Keresés

Részletes keresés

azzo Creative Commons License 2002.04.18 0 0 5
elnezest kerek! iszonyu dekoncentralt vagyok, a korabbiakat meg mar leirtak elottem. Keress capture drivert a digizeshez. De meg kellene nezned tenyleg a kartya markajat. Riva 128 tv ki/bemenettel itthon az asus v3000 volt a legelterjedtebb. Meg az elsanak is volt ilyenje. A kartyara ra van irva a gyarto neve. Megnezed es a gyartonal(nem az nvidianal) keresel hozza cuccot.
azzo Creative Commons License 2002.04.18 0 0 4
magatol ertetodo=magatol ertendo
Előzmény: azzo (3)
azzo Creative Commons License 2002.04.18 0 0 3
szerintem nem kell semmi specko driver. A riva 128on csak ugy tudod tvre kitenni a kepet, ha a monitorodat kihuzod...tehat vagy Tv vagy monitor. Ha ez magatol ertetodo, akkor nem szoltam...
Előzmény: Sheme (-)
corradoG60 Creative Commons License 2002.04.18 0 0 2
Először is azt kéne kideríteni, hogy milyen gyártó csinálta a kártyádat! Az NVidia csak a grafikus processzort csinálta hozzá.
Előzmény: Sheme (1)
Sheme Creative Commons License 2002.04.15 0 0 1
Köszi, de mit keressek?

Hiába írom be az NVidia honlapján, hogy riva 128 special tv driver, és ezek kombinációi, semmi.

Tudsz segíteni?

Előzmény: corradoG60 (0)
corradoG60 Creative Commons License 2002.04.14 0 0 0
Szia!

"Kell valamilyen speckó driver?"
Csak ez kell. Szerencséd van, ha márkás kártyád van mert ahoz könnyebb drivert találni is. Pl Asus.

"Hogyan tudom TV-n nézni a videokártya képét?"
Ezeknél a régebbi kártyáknál sokszor vagy csak a monitoron nézhetted a képet vagy csak a TV-n.Egyszerre mindkettőn nem minden esetben ment! Többnyire a gép elindítása előtt, ha összekötöd a TV-t a videokártyával és úgy indítod a gépet akkor megjelenik a kép a TV-n. Túl jó minőségre és felbontásra ne számíts! A Riva TNT-k nél már jobb volt a kép (pl Asus V3400)

Driverügyben szerintem a www.driverzone.com oldalon nézz körül.

Üdv. CorradoG60

Előzmény: Sheme (-)
Sheme Creative Commons License 2002.04.11 0 0 topiknyitó
Hi!

Ha valakiek van tapasztlata, kérem segítsen!

Hogyan tudom TV-n nézni a videokártya képét? És hogyan tudok digitalizálni vele?
Kell valamilyen speckó driver?

Nvidia Riva 128zx 4Mb video ki/bemenet
Cerka 300
Windows 98 hun

Help!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!