Keresés

Részletes keresés

Munchausen Creative Commons License 2011.01.29 0 0 52

Que? Sajnos nincsen 13. resz ez csak egy legenda, John nem akarta semmi penzert sem folytatni a sorozatot mivel ugy gondolta, hogyha nem sikerul olyan jol mint az elozo reszek, akkor nem erezne jol magat a boreben.

 

Előzmény: Kate McWayer (50)
zoolio Creative Commons License 2009.03.08 0 0 51
Nem tudja valaki, hogy a Galla-féle fordítás megtalálható-e .srt formátumban valahol?
Kate McWayer Creative Commons License 2008.12.29 0 0 50
Aki bármit tud a 13. részről, az írjon erre az e-mail címre:
kazai.flora@chello.hu
Illetve aki megtudja mondani, hogy hányadik részben szerepelnek a következő videó elején lévő Waczak Szállós részek, az szintén ide írjon!
http://www.youtube.com/watch?v=Ml1KDcADvCU&feature=channel_page
Ramses ll Creative Commons License 2008.11.26 0 0 49
A most megjelent Waczak Szállón ugyanaz a pocsék felirat van ami a néhány évvel ezelőtti kiadáson?
Ayreon Creative Commons License 2008.10.29 0 0 48
Ayreon Creative Commons License 2008.01.16 0 0 47
AZért tegnap a németes részen még így is tudtam röhögni. Mekkora alap az a rész!:)
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.16 0 0 46
Jaja, detto. Talán, ha annak idején nem szokunk hozzá az eredeti nyelvhez, a felirathoz és a nevetéshez, talán másként hatna.
Előzmény: Ayreon (44)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.16 0 0 45
Plusz alánevetés sincs.
Előzmény: Traider (42)
Ayreon Creative Commons License 2008.01.10 0 0 44
Förtelmes. De tényleg. Csak nézem és nem ismosolygok.
Előzmény: Traider (42)
Oticaar Creative Commons License 2008.01.10 0 0 43
Ez rám is sokkolóan hatott.
Előzmény: Traider (42)
Traider Creative Commons License 2008.01.09 0 0 42
Most megy m2-n, nézi vki? Leszinkronizálták :(
Kerekes József mint John Cleese....
Kola Creative Commons License 2005.06.02 0 0 41
DVDrenten lehet kölcsönözni az első és második évadot.
Tono1969 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 40
Szia Naomi K.!
Érdekelne a DVD, ha megvan mind a két évad. Dobj mailt: tonomusic@drotposta.hu
Előzmény: Naomi K. (35)
blg Creative Commons License 2005.04.20 0 0 39
mondjuk Mediamarkt, vagy www.xpress.hu
Ayreon Creative Commons License 2005.04.20 0 0 38

Tud arról valaki, hogy kijött a teljes sorozat DVD-n Magyarországon?

Hol lehetne megvenni?

Pistike Creative Commons License 2004.10.16 0 0 37
engem érdekelne
Előzmény: Naomi K. (21)
Pistike Creative Commons License 2004.10.16 0 0 36

nem megy

Előzmény: awake (34)
Naomi K. Creative Commons License 2004.06.02 0 0 35
A dvdripnél meg már csak a dvd jobb. :-) Márcsak azért is, mert ezt kényelmesen a karosszékből is lehet nézni. ;-) Viccen kívül, az általad adott link sajnos napok óta halott. De majd meglátjuk, nincs ellenemre.

Az általam készített lemezen amúgy - ahogy ezt lentebb is írtam - rajta marad a directors comment is, valamint feliratból a magyar mellett az eredeti szöveghű angol, valamint német és francia is.

Előzmény: awake (34)
awake Creative Commons License 2004.06.02 0 0 34
Naomi K:
Ha már magadra vállaltad ezt a nemes feladatot, és egyetértesz a megosztásával, akkor hadd ajánljam erre a feliratok.hu-t.

Én épp nemrég szedtem le az összes Waczakot tv-ripben (dunatvs) direct connecttel, elég jó minőség. Az összes nagy hubon fent van, de ha lesznek feliratok, akkor valóban a dvd-rip lenne jobb.

Előzmény: Naomi K. (31)
perc Creative Commons License 2004.05.31 0 0 33
Oké, félreértettem.
Előzmény: Herb Atea (32)
Herb Atea Creative Commons License 2004.05.31 0 0 32
Videokazettán, valahol elásva nekem is megvan, most gyűjtögetem be a DVDrip-et. A videokazettákon lelhető Waczak Szálló majdnem nézhetetlen, annak idején arról próbáltam digitalizálni.
Előzmény: perc (30)
Naomi K. Creative Commons License 2004.05.31 0 0 31
Nincs akadálya. De egyelőre csak az első 3 rész van meg, pontosabban meglesz nemsokára a második 3 is. Dobj egy mailt!
Előzmény: Herb Atea (29)
perc Creative Commons License 2004.05.31 0 0 30
Videón megvan a sorozat magyar feliratozással.
Herb Atea Creative Commons License 2004.05.31 0 0 29
Nekem csak a magyar feliratok kellenének. Azt megkaphatom?
Esetleg valaki mástól?
Előzmény: Naomi K. (27)
Naomi K. Creative Commons License 2004.04.23 0 0 28
Az érdeklődőknek: nyitottam egy új topikot a készülő Waczak Szálló dvdről. ("Waczak Szálló dvdn... esetleg más is" címmel.) A továbbiakban ott találtok majd részleteket a fejleményekről. Üdv! ;-)
Naomi K. Creative Commons License 2004.04.15 0 0 27
Szia!

Köszi mégegyszer! Még nem járok ott, de majd megnézem, hogy mi a helyzet! Egyébként az angol eredeti feliratot kirippeltem, ebbe illesztem a magyart, márcsak a timing miatt is, meg összenézem a fordítást. Úgyhogy ha kell, hát fordítok. De köszi, ha elakadnék, szólok!

Előzmény: LeifEriksson (26)
LeifEriksson Creative Commons License 2004.04.15 0 0 26
Ja, most szólok hogy a kazin a pszichiáteres rész vége felé azt hiszem hiányzik fél-egy perc, valszeg ott "fogyott el" a kazetta, és kellett betennem másikat, mikor még anno felvettem, ezért azon a kazin is így lehet, amit adtam, de ha megvan az eredeti hang, abból talán lehet még feliratot fordítani sajátkezűleg, ebben tudok segíteni...

üdv

Előzmény: Naomi K. (23)
_Dorka_ Creative Commons License 2004.04.15 0 0 25
Hát igen, engem is érdekelne ha van rá mód, kérlek jelezd hogy milyen "ellenszolgáltatásra" gondoltál:)))
Előzmény: Naomi K. (23)
Ati-pati Creative Commons License 2004.04.15 0 0 24
Szerintem sokunkat leköteleznél vele. Mi lenne a megosztás módja?

Ati-pati

Előzmény: Naomi K. (23)
Naomi K. Creative Commons License 2004.04.15 0 0 23
Igen, a tv sorozat feliratait emelem át. Ennek az az oka, hogy ez a legismertebb, másrészt szerintem - a bakik ellenére - baromi jó fordítás. (különös tekintettel az amúgy is nehezen fordítható szóviccekre, lásd Manuel) Ettől függetlenül figyelek a fordításokra, ha valahol kell korrigálni, azt megtehetem. Esetleg ha tudsz konkrétumokat, mint amit írtál is, azt megköszönném.

Egyelőre az első epizód felénél tartok (tegnapelőtt kezdtem bele és egyelőre csak esténként volt időm foglalkozni vele), de úgy tervezem, hogy az első lemez (3 epizód fér egy dvdre) egy héten belül meglesz, jövő héten már pörkölhető állapotba kerül. Utána kb egy hét-10 nap alatt készül el egy-egy lemez. Ez már nem az első ilyen jellegű munkám, ezért tudom kábé megsaccolni, hogy fogok tudni haladni vele.

Kíváncsi voltam, a topik olvasók közül hányan reagálnak pozitívan a dologra, azért is pengettem meg a itt már a munka elején, hogy mivel foglalatoskodom. Ahogy egyébként a Pythonos topikban is írtam, ezt elsősorban saját szórakozásomra csinálom, de persze semmi akadálya, hogy aztán másokkal is megosszam.

Az eredeti angol dvd megvan, annak képét és hangját változtatás nélkül emelem át, ezért is nem fér csak 3 epizód egy lemezre. De asszem ez az a film, amit a lehető legjobb minőségben szeretnék magamnak tudni. :-))) És talán nemcsak én vagyok így vele...

Előzmény: Törölt nick (22)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!