, nem kétmillió angyal. (Azóta ráadásul jóval kevesebb.) Szemét volt, szemét van, lesz is szemét, ez nem Koppenhága, bár egy szombat reggel még ott is láttam szemetes belvárosi utcát, mikor kávézni mentem, más kérdés, hogy mire megittam a kávét, feltakarították. Hajléktalanok is voltak, vannak, lesznek mindenhol, találkoztam ilyen helyzetbe jutott embertársammal még Velencében is. Mondjuk Velence óvárosában több volt a hulladék, mint a nyóckerben, igaz, épp egy jeles napon jártam arra, a Regata Storica alkalmából, mikor ott tolongott egész Európa és fél Ázsia a Szent Márk tértől a Rialtóig. Tehát nagyvárosi szemetet, nyomort, hajléktalanságot fotózni sehol a világon nem kunszt, kivéve talán Kínát, nem azért, mert ott ne volna – ott van még csak igazán! – hanem, mert ha sokat fotózgat az ember, elviszi a rendőr."

- Szétpukkadó, vöröslő fejű gnómszarbázist mindenhol csak báncsák a zidegen elemek, nyehhheeeeee -

Salói a király Creative Commons License 23 órája -3 2 731438

Mi van zsírzsák? Jársz még zsírzsákot exhumálni zsírzsák? Egyedül, vagy zsírzsák tesóval? :D

Ráereszkedtál ma zsírzsák kölködre, pederesz zsírzsák? :D

Ma is inas zsírzsákba tettelek zsírzsák inas? Vezénylő tábornok is zsírzsákba tett, zsírzsák inasba tett inas zsírzsák? :D vagy nála csicska zsírzsákban vagy, hazaáruló jobbágy zsírzsák? :D

Filléres zsírzsák kurvád is zsírzsák? Csepelen zsírzsákoskodik a sziszi alatt a doktor zsírzsák? :D

Szétpukkadt már a zsírzsák fejed, vörös zsírzsák? :D

Gennyes zsírzsák, kelés zsírzsák , bűzlőzsírzsák hugyzsírzsákanyó :D

Mi van háry zsírzsák, jános zsírzsák? :D El mertél már zsírzsák futni az okmányirodával szomszédos utcán és távolról zsírzsákként bátran zsírzsák kiabálni? 

Enyingi bakcigó zsírzsák :D

- nyehheheheee, pöffeteg fejű alkoholista zsírzsák, mi van az elnéző mosoly zsírzsákoddal? :D   -

Előzmény: Kód 001 (731401)
Szilvarekord hasznosító Creative Commons License 23 órája 0 3 731437

Szalonnát sütöttetek? 😎

Eddig mintegy 115 hektárnyi erdő égett le. Kétszáz tűzoltó és négy helikopter dolgozik a területen. Szerencsére a szél elállt, de a szakemberek még nem tudják megjósolni, meddig tarthat a tűz eloltása. https://telex.hu/kulfold/2021/10/26/a-valaha-volt-egyik-legnagyobb-ausztriai-erdotuz-tombol-70-km-re-a-magyar-hatartol

Előzmény: Kód 001 (731435)
muróf 2020 Creative Commons License 24 órája -1 0 731436

Megérdemelt pihenés.

Kód 001 Creative Commons License 25 órája -1 0 731435

Tirol....varázslatos 

Előzmény: george sand. (731432)
Szilvarekord hasznosító Creative Commons License 25 órája -1 2 731434

Többször föltünik ebben a régebbi klipben https://m.youtube.com/watch?v=SZMzh8uDJEc

Előzmény: -*shredder (731429)
tegnapi srác Creative Commons License 25 órája 0 1 731433

értjük, Garfield alszik:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!