Keresés

Részletes keresés

rokakutya Creative Commons License 2002.04.11 0 0 90
Felhozom még egyszer aztán süllyedjen.

Kedves hivatásos hozzászólók, véleményformálók stb. A suttogó kampányotok remek. Az index fórumot már sikerült szétbasznotok. /Nem zavar különösebben, ha kimoderálnak, mivel egy pár napig, - de 21-e éjfélig biztosan - nem jövök megint ide./
Régebben sokat írtam, és olvastam is a fórumot, de túl sok időt vett el az estéimből, így kiritkítottam a csevelyt.
A mai este sikerült megismernem a véleményét több tucat 10-20 hozzászólásos új belépőnek meg az olyanoknak, mint

FÓRUM
Bordódy Kristóf adatai
Felhasználónév: Bordódy Kristóf
Email-cím: bokrist@freemail.hu
Homepage: http://
Üzenetek száma: 83
Státusz: Törzsvendég
Jogosultságok: Témanyitás és hozzászólás írása
Bemutatkozás:

akinek első hozzászólása 2002.04.08-ra datálódik, de azóta itt nyom egyben két műszakot, ugyhogy rájöttem én vagyok a marha, hogy megkisérelek végigolvasni egy-két topic-ot, vajon mi a másik, mások véleménye.
Szép volt fijuk, hajrá magyarok. Az m1 hiradót, hetet stb sikerült a magatok képére formálni, úgyhogy már csak akkor kapcsolok oda, ha meg akarom, hallgatni, hogy mi a véleménye a kormánynak valamiről, most legfeljebb kihagyom az index fórumot is.
Jó éjt.

repeant Creative Commons License 2002.04.10 0 0 89
pvc,

Köszi. Csak arra válaszolj, hogy a beszédben megígérte-e Wermer, Simicska és a többiek letartóztatását? Mert ha nem, akkor kár volt erőlködni...:)

Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.09 0 0 87
"A szocik semmi sem szavaztak meg ami jó a népnek. " "Kábszer fogy stb. "

Ja, az kurva jo a nepnek, hogy ha a tinedzser gyereket egy este a hulye haverjai radumaljak egy fuves spanglira, jol lecsukhatjak erte a gyereket...

Szerintem sok szulo, sok csalados ember megijedt e torvenytol...

Előzmény: miközödhozzá (31)
rokakutya Creative Commons License 2002.04.09 0 0 86
Nyomják már az m1-en. Kiváncsi vagyok, hogy a "független" közszolgálatin leadják-e az MSZP ill. SZDSZ gyűlést is. Csak az a néhány millió szavazó kedvéért aki elzavarta őket. Most hallom, hogy mindenhova el kell juttatnunk az üzeneteinket a veszélyről, ha mi bukunk. Erről, már tudok. SMS-en.
RlCh Creative Commons License 2002.04.09 0 0 85
Bormester!

Tetszik úgy együtt a 'hazugság', meg az 'utolsó 10-15 év rálátással' meg az 'ifjoncok' (én lennék?) által 'beszopott' 'szerecsenmosdatás'.

Csak azért, mert emlékezetes nyúzós doktori szigorlatom volt kb. 27 éve az általam választott pol. gazd.-ből (nem egy kollega jó szakmai szig. mellett szégyenszemre itt még el is vérzett későbbi ismétlésre, egyetemünk atájt hírhedt volt erről). Utána azonnal a foxi sétameccs 2 éves szakosítóra vállalkoztunk sok egyetemi kollegával az ilyen malőrök kivédésére (és kaptunk felmentést a kandidátusi ideológia alól; a 70-es években a kétéves elég volt, aztán később egy harmadik év szakosító is hozzájött, hogy tisztábban lásson a tudorjelölt).

Szóval tájékozódni, és azután minősíteni.

Üdvözöl: RlCh a vén ifjonc

Előzmény: bormester (57)
morbiczer Creative Commons License 2002.04.09 0 0 84
Bizony, ebben szenved Torgyán is.
Előzmény: bormester (79)
pedro870 Creative Commons License 2002.04.09 0 0 83
mi van wazz, itt vannak a sógorék???
Előzmény: Gergo1980 (81)
morbiczer Creative Commons License 2002.04.09 0 0 82
Tényleg ott volt Kövér Laci a gyűlésen? Ugyanis már kábé egy hete, de vasárnap óta sehol se lehetett látni, nem nyilatkozott, szerintem még a Millenárison sem volt ott vagy a kamerák nagyon tudatosan kerülték. Vagy csak szimplán nem engedték ki a VIP szobából.

Nyílt erről egy topik is, én tegnap még írtam bele, de most sehogyse találom.

Előzmény: Ariel (75)
Gergo1980 Creative Commons License 2002.04.09 0 0 81
Orbán Viktor azt üzente, nem elég a regimentje. Ha még egyszer azt üzeni, mindnyájunknak el kell menni, éljen a HAZA! Add tovább ezt (legalább) 5 hazafinak (SMS-ben, E-mailben, Fórumon, stb) !!
Ezüst Sajó Creative Commons License 2002.04.09 0 0 80
"A kormánynak a nép érdeke a fontos."

Erre meg miért a második forduló előtt pár nappal jött rá?

Előzmény: Dominus Vobiscum (65)
bormester Creative Commons License 2002.04.09 0 0 79
A kormánynak a nép érdeke a fontos.

Most megin' mehetek le papírzsebkendőért. Egészen egy évvel ezelőttig szentül meg voltam róla győződve, hogy Orbán pusztán az utóbbi 150 éve legcinikusabb gengsztere. Csak most már úgy látom, hogy utólérte a talpnyalókkal körülvett parvenük típusbetegsége: kezdi elhinni, hogy nagy ember. Ez a legnehezebben gyógyítható elmebajok egyike.

Előzmény: Dominus Vobiscum (65)
rokakutya Creative Commons License 2002.04.09 0 0 78
Segíthetnétek. Mint topicnyitó a témák azonossága miatt kérhetem a moderátort, hogy vonja össze az általam indítottat az alábbival :) ???????
Fórum >> Politika >>
JAN.15.18 ÓRA:BAYER ÉS LOVAS A TF-EN
Ezüst Sajó Creative Commons License 2002.04.09 0 0 77
Orbán tőzsdéről szóló dumáit hallgatva felvetődik bennem a kérdés! Hol él ez?
Éljen Viktor! Éljen a kommunizmus! Le a rohadt liberálbolsi kommunista pufajkás nagytőkésekkel!

Na ennyi az értelme annak amit Viktor mond!
Fogatlan provokátor Creative Commons License 2002.04.09 0 0 76
Hát pontosan ez az. Ebből látni, hogy az Mszmp óta nem tudott megújulni az Mszp. Nem tudom elhinni, hogy a jelenlegi árnyékkormányban a kádári diktatúra emberei is helyet kapnak, élen a félkegyelmű miniszterelnök jelölttel.
Nincs a hatalmas Mszp-s bázisban néhány intelligens, értelmes, megnyerő káder?
Előzmény: Törölt nick (6)
Ariel Creative Commons License 2002.04.09 0 0 75
orban viktor a gyules vegen felmutatta kover laszlot, mire a tobb millio ember aki a tf-re osszezsufolodott, felorditott es gyorsan szorosodni kezdtek.. nyaluk csorgatva szabadultak ra az uccakon es tereken elvetve talalt komenista gyanus emberekre... :DDDD

rokakutya Creative Commons License 2002.04.09 0 0 74
Bizony igaz lehet, amit irol. Nem is zavarták el a fijjugat, a szavazók, hanem csak a kommunisták hamisították meg az eredményeket. Megmonta egy naggyon okos betelefonáló ma délután a Pannonon, hogy a saját szemével látta, hogy 98-ban egy csomó üres szavazócédulát visszavitek, és azokra a pecsétet utólag is rá lehet tenni a választások után, és azMSZP-hez tenni a keresztet. A Frankatibor meg aztatat monta erre, hogy ez így igaz, mer 98-ban sokkal több szavazócédulát nyomtattak mint amennyit felhasználtak. Csak aztat nem értem, hogy akkor ha mostan több mint egymillióval többen szavaztak, akkor mit akart mondani a Viktor avval, hogy most sokkal többen szavaztak rájuk mint 98-ban. Arra gondolni sem merek, hogy minden pártra többen szavaztak, csak a kisgazdákra, meg a mijépre nem.
Előzmény: Dominus Vobiscum (66)
Fogatlan provokátor Creative Commons License 2002.04.09 0 0 73
A leghitványabb Fideszes is messze kiválóbb, mint a legjobb Mszps.
Előzmény: swatswat (0)
miközödhozzá Creative Commons License 2002.04.09 0 0 70
Az Orbán kormány gazdaságiminisztériumából szivárgott ki a gázár emelés híre paperosra vetve.

Az MTV közszolgálatilag hamisította meg Horn szavait.
Viktor mester gazdasági fejtegetése a tőzsdéről és a MOL-ról ott sántít, hogy az államháztartásnak is jelentős bevételei vannak a gázárból, a részvények forgalmából és a részvények nyereségéből.

Előzmény: Dominus Vobiscum (66)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.04.09 0 0 69
Volt már a történelemben ilyesféle miniszterelnöki beszéd...

Orbán is láthatta annak idején a közvetítést a BS-ből.

Előzmény: Dominus Vobiscum (65)
U-boat Creative Commons License 2002.04.09 0 0 67
Ma 22:00 órakkor az MTV1 a Duna és az ATV adja az Orbán beszédet.

Valami elkezdődött.
Ilyet soha nem tapasztaltam!

U-boot

Dominus Vobiscum Creative Commons License 2002.04.09 0 0 66
Pedig szólt róla.
A MOL szárnyal a tőzsdén, de csak azért, mert Medgyessyék beigérték, hogy kétszersére emelik a gázárakat, mert megengedhetetlen, hogy a New-Yorki, Broocklini részvényesek rosszul járjanak.
Ezért is vezetik be a tizenharmadik havi nyugdíjat, hogy télen legyen miből befizetni a nyugdíjasoknak a részvényesek hasznát.
Gyönyörű bolsi pespektíva!
Előzmény: Kulik (63)
Dominus Vobiscum Creative Commons License 2002.04.09 0 0 65
Azt is mondta, hogy a maszop és szadesz a nemzetközi nagytőke és pénztőke pártjai.

Kíváncsi vagyok, hogy a baloldali érzelmű emberek el fognak-e ezen gondolkodni? Ha többször elmondja, biztos bogarat ültet a fülükbe.

Biztos emlékeznek majd rá, amikor Hornék alatt biztonsági őrökkel verették meg a multik által tönkretett húsüzem sztrájkoló melósait, de a falusiaknak is eszébe jut esetleg, hogy Juszt Lászlónak ma nagyobb (Hornék alatt összelapátolt) földbirtokai vannak, mint a Horthy idején az Esztergomi hercegprímásnak.

Azt is mondta, a külföldi tőkések érdekei fontosak, de elsősorban a tőkésnek és nem a kormánynak. A kormánynak a nép érdeke a fontos.

Előzmény: Törölt nick (60)
rokakutya Creative Commons License 2002.04.09 0 0 64
Végigolvastalak :) Kösz. Szép lehetett.
Ahogy néztem a Betlen hogy izzadt vasárnap este, sőt éjszaka mennyire örült egy-egy körzet végleges MSZP győzelmének, arra gondoltam lehet, hogy az m1-en már meg sem ismétlik csak jövő hét pénteken, amikor megint nem érek rá :)
Előzmény: miközödhozzá (58)
Kulik Creative Commons License 2002.04.09 0 0 63
"A FIDESZ-MIÉP bukás első hírére élénkült a tözsde. Ezt nem hallom, hogy OVi megmagyarázná, de kivárom"

És arról hallottál, hogy ma viszont visszazuhant?

Előzmény: rokakutya (55)
repeant Creative Commons License 2002.04.09 0 0 62
UPC hálózaton nincs Pannon, nem tudom hallgatni. A fene...

Szóval, ülni fognak a Simicskáék? Ígért ilyet? Mert akkor rohanok rájuk szavazni. De komolyan.

MagánvéleményM Creative Commons License 2002.04.09 0 0 61
Mié? Állva hagyták a jelölteket? (a gazdik biztosan) :)
Előzmény: Morricone (53)
sashimi Creative Commons License 2002.04.09 0 0 59
:-), en is ertek fideszul.

De komolyan: nem varhato el OV-tol, hogy elore lassa, hogy egy ilyen gyulesre nagysagrendileg hanyan jonnek el? Kello gondossaggal jart el? Nem hozott igen sok embert igen kellemetlen (veszelyes) helyzetbe a kornyeken? Ha egy ilyen esemenyt megrendezese is meghaladja tisztelt kormanypartunk kepessegeit, akkor vajon mas esetekben mennyivel bizhatunk jobban bennuk?

sashimi

Előzmény: Törölt nick (37)
miközödhozzá Creative Commons License 2002.04.09 0 0 58
Bocsika, aki nem vette volna észre: Vége.....vége?
bormester Creative Commons License 2002.04.09 0 0 57
Hazugság. A foxi-maxi több éves képzés, a tudományos fokozatokhoz szükséges vizsga, pedig (legalábbis az utolsó 10-15 évben, amelyre rálátásom van) egy formális semmi volt (hasonlatosan az egyetemi ideológiai oktatáshoz).

Nyeretlen kétéves MIÉP-es és FMPP-s ifjoncok persze nyilván beszopják ezt, de attól még szerecsenmosdatás, hazugság.

Előzmény: RlCh (10)
miközödhozzá Creative Commons License 2002.04.09 0 0 56
Amit kihagytam:

"Minden dárdahegy ellenünk irányul."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!