Keresés

Részletes keresés

NuncEstBibendum Creative Commons License 2002.04.15 0 0 106
Nem k-ra mindegy hányan voltak ott? Ha nekem kifizetik a buszjegyet az ingyencirkuszra én is elmegyek. Aztán szavazni is elmegyek és leváltom a Vikit. Söt a kokárdát is hordom ha kell mert büszke vagyok a trikolórra és magyar vagyok, és kokárdával a szivem felett váltom le 21-én a Vikit.
Szóval tölem 15.000.000 magyar is lehetett a Kossuth téren. Váljék egészségükre. Remélem nem hült meg senki a monszunban.
Azazello Creative Commons License 2002.04.15 0 0 105
Az hagyján, hogy nem volt senki a Kossuth téren,
de a múlt héten még szombat sem volt... :o)
Előzmény: ninive (-)
Mc Creative Commons License 2002.04.15 0 0 104
"The rally's organisers claimed the crowd numbered two million, although television reports put the figure between 400,000-600,000"
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.14 0 0 103
Nem-nem! Már hárman! Jobb oldalamon egy pici, aranyos gyógyszerész hallgató lány nem volt, a másikon meg egy kb. 40-es férfi nem állt. A lány egyszer véletlenül rálépett a lábomra, először elpirulva bocsánatot kért, aztán lenézve, leplezetlen érdeklődéssel kezdte nézegetni a cipőmet, (46-os)- mondván, ott több a hely mint ami neki jutott, meg még magasabban is lenne. (Mármint, ha ott lett volna persze!) :-)
Előzmény: ninive (91)
wupiupi Creative Commons License 2002.04.14 0 0 102
Kedves alpinaB6 Elvtárs!
A felfokozódott osztályharcnak tudjuk be tévedésedet, de azért megbírálunk és éberségre intünk. Nekünk nem az a kapitányunk, aki narancsot osztogat, hanem ő:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

VILÁG PROLETÁRJAI EGYESÜLJETEK!

Előzmény: alpinaB6 (101)
alpinaB6 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 101
"a kapitány kiadta a parancsot: MINDENKI egyen meg egy narancsot"
Előzmény: wupiupi (98)
ninive Creative Commons License 2002.04.14 0 0 100
Akkor csak jobb lehet, mint ez a hüje Ákos.
Az a senkiházi.fújj.Váltsuk le!!
Előzmény: alpinaB6 (99)
alpinaB6 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 99
a republic énekese orosz katona tiszt volt...
Előzmény: ninive (97)
wupiupi Creative Commons License 2002.04.14 0 0 98
Kedves alpinaB6 Elvtárs!
Nem győzzük eléggé hangsúlyozni Nektek: az illegalitásnak vége, nincs szükség a jelen körülmények között konspirációra. Tovaris Stirlitz2000 tegnap kiadta a 3000-es parancsot, mint tudod az megtiltja az ellenségnek mindennemű sokszorosításra alkalmas műszaki berendezés használatát, különös tekintettel a stencil gépekre. Mára olyannyira megerősödtünk, hogy nincs szükségünk magyarázkodásra. A Párt az elszámoltatásokat a tagkönyvcsere alkalmával elvégzi. Amennyiben nem viseltél kokárdát és nem ejtetted ki a szádon az elmúlt négy évben a "polgár" szót, nincs mitől tartanod. Mi jó elvtársnak tartunk Téged, további elkötelezett harcra buzdítunk. Le a kulákokkal! El a kezekkel Fidel Castro Elvtárstól! Töretlenül előre!
Előzmény: alpinaB6 (90)
ninive Creative Commons License 2002.04.14 0 0 97
Már ássák az alagutat a 4-es metronak. A Deák térnél járnak már.holnap eljutnak a Vörösmarty térre.
Ma törtem össze az Ákos kazikat.Fújj.
Vettem Pa-dö-dö-t, Bródyt, Republicot, Sub bas izét, Somlót.
Annyira szeretem, hogy ők függetlenek a politikától.
Előzmény: Fidélia (94)
Fidélia Creative Commons License 2002.04.14 0 0 96
Velünk az ország,ez a szép jövő.
Hogy ez nekem eddig mér nem jutott eszembe?
Csak "Jól"kell szavaznom,hogy biztosan így legyen!
DDDDD)
Előzmény: wupiupi (87)
Fidélia Creative Commons License 2002.04.14 0 0 95
Bocs elfeledtem,éppen árvíz támadt hirtelen a sok csapadék hatására.
Előzmény: ninive (93)
Fidélia Creative Commons License 2002.04.14 0 0 94
23 millióan vagy négyen??
Nem mind1,mert akkor viszek erősítést!
Nem tudod,a 4-es metró már megáll ott?
Csakhogy hamarabb odaérjek!
Ja és este a guljás már meg szokta feküdni a gyomromat.
A sör az egészen más.
Előzmény: ninive (86)
ninive Creative Commons License 2002.04.14 0 0 93
Azt elfelejtetted elmondani miért nem tudtál bemenni abba az utcába!
Szakadt az eső, és hömpölygött az ár!
Előzmény: Fidélia (92)
Fidélia Creative Commons License 2002.04.13 0 0 92
Végül is mind1,az biztos hogy sokan!
Megszámolni meg már késő!
Én ott voltam,csak a Falk Miksa ucca felől már nem lehetett beférni,ezért inkább hazajöttem tv-ni!
Előzmény: alpinaB6 (85)
ninive Creative Commons License 2002.04.13 0 0 91
Nem hiszünk a gaz imperialistáknak!Csakis a saját szemünknek!
Már ketten állítjuk, hogy nem volt ott senki!
Előzmény: nemszadista (89)
alpinaB6 Creative Commons License 2002.04.13 0 0 90
kedves wupiupi!

belegondoltál, hogy mit beszélsz?! mondom most változott meg a véleményem!!! viktor magának köszönheti!!! az ö utolsó vergödése miatt szavazok az ellenségre másodszor!!!

Előzmény: wupiupi (87)
nemszadista Creative Commons License 2002.04.13 0 0 89
Ha BBC-t elfogulatlannak tartod és tudsz angolul,
akkor 1 millió:

http://news.bbc.co.uk/hi/english/world/europe/newsid_1928000/1928356.stm

Előzmény: alpinaB6 (85)
alpinaB6 Creative Commons License 2002.04.13 0 0 88
Orbán viktor példás családfö módján készül levinni a szemetet, mire a felesége: Viktor! Vedd fel a koronád viktor, olyan hideg van kint!
wupiupi Creative Commons License 2002.04.13 0 0 87
Kedves alpinaB6 Elvtárs!
Agit.Prop.Titkárságunk ezúton is köszönetét fejezi ki Neked az elkötelezett osztályharcért és az éberségért. Jó azt tudni elvtársak, hogy a Párt figyel, értékel, regisztrál és intézkedik. Megbíráljuk azokat, akik a proletariátus végső győzelméért folytatott harcunkban nem elég célratörőek, bratyiznak az ellenséggel, pusmognak, ugyanakkor példaként állítjuk az olyan harcostársainkat, mint alpinaB6 Elvtárs. Konspirált megfigyeléseink során mi is tapasztaltunk ma olyan eléggé el nem itélhető jelenségeket, mint amiket az elvtársak is említenek. Ajánlom az elvtársak figyelmébe hatalomra a jutásunkat követő első tíz napos tervünk egyik elemét:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Itt majd megtanítjuk kesztyűbe dudálni a proletariátus ellenfeleit arról biztosíthatlak benneteket. De ez nem a Ti dolgotok elvtársak, a ti dolgotok a pártos, elvileg szilárd küzdelem, az éberség. A helyzet fokozódik, harcra fel! Éljen a Párt! Éljen az örök és megbonthatatlan izraeli-magyar barátság! Világ Proletárjai Egyesüljetek!
Előzmény: alpinaB6 (68)
ninive Creative Commons License 2002.04.13 0 0 86
Programváltozás!
A Gellért hegy helyett a vörösmarty téren lesz.Ingyen!
Lesz gulyás is!
23 millióan lesznek ott! Ha Budapest zászlaját hozod, nem fogsz kitűnni a tömegből!:)
Előzmény: Fidélia (84)
alpinaB6 Creative Commons License 2002.04.13 0 0 85
igen Fiélia ez valóban igy van...pl a rádióban azt mondták, hogy 1,2 milió, mire az irodába értem a TV-ben 800ezret mondtak, két perc mulva meg a másik adón 2miliót... :(((

pedig kiváncsi lennék a valóságra!

Előzmény: Fidélia (81)
Fidélia Creative Commons License 2002.04.13 0 0 84
Kedves Ninive!
Hol az a sör??
Előzmény: ninive (67)
Horász Creative Commons License 2002.04.13 0 0 83

Nem is kell meggyőznünk egymást.

A Tv meg ne zavarjon,aki ott volt,az ott volt,aki látta az látta.A Fideszesek kicsit többet tesznek oda,a másik oldal kicsit lejjebb becsül.Az lenne fura ha ez fordítva lenne.....

Előzmény: Fidélia (81)
alpinaB6 Creative Commons License 2002.04.13 0 0 82
ja atrocitás az nem volt!!! 3másodpercenként üvöltötte valaki a mikrofonba, hogy mennyire szeretjök egymást, és milyen okosak, sépek vagyunk, hogy semmi rendbontás nem történt eddig, pedig sokan vagyunk...ez nekem kicsit "ügyesvagypistike" szövegként hatott!!!
kicsit úgy tünt mintha félnének a tömegtöl...
Előzmény: Wic (80)
Fidélia Creative Commons License 2002.04.13 0 0 81
Miután egyikünk sem valószínű,hogy meggyőzi a másikat,az lenne a korszakalkotó javaslatom hogy várjuk meg a választásokat!
Igazad van,a Miép bulin is rengetegen voltak mégse lett 5%-uk!
Amúgy csak az zavar ezekben a tv-s dolgokban,hogy még véletlenül sem lehet megtudni a valódi számokat!:-(
Előzmény: Horász (69)
Wic Creative Commons License 2002.04.13 0 0 80
Skacok!
Én ott voltam. Hihetetlen méretű tömeg volt.
Az egy milliónak ülni kell simán.
2-kor értünk oda, akkor már majdnem tele volt a tér. A beszédek vége után fél órával tudtunk elindulni, a rakpart, az összas mellékutca, és a hidak tele voltak emberrel. Van pár ismerősöm, akik nem velünk jöttek, hanem később, aránylag jól szétszórva helyezkedtek el a mellékutcákban, és mind ezt mondják.

Aki ott volt, tudhatja.
Kérdem a baloldaliakat: ha nem voltak ott, miért nem? Hisz atrocitás nem történt.

Wic

Horász Creative Commons License 2002.04.13 0 0 79

aha,a Fidesz meg vezet 10%-al megint.
El tudod képzelni,ha lenne bármi valóságalapja nem ez ömlenne éjjel-nappal a jobboldalról.
ezt a szerencsétlen gulyáslevest igy feltupírozták.
De mondok neked valamit,csak neked.

Ugyanazon a környéken az mszp-sek fizetett buszokon vitték a cigányokat szavazni.

Előzmény: Törölt nick (73)
alpinaB6 Creative Commons License 2002.04.13 0 0 78
fidélia: OK! bocsi! nem csöcselék...nevezzük FIDESZNEK!

Előzmény: Fidélia (72)
szabadonfutó Creative Commons License 2002.04.13 0 0 77
Ami nincs az nem sül le.
Előzmény: scenic6 (20)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!