Keresés

Részletes keresés

Hollyberry Creative Commons License 20 perce 0 0 830159

Teológiai értelemben nem tudom, a pokolba vezető útra visz-e a kokain, de a valós életben, hát, nem tesz jót, maradjunk ennyiben.

Előzmény: Kalkaster4 (830140)
Burgi90 Creative Commons License 30 perce 0 0 830158

Hát magamtól nem fogom tudni hogy fogyasztod. Ezért is kérdeztem rá.

Vagy találtam volna ki magamtól hogy csak néha szeded? Amúgy ez a néha mit jelent konkrétan? 

 

Én is tudom hogy erős függőséget okoz egész rövid idő alatt is akár, nem véletlenül nem használtam még sose előtte. Iszonyatosan farmakológia ellenes vagyok.

S dolgozom a lerakásán. 

 

Honnan tudtam volna magamtól hogy szeded? :D

 

Előzmény: Kalkaster4 (830157)
Kalkaster4 Creative Commons License 45 perce -2 0 830157

Nem szedek naponta alpralozamot, mert akkor nem hatna. Miután szorongásos panaszaim vannak/voltak, 20 éves koromban felírta egy gárgyú pszichiáter az akkor Magyarországon frissen bevezetett és éppen csodaszerként reklámozott Xanaxot. Nyugtató, amihez nem lehet hozzászokni;;)

 

Akkor még nem volt a nyilvánosság számára közzéadva, hogy ez egy rohadt függőséget kiváltó szer, pontosan úgy hat, az agynak az azon receptorain, mint az alkohol. Természetesen, a gyártónak, akinek még akkor élt a szabadalma, az volt az érdeke, hogy minél többen vásárolják.

 

Neked mindent el kell magyarázni?

Előzmény: Burgi90 (830153)


moresh Creative Commons License 45 perce 0 0 830156

Nem indexes

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (830144)
moresh Creative Commons License 1 órája -1 0 830155

Remélem jobb időtök lesz, ezeket két hete veri az eső, szél. Fujiból se láttak semmit, akkora a köd..

 

Ma Osakába vittek..

Előzmény: Csalitszeráf (830122)
Burgi90 Creative Commons License 1 órája 0 0 830154

Ősszel élesben kiderül mennyire megy a matek. Várjuk ki. :)

 

Előzmény: Kalkaster4 (830152)
Burgi90 Creative Commons License 1 órája -1 0 830153

Magad miatt fontos megemlíteni! Elsősorban nem minket csapsz be ha nem számolsz be egy ivásról hanem magadat, szerintem.

 

S nem az 1 deci bor a veszélyes, tudjuk jól.

Az a veszélyes hogy lehet 1 hét múlva 3 deci lesz, utána meg 1 üveg és így tovább.

 

Azzal vagyok elégedett hogy nem kell innom ma SE.

 

Viszont a frontin használatod érdekelne mert ebben én is benne vagyok. Mennyit mióta szedsz?

 

 

 

Előzmény: Kalkaster4 (830152)
Kalkaster4 Creative Commons License 1 órája 0 0 830152

Megemlítettem az 1dl bort az alkeszeknél. Remélem elégedett vagy. 

 

Fáj ugye, hogy nem megy a matek? Sajnos tanulni kelett volna, az ivás helyett. De ezt Te is tudod, ez lehet számodra a legrosszabb az egészben. Sajnálom.

Előzmény: Burgi90 (830149)
Burgi90 Creative Commons License 1,5 órája -1 0 830151

Nem a mennyiség a gond, hanem maga az ivás, te is tudod jól.

Ez nem ugrás rád, hanem úgy tudom hogy te is felépülő alkoholista vagy. Azt meg úgy lehet hogy nem iszunk soha. S ez alól te se vagy kivétel.

 

A frontin használatban akkor egy cipőben járunk, te mióta szeded és mennyit jelenleg naponta?

 

 

Előzmény: Kalkaster4 (830150)
Kalkaster4 Creative Commons License 1,5 órája 0 0 830150

Jó szándékkal írtam, de te valami miatt ugrasz rám.

 

Kétszer próbáltam marihuánát, nem jött be, xanax/frontin arról leszokóban vagyok, alkohol, írtam egy deci bor volt, csoda, hogy nem lett folytatása. Cracket használtam párszor, esetleg nem tudod, mi az, kokain dohánnyal keverve pipában. Aggódtam a minősége miatt.

Semmilyen szintetikus drogot ki nem próbálnék, szakmámból adódólag, nem bíznék meg a készítőkben.

10 év után 30 éve nem dohányzom.

Viszont dolgozom, mozgom, egészségesen étkezem és van szociális hálózatom. Azt hiszem Veled ellentétben.

Előzmény: Burgi90 (830148)
Burgi90 Creative Commons License 1,5 órája -1 0 830149

Te viszont a boros botlást megemlíthetnéd a szaktopikban. Szerintem így lenne korrekt. De te tudod.

Én se iszok meg egy felest csak úgy, mert milyen jó poén...

 

Tartom a szigorú absztinenciát.

 

 

Előzmény: Burgi90 (830148)
Burgi90 Creative Commons License 2 órája -1 0 830148

A delíriumtól féltem, valóban, mert az azért nem játék. Ja, én ne csináljam ezt meg azt, csak neked szabad kokózni, meg ki tudja meg miket próbáltál ki :-)

Amúgy leszarom a drogokat, nem véletlenül raktam le az alkoholt is, ami ugye szintén drog.

 

Már csak a dilibogyót kell és teljesen tiszta leszek. Én ugyanis nem is dohányzom és erre büszke is vagyok, mert a legtöbb piás bagós. Még józanul is.

Előzmény: Kalkaster4 (830147)
Kalkaster4 Creative Commons License 2 órája 0 0 830147

Közben meg féltél a pszichózistól az alkohol megvonás miatt. Ne próbálj LSD-st pszichózist, esetleg úgy maradsz, nem éri meg. Hozzáértő, aki ebben segítene, az sarlatán.

Előzmény: Burgi90 (830146)
Burgi90 Creative Commons License 2 órája -1 0 830146

Illegális drogok közül csak füvet próbáltam, de azt se sokszor, meg hasist. 

LSD-t szívesen kipróbálnám egyszer ha már drogok, egy tapasztalt emberrel természetesen aki vigyáz rám a trip alatt.

 

 

Előzmény: Kalkaster4 (830145)
Kalkaster4 Creative Commons License 2 órája -1 0 830145

Ja, de csak szociális módon. Nem az én szerem. Nagyon felpörgetett és szófosásom lett tőle. Meg két napig nem tudtam aludni. Szóval ki ne próbáld!

Előzmény: Burgi90 (830142)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 2 órája 0 0 830144

A bolond favágó a telós?

Előzmény: moresh (830143)
moresh Creative Commons License 3 órája -1 0 830143

Őrület rejszgép, a bolond favágó és a digsi átmentek orbángyűlölőbe. Menj nézd meg.

Előzmény: Burgi90 (830142)
Burgi90 Creative Commons License 5 órája -1 0 830142

Nyomtad vele a kokaint néha?

Előzmény: Kalkaster4 (830140)
Rolexfan Creative Commons License 5 órája -3 0 830141

Csak a magam nevében beszélhetek. Nekem a legizgalmasabb élmény a szexben közelről átélni a nő (lány) orgazmusát. A párom nagyon gyakran velem élvez, egyszerre, ami csodás, de olyankor én is magamon kívül vagyok, és ilyenkor nehéz rá figyelni. Ezért minden alkalommal a szex előtt is elélveztetem. Ez általában nagyon gyorsan sikerül, de a héten nehezebben ment, végül az segített, hogy bedugtam az ujjamat a szájába. Abban a pillanatban megindult az orgazmus. A szopás valami nagyon szoros kapcsolatban lehet a feizgatott puncival.

 

Kalkaster4 Creative Commons License 5 órája -1 0 830140

Igazad van.

 

Az én volt muszlim barátom simán ivott alkoholt. Sőt, azt mondta, hogyha más étel nincs, malachúst is megeszik. Mondjuk, jó teste volt, az ittenni átlaghoz képest, és 10 évvel fiatalabb volt mint én.

Volt egy kis hibája, a kokainfüggőség, de az lehet nem vezet a pokolba.

Ez csak egy annyira értelmes hozzászólás, mint a tied:)

Előzmény: mickey skywalker (830076)
Hollyberry Creative Commons License 6 órája -2 1 830139

Gésa, én nem tudom, ki vagy, azt se, hogy mi bajod velem, de azt tudom, hogy én egy rossz szót se szóltam hozzád.

Előzmény: Garden Geisha (830138)
Garden Geisha Creative Commons License 7 órája -5 2 830138

És? Fenyegetsz?

 

Kicsiszívem, grenyike, sürgősen átgondolhatnád a mocsok passzív-agresszív sziszegést felém...mert nehogy a megénekelt tiplizésed realizálódjon.

Teccik érteni?

Előzmény: Hollyberry (830129)
Hollyberry Creative Commons License 10 órája -5 1 830137

Vulcani vagyok, nincs humorom.

Olyan nehéz ezt elfogadni...?

Előzmény: moresh (830132)
Kód 001 Creative Commons License 13 órája -2 0 830136

Izgalom!

 

Emelkedett színvonal!

 

https://telex.hu/after/2024/04/23/gaspar-gyozo-musor-tv2

 

 

Gyáááá

mickey skywalker Creative Commons License 17 órája 0 0 830135

Ha elkapná a humor nevű fertőzést, akkor automatikusan szenvednie kellene miatta pokoli kínokat. Viszont ha nem kapja el, fel sem merül ilyesmi :)

Előzmény: moresh (830132)
mickey skywalker Creative Commons License 17 órája 0 0 830134

Igen, az ogre gyerekek az ogre gyerekekkel vannak összezárva, a hüjepicsa gyerekek meg a hüjepicsa gyerekekkel. Ez az élet rendje.

Előzmény: Garden Geisha (830130)
mickey skywalker Creative Commons License 17 órája 0 0 830133

Nincs mit vesztened. A gyerek csak a szülők kéjvágyának mellékterméke. Nincs semmi jelentősége. Ha nem tetszik a gyerek mert mondjuk ogre lesz vagy csak nem tetszik a pofája, megölöd és kész. Jogod van hozzá. Ilyen egyszerű :)

Előzmény: Hollyberry (830106)
moresh Creative Commons License 20 órája -2 0 830132

Sose voltál nyanya

Előzmény: Hollyberry (830129)
Mokaem Creative Commons License 20 órája 0 0 830131

fretti és a szélesvásznú eltartott kisujj

 

- röhögve lenéz -

Garden Geisha Creative Commons License 21 órája 0 3 830130

Nem engedett vezetni, mi? Ilyenek ezek mind. 

 

Előzmény: Hollyberry (830129)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!