Keresés

Részletes keresés

csillaghr Creative Commons License 2002.04.14 0 0 27
majd csak levegőhöz engedik az mszpben is a fiatalokat
a mostaniaknak ez az utolsó lehetőségük. irigyelsz valamit tőlük? majd eljön a mi időnk is, szerintem 2006-ra végre minket is szóhoz engednek
Előzmény: valasz erre (6)
csillaghr Creative Commons License 2002.04.14 0 0 26
a lopás méricskélésébe, meg az elnyomásba ne menj bele, mert az adatok a fidesz kezében vannak most.
a lényeg hogy a jövőre ki igér többet
Előzmény: appias nero (15)
Horász Creative Commons License 2002.04.14 0 0 25

Nem pont arra gondoltam,hanem az 5% gazdasági növekedésre.

Előzmény: csillaghr (23)
Zak Mc Kracken Creative Commons License 2002.04.14 0 0 24
CENTRUM

-en a helyukben fel evvel korabban leptem volna a szinpadra, ugy most szerintem bekerultek volna.
-ne alljanak senki oldalara. Tobbek kozott azert szavaztam rajuk mert se MSZP-t se FIDESZ-t nem akartam.
-Kicsit jobban kellett volna hangoztatni a honlapon kb. masodik sorban szereplo mondatot, hogy a centrum kormanyvaltast akar. Igy most az orszag fele el fogja konyvelni MSZP-berenckent, akarmit csinal.
-Kicst hangosabb hatarozottabb fellepes a szelsosegek ellen, nem csak suttyomban kiadott nyilatkozatok.

Zak

csillaghr Creative Commons License 2002.04.14 0 0 23
Ha csajra hajtasz, nem igérgetsz felelőtlenük? Hamukázol a holdról, meg az 5 numeráról, akkor is, ha egyre vagy hitelesítve.

Finomkodunk, vagy politizálunk.

Hogy lehetett válasz nálkül hagyni, hogy a 13 nyugdíj az emelt gázárra kell?

Ha eddig minden Fidesz-ígéretre rá tudtunk tenni, most mi a fenétől lettünk ilyen gátlásosak?

A Kovács meg miért a piacra jár, ahelyett, hogy megtöltené gyorsan a Hősök terét? Ott még krumplit sem kellene osztania.

Előzmény: Horász (16)
bormester Creative Commons License 2002.04.14 0 0 22
Nekem nincs pártom, de az FMPP+ ellen szavazva óhatatlanul is helyzetbe hozok pártokat, amelyek zusammen nem tetszenek. Én 1990-ig egyáltalán nem "választottam" egyszer sem. Az, ugyebár, nem volt választás, mókának meg túl lapos volt. Azóta mindig elmentem - mindig dühöngve. Amint úgy fordul a helyzet, hogy valami megállapodott politikai berendezkedés kialakul, amelyben senki sem óhajt lenyomni senkit - húzok ebből a választási szomorújátékból a bús magánba.
csillaghr Creative Commons License 2002.04.14 0 0 21
mit véded a Kövért. Ha kiforgattuk - miért ereszt el olyant, amit kiforgathattunk.
Még senki sem csinált politékát glasszékesztyüben.
Most nem a pontosság a fontos.
Azt kell mondani, amit a mieink hallani akarnak
Előzmény: Björn N. Frantz (17)
Kagakusha Creative Commons License 2002.04.14 0 0 20
Semmi. A többiben meg még annyi sem. :-)
Előzmény: neutron (-)
csillaghr Creative Commons License 2002.04.14 0 0 19
mit fikázod az mszmp-t. Közülünk valók, csak ők nyiltabbak
nekem egyáltalán nem smakkol, hogy letagadjuk őket.
igenis teremtsünk tiszta helyzetet, hogy elváljon a szar a húgytól. Minek riszálni a szadesznek? Igérhetik, akkor sem ők fognak adót csökkenteni, meg szociálpolitikát csinálni.
Előzmény: valasz erre (10)
csillaghr Creative Commons License 2002.04.14 0 0 18
Balfékek vagyunk, hogy mi nem tudunk egy rendes tömeggyűlést csinálni.
Ha ezeknek volt 41 %-uk és összehoztak 500000 embert, mi miért nem bírunk a fölényünkkel összetrrombitálni egy millkót?
Ne mondjátok, hogy nálunk nincs arc!!!!!
És nem bulira gondolok, hanem komoly gyűlésre, ahol végre összefüggően elmindhatjuk a programot!
Björn N. Frantz Creative Commons License 2002.04.14 0 0 17
Fidesz
- Kövér túl konfrontatív szövegei - sok szavazatot hoztak a maszopnak, tudom persze kiforgatták, de talán nem kellett volna muníciót adni nekik
- Klientúraépítéssel járó dolgok, Happy End kapcsolat - azt belátom hogy a Fidesznek is muszáj volt elkezdeni a klientúraéptést, kell egy ellen-MSZP a jobb oldalon is, különben sosem lesz normális politikai váltógazdálkodás. De az ezzel járó piszkos munkát nem muszáj még szeretnem is.
- A mostani kampánystílus hatásosságáról kételyeim vannak, sajnos ez az MSZP-szavazókat is csak elszántabbá teszi, így nem lehet megfordítani a választásokat. Igaz, nekem sem lenne tuti ötletem...
Horász Creative Commons License 2002.04.14 0 0 16

Nem tetszik a lassan már unalmas Kovács.
Nem tetszik a sok felelőtlen igérgetés.
Nem tetszik a sok régi arc.
Nem tetszik a szomszédokkal folytatott talán túl bizalmas viszony.Én bizony nem támogatnám se a románok,se a szlovákok NATO-tagságát.
A románoké azért is értelmetlen,mert ahogy kirobban egy háború azzonnal átállnak majd máshová,a régi reflex.

De kb. ennyi tetszik a Fideszben.

appias nero Creative Commons License 2002.04.13 0 0 15
nalátod. téged azok nyomtak el, engem ezek. szerinted azok loptak többet, szerintem ezek. szerinted azok a bűnözők, szerintem ezek. na. és ez dől majd el, hogy hányan vannak a te helyzetedben, és hányan az enyémben. és aki többen van, az győz. csak figyelni kell. ezt hívják demokráciának. amit többen akarnak, az lesz. és attól én nem vitatom a te élményeidet, mert biztosan úgy vannak, és te se vitatsd az enyémeket, mert azok is biztosan úgy vannak. hmm? akkor béke?
Előzmény: bad100 (11)
Nyomkereső Creative Commons License 2002.04.13 0 0 14
SZDSZ

nem tetszik, hogy:

Demszky a főpolgármester
túl sokat beszélnek a gyűlöletről, ezzel szítva is azt
túl elitisták
nem léptek ki a koalícióból 96-ban
most úgy pattognak, mintha ők nyerték volna a választásokat

egyelőre ennyi

Kagakusha Creative Commons License 2002.04.13 0 0 13
Sok rosszat elhiszek az MSZP-ről, de azt, hogy Torgyán az ő ügynökük lett volna, az azért egy kicsit erős. Nemde ?
Mintha annak idején ő csinált volna Orbánból miniszterelnököt, és döntő szerepe volt az MSZP/SZDSZ koalíció leváltásában.
Jó kis ügynök az ilyen ... :-)
Előzmény: bad100 (11)
valasz erre Creative Commons License 2002.04.13 0 0 12
torgyán nem az én ügynököm, de még csak az mszp-é sem. Két éve milyen jó volt nektek, de mióta bűnöző lett már bolsi ügynök:))
Ezen jót lehet röhögni, csak annyiban rossz, hogy újabb elvakult embert találtam meg az indexen.

A gresemért kapott 30 milláért törvényesen megdolgozott. Még csak nem is gyanusított az ügyben, még csak meg sem hallgatták. De ez ne zavarjon, te biztos jobban tudod, neked a gyűlésen hetente elmondják.
Ez az agymosás, mint a MLM.

A fidesznél nagyobb szart senki nem tud az arcomba dobni. Téged elvakít a hit, észérvekkel nem tzdlak meggyőzni.
Higyjél csak. A Biblia is azt mondja, hogy boldogok a lelki szegények.

Előzmény: bad100 (11)
bad100 Creative Commons License 2002.04.13 0 0 11
mé' szerecc mégnagyobb szart kapni az arcodba?

vedd már észre!
nem kell szeretni a fityeszt, de ha leszavazod őket, attól még szarabb lesz....

gondolkozzzzzz....

mi nem igaz?
amit '90 előtt átéltünk?
az, hogy meggypeti alkalmatlannak tartott minket a világútlevélre?
az hogy 30 millát kapott a greshamért?

ébredj fel!
szomorú amit írsz....
ezeket a gazdasági bünözőket [mellesleg nem jobbosok, különösen a princmaci, de a torgyán is a ti ügynökötökű] nem lehet egy lapon említeni horngyuszi és kovácslaci bűneivel, ahogyan évtizedeken át elnyomtak mindannyiunkat!!!!!

Előzmény: valasz erre (10)
valasz erre Creative Commons License 2002.04.13 0 0 10
nekem nem az mszmp a szimpi, hanem a mszp-re szavaztam. És nem azért, mert olyan jók, hanem mert csak így lehet(ett) leváltani a kormányt.

Ami pedig a balos politikusok hajaszáláról szól: nem jut eszedbe esetleg az, hogy amit róluk terjesztenek, az nem igaz, és ezért nem kérték számon rajtuk?
VAgy pedig a jobbosoknak ugyanúgy érdekük fűződik az elkendőzéshez, lásd Princz, Torgyán, stb.

igen jellemző szemléletmód a jobboldaliakra, hogy akit nem büntettek meg, az megúszta.
De lehet, hogy nem is csinált semmi büntetendőt?!

Előzmény: bad100 (9)
bad100 Creative Commons License 2002.04.12 0 0 9
ez azé nagy baromság amit írtál......

lécci mondj egy balos politikust, akinek itt hajaszála görbült....

még 190-ben sem.
románok kivégeztek.
csehek németek bebörtönöztek.

nálunk semmi.

Előzmény: valasz erre (8)
valasz erre Creative Commons License 2002.04.12 0 0 8
ja, és félek attól, hogy kesztyűs kézzel fognak bánni oviékkal a választás után.Olyan europeer módon, és ezek ezt baromira nem érdemlik meg.
Előzmény: valasz erre (6)
neutron Creative Commons License 2002.04.12 0 0 7
premiscuous

Ilyen velemenyeket szeretnek olvasni! Azt hiszem aki le tudja irni, hogy mi nem tetszik neki a partban, amire szavazott, akkor mondhatjuk, hogy tud objektiv lenni...

Előzmény: premiscuous (3)
valasz erre Creative Commons License 2002.04.12 0 0 6
mszp:

-gyengén kommunikálnak
-sok aktiv régi öreg van még(horn), akinek mennie kellene már
-nem veszik fel a hatásos fidesz pr-t, bár ez kapcsolódik az első ponthoz.
-94-98 között nem tetszett a román alapszerződés sem.
-nem kovács a miniszterelnök jelölt

Előzmény: premiscuous (3)
jarlaxe Creative Commons License 2002.04.12 0 0 5
szadi

nem elég liberális.

ripitya Creative Commons License 2002.04.12 0 0 4
Talán járj elöl jó példával!
Előzmény: neutron (1)
premiscuous Creative Commons License 2002.04.12 0 0 3
jó ötlet ez a topic.
első körben az szdsz-re szavaztam.
ami nem tetszik:

1. nem vállalják fel a családi pótlék megszüntetését.
2. diplomás minimálbér

második körbe az mszp lesz:

1. nem világos a retorikájuk, programjuk
2. elég rosszul kommunikálnak
3. nagy sándor, szanyi stb.
4. talán még mindig nem bírták kidobni a párt körül lévő maffiózókat, de remélem, hogy nincs így

ennyi nagyvonalakban

bad100 Creative Commons License 2002.04.12 0 0 2
nekem Kövér nem teccik.....

nem tud hazudni, és túlságosan radikálisak a megnyilatkozásai. mégha igaza is van, egy politikusnak altatnia kell. különösen ilen megosztottság idején......

dajcs se jön be.....

de ha mélyen belegondolok, hogy kiket kapok cserébe a másik oldalról.....akkor jöjjenek ezek!

neutron Creative Commons License 2002.04.12 0 0 1
Kar hogy senkinek nincs velemenye, jo hogy ilyen tokeletesek a partok :) Na mindegy...halott topic...:)
neutron Creative Commons License 2002.04.12 0 0 0
Mindenki ugy gondolja, hogy hibatlan a part amire szavazott?
Előzmény: neutron (-)
neutron Creative Commons License 2002.04.12 0 0 topiknyitó
Termeszetesen csak azert ilyen rovid, es helytelen a cim, mert nem fer ki a lenyeg. Tehat. Az erdekelne, hogy ki milyen hibat talal abban a partban amire szavazott/szavazni fog. Termeszetesen ez megfelelo objektivitast igenyel, ugyhogy csak olyanok irjanak, akik kepesek erre!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!