Keresés

Részletes keresés

Koravén Karaván Creative Commons License 2002.04.16 0 0 33
Te meg orvoshoz a paranoiáddal
Előzmény: Droopy (32)
Droopy Creative Commons License 2002.04.16 0 0 32
Eljen!
Azert sikerul megint ide jukadni:

"Így, a következo híreket kell terjeszteni:
1.) MSZP felemeli a gázárakat"

Kipipalhatod, mehetsz a MEH-be a fizetesedert

Droopy

Előzmény: Koravén Karaván (31)
Koravén Karaván Creative Commons License 2002.04.16 0 0 31
A tervezett gázárak mellett lehet hogy a nyugdíjasok még reptiben fogják kapkodni a papírt a lakótelepeket járva.
Előzmény: szarm (29)
PAPEN Creative Commons License 2002.04.12 0 0 30
De hát nem? (Nem rád gondolok)
Előzmény: szarm (28)
szarm Creative Commons License 2002.04.12 0 0 29
kedves álompolgár,
ha nem 110 emeletes toronyházban laknál alternatív felhasználásképp még használhatnád gyújtós papiernak a kandallódban.
Előzmény: Koravén Karaván (-)
szarm Creative Commons License 2002.04.12 0 0 28
igen, pl. szam is mazochista, levágja a fütyijét és örül. mert szarm balos.
Előzmény: PAPEN (6)
Koravén Karaván Creative Commons License 2002.04.12 0 0 27
szelektív a látásod kiskomám
Előzmény: TamasS (26)
TamasS Creative Commons License 2002.04.12 0 0 26
"Elkapjuk a vén f**t és a papírok után b***uk."

Ismet nem csalodtunk a jobboldal megoldasi javaslataiban...

Előzmény: látóideg (3)
Koravén Karaván Creative Commons License 2002.04.12 0 0 25
Tökéletesen igazad van. (Remélem nem gondolod te sem komolyan, hogy az "O.V. szeret téged" a kormányoldalról indult)

Nálunk is van ilyen doboz, de szarnak rá a hírdetők is, a kampányolók is.

Előzmény: renegade (24)
renegade Creative Commons License 2002.04.12 0 0 24
Ha mar szemetrol esik szo, a postalada meg hagyjan. De az egyik legregebbi -- garantaltan politikamentes -- magyar levelezolistat zart, moderalt listava kellett alakitani tegnapelott, mert ott is felbukkant egy "Nemzeti ugy -- kuldd tovabb" targyu spam. Az ismeroseimet pedig elarasztjak a keretlen SMS-ek. (Orban Viktor szeret teged es hasonlok.)

Szerintem ez is szemet, Koraven Karavan. Felreertes ne essek, nem azzal van bajom, ha a valasztasokon masodik helyen allo part megprobal egy huszaros hajraval elozni, de azert a nyomulasnak is megvannak a maga -- jo izles diktalta -- hatarai. A maganeletunket tessek beken hagyni!

Ha politizalni akarok, ide jovok, a politikat kifejezetten tilalmazo levlistan pedig szeretnem magam megorizni attol az istenverte orulettol, ami most az orszagot ketteosztja.

A mi lakasunk kulonben szinten 110 lakasos tarsashazban van, csak egy masik keruletben. A szorolapok ellen -- hirdessenek akar lendkerekes honaljvakarot, akar nemzetmentest -- ugy vedekezunk, hogy a bejarati ajton kivul felszereltek egy jo nagy urmeretu dobozt. Oda lehet egy csomagban betenni mindent a Media Markt reklamkatalogustol a Fidesz-roplapig. Aztan aki kivancsi ra, elvesz egy darabot -- vagy akar negyet-otot, ha erre van gusztusa --, a tobbi pedig nem bosszankodik azon, hogy mar megint neki kell eltakaritania a szemetet a postaladajabol. Korrekt megoldas, tudom ajanlani!

rajony sixtus Creative Commons License 2002.04.12 0 0 23
Fiatal barátom, nem tudtad, hogy hinni egy pártban is lehet? Sokan ezt tették a Rajk-perig, sokan ezt tették 56-ig, és még sokan ezt tették 1989-ig, és miért gondolod, hogy ez az igény megszűnt volna? Pártok és vallások jönnek-mennek, a hitre az igény megmarad.
Előzmény: megalazac (8)
Koravén Karaván Creative Commons License 2002.04.12 0 0 22
igazad van
Előzmény: Demim úr (21)
Demim úr Creative Commons License 2002.04.12 0 0 21
engem már bolsiztak, náciztak, nem érdekel, mert a világot nem ezek alapján ítélem meg.

mellesleg saját otthonomban úgy oldottam ezt meg, hogy minden szórólapot azonnal dobok el a kukába. A jó elvtársnak is ezt kellett volna tenni... :-))))

Előzmény: Koravén Karaván (10)
demokracia Creative Commons License 2002.04.12 0 0 20
XI. kerületi vagyok és panelos.
Tegnap sajnos az én postaládámból senki nem takarította ki ezt a minőségi papírt.

Meg se érdemeljük, hogy az EU-hoz csatlakozzunk,
ezzel a MIÉP-es tőkés dumával.

Koravén Karaván Creative Commons License 2002.04.12 0 0 19
Csak nem? XI.ker? Fegyvernek utca?
Előzmény: Clean Ear (16)
Koravén Karaván Creative Commons License 2002.04.12 0 0 18
Majdnem komolyan elhittem, hogy sajnálod, de elolvastam a hozzászólásaidat... :)
Előzmény: Filburt (15)
Clean Ear Creative Commons License 2002.04.11 0 0 17
Szóval gusztustalannak tartom az egészet már, miért köpködi a bácsi és veszi ki az én postaládámból, elegem van ebből az egész választási izéből.
Clean Ear Creative Commons License 2002.04.11 0 0 16
Én is ebben a házban lakom. Láttam hogy a bácsi kidobta a kukába a lapokat, még rá is köpött, aztán vártam mi lesz. Jött az a fiatal demokrata külsejű gyerek felvitte magával a lakásba, aztán csak a kupit láttam.
Filburt Creative Commons License 2002.04.11 0 0 15
MI
A
FENENEK
ADSZ
FEL
MAGAS
LABDAKAT
?????????

Filburt

Előzmény: Koravén Karaván (-)
valasztopolgar Creative Commons License 2002.04.11 0 0 14
"Disznóól lett az otthonom."

Nekem sokat mondta édesanyám, hogy fiam olyan a szobád, mint a disznóól. Tudtam ki kell takarítanom. Most ápr. 7-én magamtól is láttam, hogy disznóól. Elmentem és szavaztam. Ez a takarítás első fázisa, porszívózás. Ápr. 21-én is elmegyek szavzni. Ez a második fázis a portalanítás. A harmadik fázist meg a _független magyar igazságszolgáltatás_ nevű profi takarító cégre bízom.

Előzmény: Koravén Karaván (-)
Koravén Karaván Creative Commons License 2002.04.11 0 0 13
1-2. mikor jöttem haza, láttam hogy szedegeti kifelé. az enyémből nem szedte ki, azt még bevittem és az 4 darab volt
3. nem nem láttam hogy ő dobja ki, csak azt láttam, hogy ő szedi ki. pont a fölöttünk lévő lakássoron lakik és láttam, mikor az ablakunk előtt hullanak le a papírok, mintegy 5-10 perccel a hazaérkezésem után. (mertem használni az agyam. nem az első ilyen esete volt)

(ha kidobta volna a kukába, nem kompromitálhatta volna a terjesztőket)

"az egészet álmodtad. kitaláció, pártmunka"
Légy szíves tedd hozzá, hogy "szerintem". Hitelesebben hangzik, bár lehet hogy levonják a napidíjadból :)

Előzmény: leha (11)
skan_ Creative Commons License 2002.04.11 0 0 12
Lesz itt még nagyobb disznóól is, csak várj pár évet...
Előzmény: Koravén Karaván (-)
leha Creative Commons License 2002.04.11 0 0 11
ühüm, te meg végigkövetted az egészet, mert
1 részt láttad, hogy postaládánként 4-5 darabról van szó, tehát ott kellett lenned az akció előtt
2 részt láttad, hogy ki szedte ki az összeset (az a büdös komcsi, minden balos szavazó ilyen)
3 részt láttad, amint ez a büdös komcsi mindet kiszórja az ablakon

(ráadásul hülye is, mert ha kidobja a kukába, senki nem tud meg semmit)

vagy

az egészet álmodtad. kitaláció, pártmunka

suttogó propaganda

Koravén Karaván Creative Commons License 2002.04.11 0 0 10
"el tudom képzelni, hogy van olyan ember, aki nem szaladt volna a klaviatúrához, hogy bolsizzon egy kicsit."

Biztos őt nem nácizzák.
Különben nem szaladtam, hisz a dolog tegnap délután történt.

Előzmény: Demim úr (5)
Koravén Karaván Creative Commons License 2002.04.11 0 0 9
Félreértettél, de nem is akartál mást.
Előzmény: megalazac (8)
megalazac Creative Commons License 2002.04.11 0 0 8
Én azt nem értem, hogy ki az az épeszű ember, aki azt gondolja, hogy az országban 2,3 millió sunyi kommunista van, akik mindent elkövetnek azért, hogy ezt az országot tönkretegyék? Ehhez fogható elvakultságot eddig csak a vallási szektából néztem ki, de látom, hogy hinni akár egy pártben is lehet. Ha elég erősen hiszel, akkor tényleg így néz ki az ország. Vannak az igaz hívők és vannak az ellenségek, akik minden erejükkel azon vannak, hogy tönkretegyenek mindent, ami értékes. Szok szerencsét kívánok neked az életben.
Fostaliga Creative Commons License 2002.04.11 0 0 7
3 dolog

1. A fijjúk valóban mocskos módon kampányolnak, ha egy postaládába 4-et 5-öt beleraknak.

2. Ha az öreg kiszedte a szórólapokat, akkor miért nem dobta a kukába, onnan már senki sem szedi ki. Így meg még mindig eljuthatott egy rakás emberhez a FIDESZ szórólapja...

3. Ez aztán tipikus baloldali dolog...
Nem tudom ki akarja mindenáron megtartani a hatalmat...

Előzmény: Koravén Karaván (-)
PAPEN Creative Commons License 2002.04.11 0 0 6
Tipikus bal oldali magatartás: az a jó, ha rossz.
Demim úr Creative Commons License 2002.04.11 0 0 5
Mindenki magát minősíti minden cselekedetével, ez nem újság.

(Majdnem) mindig ironizálok, főképp emberi indulatokon, de ez hadd legyen az én bajom. ;-)

A "mi" és a "ti" megkülönböztetést sajnos sohasem értettem. Az "én" és "te" vagy "ő"-t értem, de nem szeretem.

El tudom képzelni, hogy ezt tetted, de azt is el tudom képzelni, hogy van olyan ember, aki nem szaladt volna a klaviatúrához, hogy bolsizzon egy kicsit.

Előzmény: Koravén Karaván (2)
sesebese Creative Commons License 2002.04.11 0 0 4
szokjunk hozzá, ez lesz 4 évig:(((
Előzmény: Koravén Karaván (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!