Keresés

Részletes keresés

kiski Creative Commons License 2002.04.13 0 0 73
Üzenem a Fidesznek, hogy nem veszélyeztetem gyerekeiket, szabadságukat, hitüket és hazájukat. Emberi méltóságukkal pedig saját hatáskörükben is elbántak, rám ezügyben sincs komoly szükségük.

Mivel egyikük rokonságát sem ismerem, nem is lenne módom veszélyeztetni őket. Mivel hitüket sem ismerem, azt sem bánthatom. Mivel ebben a hazában élek magam is, még az ő öngyilkosságra szóló felszólításuk ellenére sem fogom ezt a hazát veszélyeztetni.

Előzmény: Clea (71)
büdös láb Creative Commons License 2002.04.13 0 0 72
Te szegény.
Előzmény: kombinátor (70)
Clea Creative Commons License 2002.04.13 0 0 71
Helyesbítek. Szó szerint idézem az általad citált szöveget:
"De azért az élet mégis csak több, mint a létfenntartásért folytatott puszta küzdelem. És amivel több, az teszi igazán széppé és fontossá a számunkra: a családunk, a gyermekeink, az emberi méltóságunk, a szabadságunk, a hitünk és a hazánk. És mindezt most meg kell védenünk!
Előzmény: netizen (67)
kombinátor Creative Commons License 2002.04.13 0 0 70
Nekem nem kell az utolsó szó, hogy jól aludjak. Talán Neked igen? A válasz egyértelmű: Neked van rá szükséged, mivel Te vagy a gyengébb (minden tekintetben) és ezt én nem akarom kihasználni, így ezennel megadom Neked a nagy lehetőséget, hogy visszapofázzál (tudod: én akkor is szeretlek, amit Te nem tudsz elmondanui rólam).
Semmi baj, hiszen Te csak egy hülye vagy.
Előzmény: Józan Polgár (68)
Clea Creative Commons License 2002.04.13 0 0 69
Megnéztem, és az ominózus rész valóban hiányzik belőle. Csakhogy én másra emlékszem. Itt a fórumon olvastam a teljes szöveget, olvastam a híreket is szerdán. Pontosan idéztem az Indexről, de ha gondolod, itt az Origó híre is: Az alapvető érték a család, a gyerek, az emberi méltóság, a szabadság, a hit és a haza, mindezt most meg kell védenünk - mondta Orbán Viktor.

Pontosan ezt a mondatot idézte Bethlen is az Aktuálisban, kérdezve, hogy ezt hogy értette - és Orbán Viktor egy szóval sem mondta, hogy ő ilyent nem mondott, hanem azt felelte: Ha gondolja, elmagyarázom.

Előzmény: netizen (67)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.13 0 0 68
Na jó, legyen tiéd az utolsó szó, nehogy rosszul aludjál.
Előzmény: kombinátor (66)
netizen Creative Commons License 2002.04.12 0 0 67
rl-t talalsz netizen(35) alatt, itt. Clea nagyon jo lenne, ha mindent szo szerint ideznel. Az aktualisssal kapcsolatban megint kabatlopasi ugy van. Nem azt mondta amit te hallani szerettel volna elhangzani az o szajabol.
Előzmény: Clea (65)
kombinátor Creative Commons License 2002.04.12 0 0 66
Akarsz játszani? Játszál csak, vigyázok rád.
Előzmény: Józan Polgár (64)
Clea Creative Commons License 2002.04.12 0 0 65
Netizen, ne mondd már, tegnap az Aktuálisban magyarázta, hogy mit is ért ő hazán, és mi fenyegeti.
Most nem találom az ide feltett teljes szöveget, ezt az Index cikke idézte: Zárásképpen elmondta, mit tegyenek hívei "szabadságunk, hitünk hazánk védelmében".
Előzmény: netizen (35)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 64
Pihenj egy kicsit.
Előzmény: kombinátor (62)
kombinátor Creative Commons License 2002.04.12 0 0 63
Nem baj, azért szeretlek, mint hülye gyerekét a jó apa. Ezzel leírtalak. Persze, ha annyira hülye vagy, még most is válaszolhatsz. Nem fogok megharagudni rád.
Előzmény: kombinátor (62)
kombinátor Creative Commons License 2002.04.12 0 0 62
Ideggyógyászati kezelés alatt állsz?
Előzmény: Józan Polgár (61)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 61
Ja.
Előzmény: kombinátor (60)
kombinátor Creative Commons License 2002.04.12 0 0 60
Tudomásul veszel olyasmit, amit nem értessz? Tipikus bolsevik dolog. Egyébként mit nem értessz?
Amennyiben Te letetted a voksodat valaki mellett, nem akarsz a sorsában osztozni?
Előzmény: Józan Polgár (57)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 59
Jobbulást.
Előzmény: kombinátor (58)
kombinátor Creative Commons License 2002.04.12 0 0 58
Az argumentációd nagyon emlékeztet egy hordószónokra, akit Marosán Györgynek hívtak.
Előzmény: Józan Polgár (38)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 57

kombinátor:
"szintén csak képletesen küldöm el Őt és Téged is oda"

Nem egészen értem hogy engem miért küldesz oda, de tudomásul veszem.

Előzmény: kombinátor (56)
kombinátor Creative Commons License 2002.04.12 0 0 56
Ha PARTALAN ezt képletesen értette, akkor én most szintén csak képletesen küldöm el Őt és Téged is oda, ahova Ő küldte Orbán Viktort. Mindezt teszem annak ellenére, hogy én nem vagyok FIDESZ-választó.
Előzmény: Józan Polgár (34)
netizen Creative Commons License 2002.04.12 0 0 55

(1) Nem mondatott ki. (Csurka egy mas kerdeskor, kuzdeni kell ellene)
(2) A Fidesz/MDF politikusai nem neveztek egyetlen rendezvenyt sem hivatalosan "Nemzetgyulesnek"
(3) Ezt te erzed igy. A kerdest egyebkent Pokorni apr 4.en megvalaszolta.

Ne keverjuk ossze a politikai ennefel velemenyet azzal amit gondolunk arrol hogy mit gondolnak rolunk. Ha ezt betartanank, olvashatobba valna az Index Politika foruma.

Előzmény: tata (53)
netizen Creative Commons License 2002.04.12 0 0 54
OK. En azt vallom, hogy leven az ember tokeletlen, van ugy hogy kicsit neccesen jatszik, de nagyon fontos hogy az elvek, celok, vallalasok legyenek tisztak, szepek, oszintek es humanusak.
Ha en politikusnak lennek, lehet hogy ugyan neha kicsit demagogan jatszanek, meglovagolnek nehany ziccert, de az mindig a szemem elott lebegne, hogy a feladatom azon emberek erdekeinek a kepviselete akik nekem x idore e celbol bizalmat szavaztak.
Előzmény: Józan Polgár (52)
tata Creative Commons License 2002.04.12 0 0 53
"Megkerdojelezte barmely Fidesz/MDF politikus is az MSZP vagy az SZDSZ parttagsaganak magyarsagat?"

- Ha az MSZP-t és az SZDSZ-t lehazaárulózzák, azt te minek gondolod?
- Ha a FIDESZ kampányrendezvényt Nemzetgyűlésnek csúfolják, azt te minek gondolod?
- Ha magyarságom egyik jelképét pártjelvénnyé alacsonyítják, azt te minek gondolod?

Előzmény: netizen (50)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 52
Ne kérdezd tőlem, hogy mi a szoclib oldal ars poeticaja, nem akarok a nevükben beszélni.
Amit leírtam, az az én véleményem. Ez nem ars poetica, hanem egyszerű meglátás. Ami nekem sem tetszik, de ez van.
Előzmény: netizen (51)
netizen Creative Commons License 2002.04.12 0 0 51
Nepkepviseleti demokracia, mint nehany juhasz altali birkaterelgetes. Kerlek nyugtass meg afelol, hogy nem ez a szoclib oldal ars poeticaja, mert ha igen ez iszonuuuuuuu! En ugy gondolom, hogy ez a szemleletmod Drakon arkhonnal megbukot az emberi civilizacio tortenete soran.
Előzmény: Józan Polgár (49)
netizen Creative Commons License 2002.04.12 0 0 50
Megkerdojelezte barmely Fidesz/MDF politikus is az MSZP vagy az SZDSZ parttagsaganak magyarsagat? Amit megkerdojeleztek az csupan az SZDSZ es MSZP mogott allo politikai ertekek es erdekek.

A ami a dolog masik felet illeti: igen a politika az egy gatlastalan dolog, itt is, az USA-ban is, sot a vilagon barhol. De olvasd vissz magad nehanyx. Te is rendesen kivetkoztel a gatlasaidbol....

Előzmény: Cyberius (47)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 49
Ettől miért válna értelmetlenné?
Minden pártnak egyenlő lehetősége van arra, hogy ők sorakoztassák fel maguk meögött a legtöbb birkát. Ez a demokrácia.
Az egy más téma, hogy Te gondolkodsz is, és az alapján választasz pártot. De én most a többségről beszélek. És a többség az birka. Nem feltétlenül azért, mert buta, hanem csak azért, mert különösebben nem érdekli a politika és nem követi nyomon az eseményeket, és ezért egy-egy jelszó vagy plakát vagy szimpatikus(nak tűnő) arc alapján dől el hogy hova fogja biggyeszteni az x-et. Sajnos ez az igazság. A kampány nem más, mint egy "ki tud több birkát összegyújteni" verseny. Ezért van az, hogy a kampányban nem érvek feszülnek egymáshoz, hanem jelszavak.
Előzmény: netizen (46)
Kőarcú Creative Commons License 2002.04.12 0 0 48
Tökéletesen egyetértek veled:
Orbán bátyó az az igazság hogy be van kicsit szarva hogy nem marad Magyarország "Uralkodója".
Egyszerűen képtelen felfogni az választások eredményét és kínjában ordítozik.
Vagy lehet hogy savanyú "narancsot" evett előtte?
:-)
Előzmény: Józan Polgár (19)
Cyberius Creative Commons License 2002.04.12 0 0 47
Nem a fikatopikok számáról van szó, hisze szubjektív, hogy ki melyiket tartja annak.
Az a kérdés, hogy hogy meritek az ellenfél magyarságát megkérdőjelezni és hogy merészeltek egy nemzeti jelképet a saját propagandátok eszközévé alacsonyítani. A kokárda nem jelképezhet pártot, politikai oldalt és hovatartozást! Aki mégis annak használja az abberált, vagy gátlástalan.
Előzmény: netizen (41)
netizen Creative Commons License 2002.04.12 0 0 46
Ezt komolyan mondom es gondolom. Ha ebben nem hiszel, a demokracia mint olyan valik azonnal ertelmetlenne.
Előzmény: Józan Polgár (45)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.04.12 0 0 45

netizen:
"A neprol meg annyi mondanek: a nep bolcs, es semmi esetre se birka."

Ezt Te sem mondhatod komolyan.
Előzmény: netizen (44)
netizen Creative Commons License 2002.04.12 0 0 44
veszélybe került minden, amiert megdolgoztunk Context: partrendezveny, parttagok es szimpatizansok szamara.

Orban nem tetszeleg a "Haza hosies megmentoje szerepeben" mintahogy tobb MSZPs politikus.

A neprol meg annyi mondanek: a nep bolcs, es semmi esetre se birka. Es ez a teny fuggetlen attol, hogy 21.-en ki fog nyerni.

tisztelettel:
mint fenn

Előzmény: Józan Polgár (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!