Keresés

Részletes keresés

Devil Inside Creative Commons License 2003.04.30 0 0 22
Hiába a munka, ha ilyen ökörségeket akarnak törvénybe iktatni az EU-ban:
Algoritmusok szabadalmaztatása
Előzmény: Törölt nick (19)
ex_lx Creative Commons License 2003.04.30 0 0 21
Kedves WePi, köszönöm aggódó soraidat, de megnyugtatlak, egészen jól megvagyok, illetve haladok a munkámmal - Hozzád hasonlóan. Tőled viszont eltérően, nem csóválom a farkamat, tudván, hogy nekem valszeg lesz munkám három év múlva is, az ország - szerény becslések szerint - tizedének viszont csak akkor, ha csoda történik. Persze én nem vagyok szociálisan érzékeny, biztosan azért van ez így.
Jut eszembe, csoda, nem tudod, hogy Szili Katalin pontoson miért kért bebocsáttatást II. János Pálhoz? ;)
Előzmény: Törölt nick (19)
Egy_kisebb_isten Creative Commons License 2003.04.30 0 0 18
Azért egy szülésznőt többre becsülök, az esetek 90 százalékában ők azok akik tulajdonképpen levezetik a szülést ti a vége elött öt perccel berobogtok, kikapjátok a gyereket és besöpritek a dicséreteket. Tisztelet a 100-ból egy kivételnek, és statisztikailag te nem valószínű hogy az vagy :)))
Előzmény: GYÉMÁNT (16)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.30 0 0 17
Politikusaink meg fognak lepődni, mi több rosszul fog nekik esni, mikor felismerik, hogy sokukra nincsen szükség a belépés után! Valahogy azt érzem, hogy az EU bürokrácia kiszámíthatóságát és semlegességét nagyon gyorsan fel fogják ismerni a magyarok, és világgá zavarják majd azoknak a politikusoknak a zömét, akik ijesztgetnek a pályázat írással, (kvázi azt mondva, hogy polgárkám te ehhez hülye vagy), akik lobby-érdekekt EU-csatlakozás szükségességeként "adtak el", akik minden módon próbálkoznak azzal, hogy az EU-s pénzeket "kezelhessék", stb. Meg fogjuk érni hamarosan, hogy az elitünk, nem lesz többé élet-halál- és a pénzek ura!

Palotás mondta egyszer, hogy a nyertesek leginkább az igazi kisvállalkozások lesznek, mert nekik nem jön konkurrenciájuk az EU-ból. Nagyvállalati és nagyvállalkozói szinten viszont komoly átrendeződés lesz, a tapasztalatabb, és tőkével jobban álló, EU-s vállaltok javára! Ha érzékelitek, bizony mostan a nagyvállalkozóink és az őket kiszolgáló korrupció síránkozik, és nemzeti érdeknek próbála eladni a saját posványát. Lsd., pl Széles Gáborék lobbyzását a Ft leértékelésért. Pedig ő még a jobbak és az értelmesebbek közül van.

Előzmény: rraabbiiddaa (10)
GYÉMÁNT Creative Commons License 2003.04.30 0 0 16
Rettenetes nagy az én bűnöm (is!)
Mint szülész, lassan már 30 éve segítem világra az ártatlanokat azért, hogy legyenek elegen... mindazok akiket a "mocskos vörösök megronthatnak"....mit tegyek???!
(Azért remélem 1 év után már Te is megbántad bűneidet? És mint látod veszélyben a nemzethalál!!!)
Éljenek az ÚJSZÜLÖTTEK! A POLITIKAILAG (még!) ÁRTATLANOK!!!

:-))))

Előzmény: Total-brutal (-)
Timna Creative Commons License 2003.04.30 0 0 15
ottapont

.

Előzmény: rraabbiiddaa (10)
komancs Creative Commons License 2003.04.30 0 0 14
Nyafogni jó!
A Parlamentben folyton sutyorognak, a médiában folyton nyafiznak, és árulkodnak.

Tiszta kisdedóvó!

Előzmény: deus (12)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2003.04.30 0 0 13
„időnként felnyúlni a banánért”
Ja, csak ahhoz elöbb le kéne mászni a fáról!:)
Előzmény: deus (12)
deus Creative Commons License 2003.04.30 0 0 12
Azért nyavalyognak (a nyavalygás témája), mert ha elhitetik az emberekkel, hogy EU koldusok lettünk, akkor ez negatívum, ami felelős után kiált, és akkor rá lehet mutatni a gonosz ballib/szoci/komcsi/ávós/hóhér/stb politikusokra és pártokra, hogy ők tették, hazaárulók, kötélre velük.

Kicsit sarkítottam, de ez annak az ideológiának a lényege, ami a mai napig mételyezi egyes (kis)polgárok tökfejét.

Különben is: még nem vagyunk de facto EU tagok sem, koldusok sem, az EU jelenlegi tagországában viszont szép számmal vannak nehéz sorsú emberek, vállalkozások. De korántsem csupa koldus a jellemző, én legalábbis mást tapasztaltam, amikor EU országokban jártam.

15 évvel ezelőtt bármelyik mai nagyhangú EU ellenes emberszabású összetette volna kezét-lábát, ha arról lett volna szó, hogy EU tagság.
Persze, mert azt hitték, hogy csak ülni kell, és időnként felnyúlni a banánért. Most meg pampognak.

Előzmény: rraabbiiddaa (10)
Tamás Creative Commons License 2003.04.30 0 0 11
Mi azt csináljuk, ide csak röhögni járunk. :-)))
Előzmény: rraabbiiddaa (10)
rraabbiiddaa Creative Commons License 2003.04.30 0 0 10
Ez jó topic:)

Én nem érzem magamat az EU koldusának. Miért kell mindig azon vergödni, hogy miért sz@r nekünk megint?
Miért nem lehet ezt az energiát arra használni, hogy bebizonyítsuk magunknak és a világnak az életképességünket és a rátermettségünket. Kedves örök nyavajgók! Próbáljatok egy kicsit pozitívabban hozzáállni a világhoz és ne csak a negatívumokra gondolni. Lehet, hogy a munka is jobban fog menni!

Droopy Creative Commons License 2003.04.30 0 0 9
Kiderult, hogy miert vesztett a fidesz!
Te tetted ezt, brutal:)))

Mikor elkezdted a varos foteren osztogatni a papirokat, melynek hatalmas focime: A komcsi arulok bunei a voros diktaturaban es alatta az ures papir, ez bizony sok bizonytalan szavazoban az mszp melletti vokshoz vezethetett.

Koszonjuk:)))))

Előzmény: Total-brutal (-)
Tamás Creative Commons License 2003.04.29 0 0 8
Igen! Ott a bűnös!

Kapára-kaszára, parasztok!!!

:-DDDDDDDDDD

Előzmény: bokor (4)
PuPu Creative Commons License 2003.04.29 0 0 7
Most őszintén: a te fejedbe annyi minden nem ment eddig, - miért pünkt ez fáj neked?
Amúgy meg, - ha javasolhatok valamit, - az embereket inkább a mai teljesítményük alapján ítéld meg és ne történészkedj, - amúgy sem tudsz egy szűz politikust sem felmutatni, - ha kicsit megkaparod a mázukat, akkor mingyárt kibukkan egy-két komcsi/nyilas/csendőr/besúgó a családból.
Ez Magyarország, kisöreg, - nem Utópia...
:O)))))
Előzmény: Total-brutal (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.29 0 0 6
Egy régi vetélkedő jut eszembe. Fele sem igaz...
Előzmény: geszthi (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.29 0 0 5
A cim jó!Az összes jelenlegi parlamenti pártnak meg kell köszönni tevékenységét,és elhajtani őket messzire a hatalomtól...
bokor Creative Commons License 2003.04.29 0 0 4
Az én bűnöm az, hogy többek között én oktattalak hazaárulásra. Én is mocskos hazaáruló vagyok tehát, de egyben a nemzet napszámosa és az EU koldusa is! :-)
Szia!!!
Előzmény: Tamás (2)
geszthi Creative Commons License 2003.04.29 0 0 3
A legnagyobb bunuk, hogy nem hajtottak el a .... az elvtelen nyereszkedo kollaboransokat maguk kozul.

Igy ma tiszta lehetne a jobboldal !

Es nem Madl fele akasztasok alatti allami kikuldottekkel, Stumpf fele HNF alelnokokkel, Schmitt fele univerzalis alkalmazottakkal, Pinter fele univerzalis rendorokkel, Jarai,Martonyi fele kormanyzati megbizhato tenyezokkel, Pokorny, Boros, Matolcsy, Bogar fele ugynokokkel, Bencsik fele partrovat irokkal, Csurka fele muveszekkel lenne tele.

Igy a komcsik meg az egyebkent igaz keresztenyi szuzi tisztasagu nemzeti oldal jovojet is jo elore megmergeztek e kiszolgalokkal.

Előzmény: Total-brutal (-)
Tamás Creative Commons License 2003.04.29 0 0 2
Hát például én, gonosz hazaáruló vagyok, és nagyon sok pénzt kapok érte, ebből lettem marha gazdag. Jó nekem.

De ha nem a pénzért csinálnám, már csak azért is jó lenne nekem, mert magyargyűlölő is vagyok.

Ez az én bűnöm. Igen.

Előzmény: Total-brutal (-)
class-struggle Creative Commons License 2003.04.29 0 0 1
Egy limited brutal véleményét ha elfogadod:

nyomtathat amit akar, a kuláknak befellegzett.

Előzmény: Total-brutal (-)
nyman Creative Commons License 2003.04.29 0 0 0
hat nem sok jott ossze
Előzmény: Total-brutal (-)
Total-brutal Creative Commons License 2002.04.09 0 0 topiknyitó
Ez a mostani választás egy rémálom!
Nekem legalábbis az, mert sehogy se megy a fejembe, hogy hogyan szavazhatnak ennyien azok mellett, akik személyesen is résztvettek az elmult rendszerben az ország tönkretételében, és a vörös diktatúra elvtelen kiszolgálásában.
Kérném a pontosabban emlékezőket, hogy soroljuk fel bűneiket ebben a topicban.
Összegyüjtve, kinyomtatva szeretném terjeszteni én is a második forduló előtt a város főterén, mint ahogy azt ma az mszp klientura tette minden arra sétálót inzultálva.
Jöhet a bűnlajstrom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!