Keresés

Részletes keresés

4RESK Creative Commons License 2002.04.12 0 0 5
nulláztam, de hülye nem vagyok...(:
Előzmény: paja001 (2)
Gunga Din Creative Commons License 2002.04.12 0 0 4
Ha nem észlelted volna te szürkeállománytulajdonos, ez egy balos paródialevél.
Előzmény: paja001 (0)
paja001 Creative Commons License 2002.04.12 0 0 3
Hogy ne legyen képzavar, itt küldöm az eredetit:

"Veszelyben a nemzethalal, szabaditsuk meg orszagunkat a voros pestistol!!!!
A nemzetkozi kapitalistak osszefogtak a kommunistakkal, hogy elveszejtsek ezt a gyonyoru bokretat Isten kalapjan: kis hazankat, melyet a trianoni bekediktatum gazul megcsonkitott a kommunistak tevekenysege folytan.
Errol is az imperialistak tehetnek!!!!

Ugye te sem akarod, hogy gyermekeid a voros barok rabszolgajakent egy szal agyekkotoben a fejukon tengessek nyomorult eletuket? Ugye nem??!!!
Mert elsullyedunk a kornyezo nepek tengereben. Csakis a XI. szazadi polgari eletforma harcos felvallalasa allithatja mellenk a meg ingadozo tomegeket, akik az idegenszivuek agymoso propagandajanak alavetve vergodnek a ketelyek halojaban.
Harcos nepunk gyozni fog!!

Holnap tegyetek ki KET kokardat, egyet jobbra, a szivetek fole, egyet pedig a hatatokra! (Fenek nem er.)
Igy hirdessuk megbonthatatlan osszefogasunkat, melyet latva az ellenzek visitva menekul vissza patkanyodujaba.

Holnaputan mikor kileptek lakasotokbol, latogassatok meg baloldali es jobboldali szomszedotokat, es hirdessetek jeligenket, hogy MAGYAR szellemben szavazzanak.
A multikat kiverjuk, a magyar fold magyar marad es hamarosan EU-vezetohatalom leszunk!

A nagy megtisztulas elott gyonjatok meg buneiteket, mert tudjatok!! Harom a magyar igazsag: szog, kalapacs, kotel.
Ha erdemesnek bizonyultok ra, megkaptok mindent, lakassegelyt, diaksegelyt, csaladsegelyt! DE HA NEM, ujra jon a bokreta-csomag, futhettek szaritott tehentragyaval es kozakok fognak lohatrol vadaszni artatlan kisdedeitekre.

Boritsuk fenybe a jovot egyutt!
Talalkozunk szombaton, a parlament elott, a duna jegen!

u.i.: Kuldd el ezt az e-mailt 10.000 ingadozo felebaratodnak es meglatod, jobb lesz.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ezt a nagy erteku e-mailt az Orszagos Kampanydizajn Kozpont segitsegevel juttattuk el Onhoz."

paja001 Creative Commons License 2002.04.12 0 0 2
Nem én írtam, úgy kaptam!

Csak a zárójelek közé ítam a megjegyzéseimet.

Előzmény: 4RESK (1)
4RESK Creative Commons License 2002.04.12 0 0 1
nem 0 e-mail ez b+...
Előzmény: paja001 (0)
paja001 Creative Commons License 2002.04.12 0 0 0
Veszélyben a nemzethalál, szabadítsuk meg országunkat a vörös pestistől !!!!
(Ha a „nemzethalál” van veszélyben, semmi kifogásom ellene. Remélem kis országunk, kis nemze-te nagyon sokáig fennmarad, a rengeteg bunkó nélkül is. Egyébként az összes jóérzésű magyar vá-lasztópolgár elutasítja eme felszólítást.
Tudomásom szerint a pestis egy betegség volt, mely sajnos úgy látszik, hogy a fenti mondat szerző-jét agyilag támadta meg.)

A nemzetközi kapitalisták összefogtak a kommunistákkal, hogy elveszejtsék ezt a gyönyörű bokré-tát Isten kalapján: kis hazánkat, melyet a trianoni békediktátum gazul megcsonkított a kommunisták tevékenysége folytán.
Erről is az imperialisták tehetnek!!!!
(Bunkókám a történelem az tény, és sajnos nem az imperialisták, hanem a KÁDÁR kormány írta alá, hogy végleg lemond a területi követelésekről. Tanulj tinó, ökör lesz belőled!)
Ugye te sem akarod, hogy gyermekeid a vörös bárók rabszolgájaként egy szál ágyékkötő-ben a fejükön tengessék nyomorult életüket?
(Jellemző. Amilyen hülye vagy TE a gatyádat a fejeden hordod.)

Ugye nem??!!! Mert elsüllyedünk a környező népek tengerében.
(Több, mint 1000 éve nem tudták annyira megtörni kicsiny népünket, hogy kiírtsák. Most mitől vagy beszarva?)

Csakis a XI. századi polgári életforma harcos felvállalása állíthatja mellénk a meg ingadozó tömegeket, akik az idegenszívüek agymosó propagandájának alávetve vergőd-nek a kételyek hálójában. Harcos népünk győzni fog!!
(Qrvára nem akarok a XI. századba visszatérni. Már csak azért sem, mert akkor nem lenne Internet, nem lenne semmi, amit azóta elértünk, - de lenne akasztás, karóbahúzás, és a francnak sem hiány-zik, hogy a seggét egy hatalmas karóval szúrják át. Akkor még a papok irányították ezt az országot, nagyon-nagyon autokratikus módon. Ha azt visszakívánod, akkor a TIÉD. De TÉGED nem akadá-lyoz meg senki abban, hogy visszatérj abba a korba. Én biztosan nem tartok veled.
Azok az idegen szívűek, akik most, ebben a helyzetben azon gondolkodnak, hogy elmennek, úgy mint ’56-ban, és itt hagynak mindenkit a szarban, akik nem akarják elhagyni ezt az országot. Ezt a lépést már egyszer átéltük, Őket győzd meg, hogy maradjanak!)

Holnap tegyetek ki KÉT kokárdát, egyet jobbra, a szívetek fölé, egyet pedig a hátatokra!
(Fenék nem ér.) Így hirdessük megbonthatatlan összefogásunkat, melyet látva az ellenzék visítva menekül vissza patkányodújába.
(Látod bunkókám, amit ezzel hirdetsz, az az igazi megosztás! Erre nem gondoltál TE????
Egy hazában élünk, egy hazában dolgozunk, egy hazát akarunk magunkénak tudni! Akkor minek ez a megosztó duma? Ennyire futja? Ennyi telik?)

Holnapután mikor kiléptek lakásotokból, látogassátok meg baloldali és jobboldali szomszédotokat, és hirdessétek jeligénket, hogy MAGYAR szellemben szavazzanak. A multikat kiverjük, a magyar föld magyar marad és hamarosan EU-vezetőhatalom leszünk!
(Én MAGYAR szellemben szavaztam. Képzeld még mindig MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRNAK tartom magam. És ha tudni akarod, akkor vedd tudomásul a következő körben is MAGYAR szel-lemben fogok szavazni.)
A nagy megtisztulás előtt gyónjátok meg bűneiteket, mert tudjátok!! Három a magyar igazság: szög, kalapács, kötél.
(Ez az írás csakis a TE igazságod lehet. Normális ember sem másnak, sem magának – a XXI. Szá-zadban - nem kíván ilyen igazságot. Egyébként menj gyónni, az írásodból ítélve baromi sok bűnöd van.)

Ha érdemesnek bizonyultok rá, megkaptok mindent, la-kássegélyt, diáksegélyt, családsegélyt!
(Mindenki érdemes, minden olyan segélyre, amelyre rászorul. Ne kivételezz, ne zsarolj, ne próbáld meg beállítani – még a saját pártodat sem – fenyegetőnek, kirekesztőnek és kisajátítónak.)

DE HA NEM, újra jön a bokréta-csomag, fűthettek szárított tehéntrágyával és kozákok fognak ló-hátról vadászni ártatlan kisdedeitekre.
(Ez a duma, egy az I. világháború előtti időkre emlékeztető, szellemileg visszamaradott, beteges, fenyegető, vagyonát féltő embertől származhat. Sajnállak! A kozákok jelenleg atomrakétával fenyegethetnének, mert van nekik.)

Borítsuk fénybe a jövőt együtt!
(A NAP borítsa fénybe hazánk fölött az eget, de azt is csak módjával, mert kell az eső a növényzetnek.)

Találkozunk szombaton, a parlament előtt, a duna jegén!
(Ha 13-ra jeget csinálsz a DUNÁra megyek és meghallgatom az összes marhaságodat, egyébként meg nem értek veled egyet.)

u.i.: Küldd el ezt az e-mailt 10.000 ingadozó felebarátodnak és meglátod, jobb lesz.

Ezt a nagy értékű e-mailt az Országos Kampánydizájn Központ segítségével juttattuk el Önhöz.

paja001 Creative Commons License 2002.04.12 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!