Keresés

Részletes keresés

Sevele Creative Commons License 2 perce 0 0 770256

Teljesen mindegy, lehet belekötni a videón szereplő pasikba, melyik kutya, melyik buzi, a lényeg, hogy bárki, bármit is próbál más aspektusból is megvilágítani, mint amit itt mantráznak tizen/huszonéve, ez van itt kőbe vésve, oszt jónapot.

Viszont, csak az fog kimászni a gödörből, aki tud a megváltozott helyzethez alkalmazkodni. A többiek meg tovább is "sírva maszturbálhatnak" egyedül. 

Előzmény: mahoni. (770242)
mahoni. Creative Commons License 5 perce 0 0 770255

ezek után nem tudom elképzelni mi van a fülével.

karfiol füle van?

ha igen, az megmagyarázná az orrát is. meg azt is, hogy akkor nem családon belüli erőszak áldozata, csak a küzdősportokat részesíti előnyben.

Előzmény: nagyeb (770254)
nagyeb Creative Commons License 10 perce 0 0 770254

Az orrával neked volt bajod, nem nekem. 

De most már mindegy. 

Előzmény: mahoni. (770249)

mahoni. Creative Commons License 10 perce 0 0 770253

és moss hajat fotó előtt!

Előzmény: mahoni. (770252)
mahoni. Creative Commons License 15 perce 0 0 770252

vegyél fel egy tiszta inget, és készíts magadról egy képet. aztán küldd el neki privátban.

de semmi olyan ne legyen a képen, ami nem odaillő...! 

(nem gondoltam volna, hogy valaha le kell írnom az utolsó mondatot, mert valakinek ez nem evidens...)

Előzmény: _fagyis_ (770251)
_fagyis_ Creative Commons License 20 perce 0 0 770251

Engem érdekelne hogy pontosan hogyan szeretné megvalósítani ezt. Mesélhetne nekem erről.. miközben ülünk a sötétben...egymásnak ölében...s szájában. Élvezné a dolgot.

Tüzelni fogok rá továbbra is, keményen.

Előbb utóbb csak megadja magát. Tűz!

Előzmény: Kód 001 (770247)
george sand. Creative Commons License 30 perce 0 0 770250

..."empatia"..

Hol is mondtad?

Előzmény: Hollyberry (770233)
mahoni. Creative Commons License 30 perce 0 0 770249

az orra után majd a füle ábrándít ki?!

fura vagy...

Előzmény: nagyeb (770248)
nagyeb Creative Commons License 30 perce 0 0 770248

Kiábrándultam teljesen...

Megláttam egy képet, ahol látszik a füle...

Egy világ omlott össze bennem...

Kód 001 Creative Commons License 1 órája 0 0 770247

A múltkoriban még afganisztáni nagykövet szeretett volna lenni. Változnak az idők. 

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (770241)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 1,5 órája 0 0 770246

:DDD

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (770241)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 1,5 órája 0 1 770245

vilagbeka kimaradt a kozhelyhalombol.

Előzmény: Hollyberry (770235)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 1,5 órája 0 0 770244

nem csinalnad jobban. de nem fogsz eljutni odaig. tul butta vagy.

mahoni. Creative Commons License 1,5 órája 0 0 770243

örökélet - ingyen sört kihagytad

mahoni. Creative Commons License 2 órája -2 0 770242

A videóról: kicsit a kutyasétáltatásra emlékeztetett... volt a kutyi (a kicsi szakállas) és a gazdi (a magas borostás). Amikor meglátott valamit a kutya, akkor elkezdett húzni, ám a gazdi egy határozott visszarántással ismét a lába mellé rántotta és egy ideig megint ment a séta. Aztán jött egy újabb macska, a blöki megint nekiindult, de a gazdi következetesen ismét visszarántotta maga mellé.

Vagyis... az elemzett videóban mondtak égbekiáltó faszságokat is, de valahol, valami igaz volt benne. Ezt fogta a kicsi szakállas is, nagy hirtelenjében ő is megjegyezte, hogy van benne vmi. Elharapva, rövidre zárva, de megjegyezte.

Hogy mi az oka annak, rövidre zárta és helyeselt a barátjának? A társadalmi elvárások és a mainstream média. Egyrészt ő egy youtuber, ebből él. Nem engedheti meg magának, hogy emberek tömegeinek haragját vonja magára... Másrészt, nyilván remél némi puncit is az ismertségből és nem akarja ezt a lehetőséget elszalasztani...

Ugye szokták mondani, hogy mértékkel kevés dolog káros. Ez a téma is ilyen. Az elemzett videó nagy átesett a ló túloldalára. De mértékkel fogyasztva korrekt képet vetít a mai társadalomról. Nekem is van a netes társkeresésben tapasztalatom. Saját képpel, jópasis képpel...

... és a dolgokat továbbá nehezítette, hogy nekem is voltak igényeim. Úgy komplexen nézve. Tehát, ha egy nőtől zöld utat is kaptam, nem biztos hogy én is éreztem a "kémiát". Csak hogy csajos legyek :)

Szívesen belefolynék jobban is, de ez közönség függő. Ha téged érdekel mélyrehatóbban, vagy valakit a topikról, akkor belemélyülhetünk.

Mindenesetre 30-35 közötti férfiaktól kicsit érdekes volt egy ilyen videó. Ciki vagy nem tudom... de ez vonatkozik arra a videóra is, amit elemeztek.

Előzmény: Sevele (770227)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 4 órája -1 0 770241

"mpatikus, európai nőre, aki nincs elszállva magától, és ne"

Na, ez a hatalmas szerencsenk... A kozt.eln pozicioban az egykori muforditot, a forradalom hoset egy felanalfabeta alairogep, majd a nagyseggu ablakmosoneni valtotta, de te konyvet akarsz adni az olcso csirkefarhat helyett a poroknak... Oriasi sikereket fogsz elerni, hollokam, kod, meg gabika, meg en rad szavazunk, a suttyo fredit szemelyesen fizetem le a kedvedert. Nem tudom, mi lesz a fintorgo romkocsmassal, majd agyonutjuk, ha sokat akadekoskodna...:)))

mickey skywalker Creative Commons License 7 órája 0 0 770240

Régen jó volt férfinek lenni. A nők lesték az óhajainkat és gondoskodtak a gyerekekről. A férfiak meg szórakoztak. Aztán azt mondták a nőknek élvezzék ők is a szexet. Ez volt a vég kezdete. Az egész pokol lett, nekünk meg csak az állandó munka és terror maradt, semmi más. Még egy saját szobánk sem lehet azóta soha többé.

https://www.youtube.com/watch?v=G1qAx-tLX1c

Előzmény: mahoni. (770221)
Tehermentes Hentes Creative Commons License 8 órája -1 0 770239

Te meg érdekes férfi.

Előzmény: _fagyis_ (770236)
Tehermentes Hentes Creative Commons License 8 órája -1 0 770238

Seggbe mehet?

intimszfera99 Creative Commons License 9 órája -1 0 770237

a pszichológus mit mondott ?

_fagyis_ Creative Commons License 9 órája -1 0 770236

Érdekes nő vagy. 

Szívesen beszélgetnék még veled a politikai ambíciódról. Mióta zajlik ez benned? 

Beszéltél már emberek előtt? 

Hollyberry Creative Commons License 9 órája -1 0 770235

Nem érzem annak.

Igen, az országnak pont rám van szüksége. Egy empatikus, európai nőre, aki nincs elszállva magától, és nem hiszi azt, hogy az országnak őt kell szolgálnia.

A népnek nem ígérhetek sokat, csak bért, terítéket, és könyveket... megosztás helyett összefogást, balkániság helyett európaiságot, durvaság helyett kultúrát, ostor helyett simogatást... hiszem, hogy ebben az országban több van, sokkal több, mint amennyit most tud mutatni, és az a célom, hogy összefogással a méltó helyére kerüljön Európában. Ehhez kérek mindenkit, hogy álljon a zászlóm alá, és fogjunk össze, mert együtt mindent elérhetünk.

Mindenki hozzátesz Magyarországhoz!

Előzmény: _fagyis_ (770234)
_fagyis_ Creative Commons License 9 órája -1 0 770234

Tetszik a vágyad. Merész. 

Szerinted szüksége lenne rád az országnak? Mit mondanál a népnek?

Hollyberry Creative Commons License 9 órája 0 0 770233

Mert támadási felületet adsz. Ha csinálsz magadról egy képet, nézz ki rajta valahogy. Ennyi, meg egy Bambi...

Igen, tényleg az akarok lenni. 

A háttérben meg annyi van, hogy ezt még én is jobban csinálnám. Sokkal jobban.

Előzmény: _fagyis_ (770232)
_fagyis_ Creative Commons License 9 órája -1 0 770232

Miért piszkálsz ilyenekért? Sáros a cipőm? Leveszem, kész..

Tényleg miniszterelnöknő akarsz lenni vagy csak trollkodtál múltkor?

Mi ez a politikai vágyálom?

Előzmény: Hollyberry (770231)
Hollyberry Creative Commons License 9 órája 0 0 770231

Jah, a sáros munkáscipőddel, ugye...?

Egyébként meg nem tudod, kit ismerek, és kit nem.

Előzmény: _fagyis_ (770230)
_fagyis_ Creative Commons License 9 órája -1 0 770230

Honnan tudod? Ismered? Lehet pont rám vágyna.

Előzmény: Hollyberry (770229)
Hollyberry Creative Commons License 10 órája 0 0 770229

Ő viszont valószínűleg ezt nem venné jó néven.

Előzmény: _fagyis_ (770226)
nagyeb Creative Commons License 15 órája -1 1 770228

Igaza volt az előbbi hozzászólónak, gyak tényleg te vagy az egyetlen, aki gyak ontopik ebben a topikban, ez a komment is ékesen bizonyítja. 

Előzmény: _fagyis_ (770226)
Sevele Creative Commons License 15 órája 0 2 770227

Te reagáltál a videóra, pedig nem neked lett címezve. Általánosságban is elmondhatod a tapasztalataidat a témával kapcsolatban. 

Előzmény: mahoni. (770225)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!