Keresés

Részletes keresés

indexnick1 Creative Commons License 2002.04.26 0 0 50

Honfiról szólva:

168 Óra, 2002.4.25.

Koloscayné írja a levelezési rovatban:

"Hofi - nemzeti kincs volt. Pótolhatatlan.

S hogy a kormány nem képviseltette magát a temetésén - sem Orbán, sem a kultusztárca elnöke, Rockenbauer -, az mély megdöbbenést vált ki a jóérzésû emberekbõl."

A "jóérzésű" emberekből az nem váltott ki mély megdöbbenést, hogy Hofi annyi pocskondit és gyűlöletet nem mondott el senkiről, mint a FIDESZ-ről.

Amint Hofinak reggel kinyílt a szeme, máris pocskondiázta Orbánt (Orbán nem szólt vissza, tűrte az alja népe szóvivőjének pocskondiázását), minden műsorában a legaljasabb hangot ütötte meg, hogy kigúnyolja a FIDESZ-t és vezetőit.

Amikor a Kádár-banda volt uralmon, akkor befogta a száját, amikor Horn pufajkás vezér volt hatalmon, akkor is befogta a pofáját (ja amúgy a megengedett pátengedéllyel hőbörgött) , de amikor a az Orbán-kormány volt hatalmon, Hofi reggeltől estid pocskondiázta őket.

Nem tudom, mit tett volna Hofi, ha őt annyiszor megsértették volna, mint ő tette Orbánnal, Orbán családjával és az Orbán-kormány tagjaival.

Én ezek után felvetni és kritizálni, hogy az Orbán-kormányból senki sem ment el a temetésre, nos, hát ez a pimaszság.

Itt írom meg ezt a hozzászólást, mert a 168 Óra csak azok levelét közlik, akik nekik nyalnak.

Hofi meg gondokozzon el és ott a pokolban töltse a rá kiszabott bűntetést.

kábelbúvár Creative Commons License 2002.04.15 0 0 49
Roki egy kulturember, és egy botcsinálta politikus.

Senki nem gondolná, hogy a HATALOM képviseletében van ott.

Nekem semmi ellenvetésem nincs ellene, nem folyik bele gennyes ügyekbe.

Az egyik legrokonszenvesebb a kormányban. És a papáját is sokan tisztelik
mindkét oldalon. Jogosan.

Előzmény: Mallow (48)
Mallow Creative Commons License 2002.04.14 0 0 48
Igen?
Még azt is üzenhette volna, hogy a kormány nevében?

Ez nem komoly...

Előzmény: kábelbúvár (46)
Mallow Creative Commons License 2002.04.14 0 0 47
Azt nem tudom, Kovácsék micélból voltak ott, de a reakciókat látva politika lett belőle...

Vegyük úgy, nem ezért mentek ki. Így csak meggondolatlannak lehet őket nevezni...

Előzmény: Mallow (43)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.04.14 0 0 46
De ha Rockenbauert elküldi, SZVSZ jó döntés lett volna.

Esetleg egy államtitkárt.

Előzmény: Mallow (43)
Cyberslider Creative Commons License 2002.04.14 0 0 45
Nem fogok anyázni... Én attól normálisabbnak tartom magam.
De te legalább kiállítottad magadról a bizonyítványod.
Előzmény: kormanyoldali (7)
Mallow Creative Commons License 2002.04.14 0 0 44
Hú, de töröm a magyart...
Előzmény: Mallow (43)
Mallow Creative Commons License 2002.04.14 0 0 43
Vegyük azt, hogy Orbán bejelenti, hogy elmarad a gyűlés, inkább és elmegy a temetére.

Ha így történt volna, akkor most azért b@sztatnátok, hogy kisajátítja Hofi temetését...

Nene Vess Creative Commons License 2002.04.14 0 0 42
:-)))
Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.14 0 0 41
Ez az egesz szituacio a nyuszira hasomlit, hogy maradjunk Hofinal.
Ha van sapka a fejen, akkor az a baj, ha nincs, akkor az.
Triumphator Creative Commons License 2002.04.14 0 0 40
A pártok általában ilyen tál lencsére cserélik be a szavazatainkat. Mindegyik. Most is ez volt/van. Te is eladtad a szavazatodat, én is. Csak legfeljebb emelkedetten azt gondoljuk, hogy az ára nem EGY tál lencse volt, hanem mondjuk kettő...

Nem a nép kapcsolja össze a kampánnyal a pártok megjelenését egy temetésen, drága scenic6, hanem maga a párt.

Milyen vérzivataros időket élünk most?

Előzmény: scenic6 (39)
scenic6 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 39
Azokra az egyszeru emberekre gondolok akiket konnyen lehet fanatizálni es tal bablevesert meg az anyjukat is eladnak ... Kovetkezö fokozat szamomra az lenne ha egy part becserélné mondjuk a kopogtato cédulákat egy tal kajara ... En mar azon sem lepodtem volna meg ...

Azzal nem ertek egyet hogy egy politikusnak nem kellene ilyen helyen megjelenni meg egy ilyen vérzivataros időszakban is. Akar képvisel valakit akar nem a nép ertelmesebb része nem kapcsolja össze a kampánnyal a temetést mert az egy szent es sérthetetlen dolog. Ha meg au azt teszi az megerdemli hogy kirugják a parlamentből.

Előzmény: Triumphator (26)
rich.mond Creative Commons License 2002.04.14 0 0 38
te féreg!!!Vigyázz a szádra,te senkiházi!!!
Előzmény: kormanyoldali (7)
Triumphator Creative Commons License 2002.04.14 0 0 37
Kedves kábelbúvár,

az úgy volt, hogy a Triumphator visszaköpött, ugye? :)

elvárás =/= vélemény

izlésekről nem vitázok

Előzmény: kábelbúvár (36)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.04.14 0 0 36
Nem én kezdtem ezt a stílust.

Egyébként a kormányoldal felé is vannak ízlésbeli
elvárásaid?

Én még nem tapasztaltam!

Előzmény: Triumphator (33)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.14 0 0 35
ubyolodó= gunyolodó (ezt az elütést ki kellet javitanom, mert tartok tőle ezt már nehezen fejtettétek volna meg:-) bocsi)
Előzmény: Törölt nick (32)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.04.14 0 0 34
Ha az egyik TV (nem a közszolgálati!) nem közvetítette volna,
egy db Qrva szavatok nem lenne!

De hát már egy ideje szabad a sajtó.

A kommunisták még elhallgattak volna egy nekik nem tetsző temetést.

Úgy néz ki, vannak még régi reflexek más körökben is.

Előzmény: Nene Vess (31)
Triumphator Creative Commons License 2002.04.14 0 0 33
Kedves kábelbúvár,

miért akarsz mindenáron személyeskedésig fajuló köpködést ezen a topicon is? Vagy csak be akarsz szólni, sértegetni, elüldözni, nullázni?

Előzmény: kábelbúvár (30)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.14 0 0 32
Én szivem szerint azt mondanám, hogy közös megegyezéssel töröltessük ezt a topicot a modival, mert eléggé el nem itélhető egy ember halálábó, illetve temetéséből politikai témát kreálni. Tudom a topicnyitot nem a rosszszándék vezette (legalabbis merem remélni), de attól függetlenül várható volt, hogy ez is vitára ne adj Isten ubyolodó hangnemre ad okot. Ez pedig teljesen méltatlan Hofi Gézához. Ő nevettetni szerette az embereket és nem felbosszantani megosztani. Tiszteljük meg azzal, hogy nem faragunk a temetéséből választási kortes beszédet.
üdvötzlettel eszkija
Nene Vess Creative Commons License 2002.04.14 0 0 31
Úgy látom, egyesek szerint a kormánytagoknak is ott kellett volna lenniük a temetésen, mások szerint az MSZP-s politikusoknak sem. Én az utóbbiak táborához csatlakozom.

Természetesen bárki elmehet magánemberként egy temetésre, ha közel állt az elhunythoz. De ha így is volt esetleg, akkor is kétlem, hogy Kovács László, Medgyessy Péter, Lendvai Ildikó és Kuncze Gábor, mint magánemberek, véletlenül összetalálkoztak volna a temetésen.

Kovács László azt nyilatkozta, hogy nem használnak választási célokra 8-10 éves gyerekeket. Hát igen, ahány párt, annyi szokás.

kábelbúvár Creative Commons License 2002.04.14 0 0 30
Te azt is elvárnád az ellenzéktől, hogy szünjön meg.

Szal a te kedvedre nem lehet semmit tenni.
Nem irigylem a családod tagjait!

Előzmény: Triumphator (26)
werban Creative Commons License 2002.04.14 0 0 29
a mi HOFI-nk temetesere barki elmehetett, barki aki szerette ot, aki elismerte tevekenyseget!!!
gondolom bben most nem jatszott szerepet a kokarda, vagy talan megis????
Az elmunt evekben biralta a fidesz politikajat, ami koztudott nem aratott sikert az orban nagy csaladban :(
HOFI biralt mindenki, odaszolt mindenkinek, az elmunt 4 evben ugyanugy voltak megjegyzesei az MSZP-re, az SZDSZ-re, mint a fideszre....

van aki elment van aki o.v. "gyonyoru unnepere" keszult

kábelbúvár Creative Commons License 2002.04.14 0 0 28
Eléggé eltorzított agyad lehet.

Kívülről is látszik?

Lehet, hogy ha most nincs kampány, akkor még élne.

Egyébként ha valamelyik politikus megszólalt volna, én se
tartottam volna ízlésesnek. De SZVSZ a család se hagyta volna...

Előzmény: Triumphator (10)
Nagydög Creative Commons License 2002.04.14 0 0 27
:(

Remelem legalabb buszke vagy magadra!?

Nagydög

Előzmény: kormanyoldali (7)
Triumphator Creative Commons License 2002.04.14 0 0 26
Kedves scenic6,

ki az a bizonyos "csőcselék"? Egy fontos info rólam: én is ott voltam a Kossuth téren. Még mindíg vitapartnernek tekintesz, vagy már off vagyok?

Továbbra is úgy tartom, sokkal tisztességesebb lett volna Kovácstól, ha nem megy el a temetésre.

Előzmény: scenic6 (24)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.04.14 0 0 25
Az egyetlen, aki kapcsolatba hozható a Fidesszel, az Kerényi volt.

De elég érdekes stílusban vezette a szertartást.

Szerintem akár véletlenül is arra járhatott volna egy Fidesz-es,
vagy MDF-es. Bizonyos valószínűsége lenne.

Ami a kormányoldalt illeti, érzékeltették, hogy nekik nincs
szükségük kabaréra. :((

Még a halottak is szét tudják választani a társadalmat?

Előzmény: Triumphator (22)
scenic6 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 24
Lehet hogy kettunket nem zavarná de hogy mutatna annak az 500.000 ember szemeben akik ott voltak a Kossuth teren . Sot tovabbbmegyek sok ertelmes fideszest sem zavarná de a csocseléknek nem lehetne megmagyarazni a dolgot es most az Ö szavazataira is szukseg van ...
Előzmény: Triumphator (22)
Triumphator Creative Commons License 2002.04.14 0 0 22
Egy átpolitizált temetésre...
Előzmény: scenic6 (21)
scenic6 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 21
Ha arra gondolsz hogy a nagy FIDESZ erdek azt kivanja hogy ilyen "rendezvényen" nem szabad megjelenni a haboruban alló feleknek akkor ez nagy szegyen .... Ez mar tobb mint szegyen ... Tudod apam egy kis helyi parttikar is volt az atkosban es NEM kapott partfegyelmit az a tag aki temetes miatt elment misere a tisztelt halottért pedig minden nemvilagi dolog uldözendö cselekmenynek szamitott. Most megint ott tartunk hogy nem mehet el egy ember a temetesre ?
Előzmény: Triumphator (20)
Triumphator Creative Commons License 2002.04.14 0 0 20
Kedves scenic6,

nem gondolhatod komolyan, hogy a választási küzdelem finisében egy nyíltan nem a kormányzat értékrendjét képviselő ember temetésén, ahol a másik értékrendet képviselő párt szemérmetlen módon megjelenik, van valami keresnivalója akárkinek a másik oldalról? Pont ez volt a cél, amiről most írkálgatunk: rámutatni a megosztottságra, á la Kovács László. "Bezzeg ÉN ott tudtam lenni, de ti nem, mert MEGOSZTÓK vagytok!"

SZVSZ, Kovácsnak se lett volna szabad elmennie.

Előzmény: scenic6 (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!