Keresés

Részletes keresés

Boarhunter Creative Commons License 2002.04.10 0 0 5
Nem kenem a szart senkire...a versikét azóta itt is megtaláltam. Ha ismerném az illetőt, nem írnék ide, hanem megkeresném személyesen és elmagyaráznám neki, kinek mit írkáljon.
Elég patkány dolog a tények ismerete nélkül lepatkányozni bárkit, dehát nektek minden balos patkány.
Előzmény: Subiaco (3)
Boarhunter Creative Commons License 2002.04.10 0 0 4
Igazán fölösleges. 21.-én úgyis megüti...
Előzmény: Laurana (2)
Subiaco Creative Commons License 2002.04.10 0 0 3
Elég patkány dolog így kib.ni azzal, akit utálsz.

Jó módszer vkire rákenni a sz.rt, gratula.

Előzmény: Boarhunter (-)
Laurana Creative Commons License 2002.04.10 0 0 2
Küldj neki sok válasz smst valamelyik ingyenes sms küldő weblapról, lehetőleg balos jelszavakat, hadd üsse meg a guta! :)
Előzmény: Boarhunter (-)
Boarhunter Creative Commons License 2002.04.10 0 0 1
Szerintem is nulla...az SMS is és az esélyetek is.
Előzmény: svmmvm bonvm (0)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2002.04.10 0 0 0
0
Boarhunter Creative Commons License 2002.04.10 0 0 topiknyitó
Kedves Viktor!
Valamelyik túlbuzgó csatlósod szerénységemet is megtalálta egy kedves kis SMS-el. Az üzenetet engedelmeddel nem idézném, maradjunk annyiban, hogy egy primitív kis rigmus, ami tökéletesen beleillik a kampánymódszereitekbe. Viktor! Köszönöm! Köszönöm, mert ezekkel az üzenetekkel még jobban lejáratjátok magatokat, egyre távolabb kerültök a győzelemtől, és ez örömmel tölti az én egyszerű kis MAGYAR szívemet. Viktor! Csak így tovább!
Üdvözlettel:
Boarhunter
off:
Elnézést mindenkitől, ha van már ilyen topic. Nem nyálaztam át az egész polfórumot, és most jött az SMS. A küldő 06-20-333-2539, persze titkos. ha valakinek megvan az elméleti tudása és technikai háttere hozzá, b...on ki vele, megérdemli!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!