Keresés

Részletes keresés

Klaus Matefi Creative Commons License 2004.11.15 0 0 143
Topic-újraindítás céljából !!!

http://www.derwahresternvonbethlehem.de.vu/
csibika Creative Commons License 2002.04.15 0 0 142
Az még szerencsésebb lenne,ha a Kádár tanítványai lennének. Ahogy elnézem még egy pár évet vissza kellene menni az időben itthon, vagy keleten is elhagyhatjuk az országot 89' előtt (ld. vastaps, éljenzés, nevének skandálása stb.)Sajnos vannak erre is vevők ma közöttünk.
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.04.15 0 0 141
De mennyire igazad van! Még a választások előtt inditottam egy topicot, Új, puha diktatúrát akarunk címmel -sajna elhalt.
De én is úgy látom, hogy Kádár Jani legjobb tanítványai a fiúk, mind retorikájukat - más lózungokkal - , mind módszereiket illetőleg.
Előzmény: dozzz78 (138)
Björn N. Frantz Creative Commons License 2002.04.15 0 0 140
Nem, arra hogy menjenek el szavazni, mind.
Előzmény: 6Boci (137)
dozzz78 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 139
most öszintén magyarpolgar, mikor megtudtad anno, hogy Orban a Torgyánnal alakit kormányt, nem fordultál le a székedről? Amikor kézzel lábbal szapulták elötte és hogy ök egy ilyen emberrel soha...de megcsapta a hatalom szele.És ugy gondolta ez megéri, de ezzel becsapta a választoit.Sok szavazot vesztett mar akkor is, aztan most a 4 ev summája után is.
dozzz78 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 138
nekem az a véleményem, hogy a kommunizmuzász igy 2002ben már igencsak lezárhatnánk, egy nagy butaság.Sokkal inkabb tünik a fidesz az mszmp utodpartjanak mint az mszp.csak nem azt mondjak hogy kedves elvtarsak, hanem kedves polgarok, minden ugy van ahogyan mi mondjuk, a tobbiek hulyek, VIKTOR VIKTOR VIKTOR!....RÁKOSI RÁKOSI RÁKOSI! Viktor beszédekor ez jutott eszembe,és a végén az Kossuth Lajos azt üzente elfogyott a regimentje...na az volt ám a kabaré csúcsa!Mintha szabadságharcra készülne az egyébként ha minimálisan is, de többségben lévő magyar választok ellen. Beteg ember...
6Boci Creative Commons License 2002.04.14 0 0 137
Bjorn:
"Bár szerintem nem is az az igazi cél, hogy "megtérítsék" 2 hét alatt az ellenfél szavazóit, ez nyilván lehetetlen, a cél a saját tábor maximális aktivizálása."

Milyen cel erdekeben akarja aktivizalni? Csak nem a demokratikus valasztasi eredmeny ellen, hatalma megvedesere?

Előzmény: Björn N. Frantz (111)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.04.14 0 0 136
aki pedig a kommunizmussal paktált le 40 évig az meg még többre képes.
Ehhez képest Torgyán semmi.
Előzmény: dozzz78 (135)
dozzz78 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 135
Aki egyszer képes volt Torgyannal lepaktálni az bármire képes, ha meg nem is egyezik vele az ideologiaja. En mar akkor kiabrandultam a fideszbol, nem is szavaztam most rajuk. Ezzel mar akkor becsapta a valasztoit Orban. Csakis az mentette meg az orszagot a fidesz-miep koaliciotol, hogy nem ertek el a bejutashoz szukseges eredmenyt a miepesek. kulönben már irnak is a papirokat, mivel ez mar torgyannal is kiderult, orbannak tok mindegy hogy milyen aron, de uralkodnia kell. Oda dob egy miniszteriunot amit szerinte szetcseszhetnek, aztan kesz, reszerol ennyi.Ez tortent a mezogazdasaggal.
magyarpolgar Creative Commons License 2002.04.14 0 0 134
Nem logikus.
A választópolgárok többsége (akin eldöl a választás) az nem az itt levő emberkék
hanem az átlag (rossz szó) emberek.
Az 1. fordulón nagyon jól látszott mennyire befolyásolható egy választás (lásd mszp kampány).
Sikerült egy negatív kampányt beiindítani.
A fidesz pedig most indított egy pozitívat.
Nem olyan egyértelmű azért nagyszájúskodni.
Mielőtt tisztelt mszp-s itt levő honfitársaim, vagy mszp-fun. Itt mindenki azt hiszi megváltja a világot. Nem itt dől el.

Ti azzal nyertetek, hogy olyan volt a kampány amilyen volt. Most is olyan.
Na most megint látszani fog. Ellentétes irányban.

Előzmény: werban (7)
1-gy bosszorgánny Creative Commons License 2002.04.14 0 0 133
Köszönöm.
Előzmény: attus (131)
81713 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 132
Ennyi hozzászólásod volt my dear vasorrú. :-)

dP

Előzmény: 1-gy bosszorgánny (130)
attus Creative Commons License 2002.04.14 0 0 131
Ennyi hozzászólásod volt eddig.
Előzmény: 1-gy bosszorgánny (130)
1-gy bosszorgánny Creative Commons License 2002.04.14 0 0 130
Ha megnézem az adataimat, ott látom, hogy üzenetek száma: 158. Ez mit jelent?
Merthogy nem e-mailt, azt megnéztem.
Kösz.
1-gy bosszorgánny Creative Commons License 2002.04.14 0 0 129
Itt is kérem:

OKOSOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Valaki másoljon már be ide idézeteket az 1990-1994 közötti parlamenti jegyzőkönyvekből, Orbán akkori hozzászólásaiból.

Ha már mindig az 1994-98-at emlegetik az MSZP-nek.

Vagy a változáshoz való jog is csak nekik jár?

andzsin Creative Commons License 2002.04.14 0 0 128
Aki egy ilyen "békés Oroszlán" beszéd hatására a FIDESZre szavaz és korábban nem rájuk szavazott - nem akarom bántani ezeket az embereket - de megérdemlik, hogy ennyire rövidlátók. Itt az ország sorsáról és az elmúlt 4 évről van szó. Arról, hogy mennyire eldurvította a politika a hétköznapi életünket. Arról, hogy hogyan lett az MFB a FIDESZ bankja. És arra, hogy hogyan nem kapta meg a mezőgazdaság azt a több milliárdos támogatást, amit Torgyánék elcsesztek.
Hát ez itt a tét kedves feleim és nem több.

Orbán már az események foglya és az is marad, remélem azért másnak a foglya nem lesz, bár egy kicsit megérdemelné.

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.04.14 0 0 127
A kisgazdapárt szavazói nem érték el az 1%-ot. Lehetséges, hogy jó részük az mszp-re szavazott? Nem a fideszre?

Ennyi bolsevik kommunistázás után?

Előzmény: hajlam (125)
hajlam Creative Commons License 2002.04.14 0 0 125
Nem hiszem, hogy a fidesz-szavazók elfordultak volna, de azt sem, hogy az mszp-szdsz-es szavazók ennek hatására fideszre szavaznának, mert ahhoz túl kevés volt egy ilyen egységbe szólító hang a végén. Szvsz jól volt megcsinálva, mert az elején Duray nagyon ciki volt, én azt hittem ez lesz az alaphang (a két öreg is nagyon gáz volt) a végén OVI viszont nagyon jól beszélt, azokat biztos megtartotta, akik a véresszájúság miatt fordultak volna el tőle. Kérdés, hogy a miépesek mit tesznek, mert a keddi nap az ő szellemiségüket tükrözte, ahogy Csurka is elégedetten megállapította, de most még a térről is ki akarták szorítani őket. A helyzet az hogy én egyetlen kisgazda szimpatizáns sem ismerek, úgy hogy azt még megsaccolni sem tudom.
stramonium Creative Commons License 2002.04.14 0 0 124
Szerintem inkább elvitt szavazatokat. Az emberek a nyugalmukat jobban féltik, mint a Hazát. Ez így van egész Európában is, sok támogatásra nem számíthatna OV az EU-ból, ha nyerne. Nyeresége az lehet, hogy az MSZP talán nem meri rögtön megszegni az igéreteit.Talán...
7xxKegyetlen Creative Commons License 2002.04.14 0 0 123
Ha jól tudom a '20-as '30-as évek Olaszországa sem a rendzavarásairól volt híres... főleg nem a nagy kopasz vezér kiselőadásain.
Előzmény: Májsz (120)
Mage Creative Commons License 2002.04.14 0 0 122
Szerintem nagyon sokat nyert, es nagyon sokat bukott.
De tenyleg.

Sok birkat maga melle allitott, es sok ertelmes, nem fanatikus szavazot elveszitett. A tabora nehany %-at lecserelte ezzel a gyulessel.

Azt, hogy a veszteseg, vagy a nyereseg a nagyobb, nem tudom, de remelem, hogy nem az utobbi.

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.04.14 0 0 121
Én pusztán a választások éjjelén mondott szavaira mondtam azt, hogy tud veszíteni. Orbán Viktor meg se jelent a megszeppent - örömködésre és hajnalig tartó bulira készülő - hívei előtt, hagyta őket bizonytalanságban, majd jó későn, azt próbálta velük elhitetni, hogy nem is veszítettek.
Egyszer elkeserednek - kibírják, mi is kibírtuk már kétszer is, az egyik oldal általában nem örül a választásokon. De ő most behergelte őket, azzal a hamis igérettel, hogy igenis győzni fognak, semmibe véve a választási rendszert, a választási matematikát, és azt, hogy az mszp nem pusztán 1%-al, vezet, hanem a szadit is beleértve 6-al, míg neki nincsenek már a miépatákon kívül tartalékai. Most majd még egyszer lesz esti sírás-rívás, értetlenség, zokogás.

Böngészgettem a részletes helyi eredményeket, a visszaléptetések után - ami előre várható volt - és én bizony nem lennék ilyen optimista az ő helyében. Játszik az emberek érzelmeivel.
Nem kell karizmatikus vezető!
Jobb egy szürkébb, de józanabb miniszterelnök, aki nem fanatizál.
Nekem Meggyesy sokkal szimpatikusabb a maga bocsánatkérő beszédstílusával.

Előzmény: 81713 (100)
Májsz Creative Commons License 2002.04.14 0 0 120
Hogy hozott-e szavazatokat a Kossuth-tér? Szerintem igen, bár konkrét esetről nem tudok.

Viszont apám, aki minden igyekezetem ellenére stabil SZDSZes volt eddig, most teljesen elbizonytalanodott. A népszabiban meg a TV-ben mást se lát és hall, mint hogy a Fidesz náci, fasiszta, agressziv, gyűlöletkeltő. Erre megszervezik minden idők legnagyobb demonstrációját egymillió emberrel, amelyen semmiféle attrocitás nem történik, teljesen békésen lefolyik a délután ennyi emberrel, különösebb gyűlölködés nélkül.
Szóval lehet, hogy nem is megy el szavazni!

FrédY Creative Commons License 2002.04.14 0 0 119
Jobbosok figyelem!

Ha meguntátok, hogy eredmény nélkül jártatjátok a szátokat a fórumon, ha szeretnétek az itteni tevékenységetekkel TÉNYLEG segítnei a jobboldalt, akkor nézzetek be a

"Jobboldali összefogás az Indexen!"

című topicba, olvassátok el a topicnyitót, hogy tudjátok miről szól a dolog, és segítsetek a jobboldalnak!

Együtt még sikerülhet megfordítani az első forduló eredményét!

Üdv: FrédY

1-gy bosszorgánny Creative Commons License 2002.04.14 0 0 118
Felhívtak egyébként normális ismerőseim, teljesen fanatizálva:
Ott lett volna a helyed!Millióan voltunk!
Erre elmagyaráztam, hogy az egész Lipótváros(határai:Duna - József A. u. - Bajcsy - Szt.István krt) közterülete kb. 375 ezer négyzetméter, és ha minden közterületnyi nm-en(beleértve az utakat, a fűre lépni tilos helyeket, meg a Kossuth tér lezárt 1/3-át is) négyen szorongtak volna, akkor lettek volna másfél millióan.És hát azért nem voltam ott, mert engem pl.zavarnak a tények.

Válasz: azért tudod, kire szavazz, ha szereted a hazádat!
Én tudom(sajnos). De ők?

csibika Creative Commons License 2002.04.13 0 0 117
Természetesen harcoljon, de közben ne állítson valótlan dolgokat a másik félről,ne csúsztasson, ne keltsen gyűlöletet, s ne nézze hülyének az embereket. El kell fogadni a választók akaratát mindenkinek, ha tetszik, ha nem. Mindenki olyan kormányt érdemel, amilyet választ.
toloba Creative Commons License 2002.04.13 0 0 115
NEM, CSAK VITT!
JOBBRÓL BALRA!
slendrian Creative Commons License 2002.04.13 0 0 114
meg szabad kerdezni azt, hogy miert van altalanos egyetertes abban, hogy Orban Viktor nem tud vesziteni? Tudtommal meg nem veszitett, ha pedig veszit, egeszen biztos vagyok benne, hogy emelt fovel fog, es gratulalni fog a gyozteseknek. Amit en eddig hallottam tole, sorra elismerte a tul oldal erejet. nem homokba dugja a fejet, nem hisztizik, hanem harcol. En ezt is varom el tole.
kerub Creative Commons License 2002.04.13 0 0 113
vetete= vette bocsánat.

A tagolt beszédnek ezt a formáját ugyanannál az erősítőnél mások miért nem alkalmazzák.

Egyébként az idézet még a TF teremben elhangzott beszéddel kapcsolatos megjegyzéseket tartalmazza,
ott a viszhang dolog nem jön be.
Ez bizony az a tagolt beszéd amit apuka alkalmaz a gyenge képességű gyermekéhez intéz.

Előzmény: kerub (107)
Björn N. Frantz Creative Commons License 2002.04.13 0 0 112
Csak az a baly, hogy láthatóan a másik oldalon is csak elszántabbak lesznek az emberek.
Előzmény: Björn N. Frantz (111)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!