Keresés

Részletes keresés

badcard Creative Commons License 2002.04.15 0 0 73
Kedves Nőstény birka!

Ugyan mitől "nyilvánvaló"?
Attól, hogy Te állítod?
Szánalmas vagy.

Előzmény: jerke (32)
Iván Gábor Creative Commons License 2002.04.09 0 0 72

Szerintem is undorító, hogy vallási marketingfogásokat és gondolatkapcsokat használnak.

Nekem titkos a mobilszámom és eddig megusztam a küldeményeket.

Előzmény: kis pimasz (70)
geszthi Creative Commons License 2002.04.09 0 0 71
Tisztara beleillik a fidesz bolsevik gyakorlataba.

Rakosi Matyas, ha az sms-t megerhette volna...

Mar 1998-elott elkezdtek ezt a magyarnep atyja Viktor kepet kialakitani, aki felul all a napi csatarozasokon (olyannyira, hogy 1998ban is Adert kuldte maga helyett a vitakra).

Sot maga nyilatkozta, hogy hat nincs kedve a valsztashoz, hat neki sokkal fontosabb dolgai vannak mint a valasztas, hat o a nemzet erdekeert dolgozik...

Előzmény: cicatappancs (-)
kis pimasz Creative Commons License 2002.04.09 0 0 70
Ezt hívják úgy, hogy a napi politika befészkeli magát a családodba!
Nem sokára a nemzeti müezzinek orbánt dícsérő imáira hajtod majd álomba a fejed.
Nekem ettől a gátlástalanságtól lassan hányingerem támad,
Előzmény: Iván Gábor (69)
Iván Gábor Creative Commons License 2002.04.09 0 0 69

Fórum >> Politika >>
Szent István - ... - Szent Viktor ?
(230 hozzászólás)
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9040355&uq=231

repeant Creative Commons License 2002.04.09 0 0 68
Kedves Viktor,

Ma eddig két alkalommal is kaptam Tőled sms-t. Ebben azt írod, hogy elfogyott a regimented, meg azt is, hogy azt üzented, hogy el kell menni. Én azt hittem, hogy ezt Kossuth Lajos üzente, de sebaj...Nem tartalak kicsiny formátumú politikusnak, sőt még kedvellek is, de Neked soha nem adtam meg az mobilom számát. Kossuth Lajosnak sem...

Aztán két Emailt és kaptam Tőled, ami arra utal, hogy marhára be lehettek tojva. Esetleg azt is jelentheti, hogy Te meg a Wermer egész nap csak Emaileztek, meg sms-t pötyögtök - ajánlom a chat boardot, király - de inkább valami normálisat találhatnátok ki. Mert az állampolgárok -na jó, mára már csak emberek - rühellik, ha freemail címekről zaklatják őket. És biztosan.

Javaslom, hogy egy elemet vegyél át az SZDSZ-től. A korrupcióellenest, és ígérem, hogy soha többet nem kell írnod nekem, beadom a derekam. Ja, hogy akkor a Wermer meg a Simicska és persze a Várhegyi beülhetne az előzetesbe a Székely Zoltán mellé? Itt az idő, kedves Viktor. Válassz, ők vagy én. Ha én kellek, ők tűnjenek el. Nem nagy kérés.

Egy régi híved,
rep.

Ps: Ugyan a felmelegített káposzta ritkán jó - basszus, ezt a szlogent is lenyúlja a Wermer, fogadok, aztán a Káel meg rendez belőle valamit - de nálam még van esélyed. Még beszélünk.

crion2 Creative Commons License 2002.04.09 0 0 67
Jól beszélsz. Érdekes volt, hogy nem tagadta le a Medgyessyvel folytatott vitán, hogy jó színész és jó előadó. Ha viszont Medgyessy rossz színész és rossz előadó, mégis egyenrangú volt Orbánnal, akkor arányosan több a sütnivalója, jobban figyel a dolgokra, nem?
Előzmény: SZEMENSZEDETT HAZUGSÁG (66)
SZEMENSZEDETT HAZUGSÁG Creative Commons License 2002.04.09 0 0 66
Ha szeretne, nem rabolna ki.
Ha szeretne, nem hazudna cinikusan a képembe.
Ha szeretne, kérdéseket is feltehettem volna neki az elmúlt 4 évben.
Nem szeret, csak ha kell neki valami. A szavazatom. Csak addig szeret, amíg oda nem adom neki. Utána csak felesleges nyűg vagyok a hátán, aki nyugodtan felkötheti magát.
crion2 Creative Commons License 2002.04.09 0 0 65
A szánalmas az, hogy lesz olyan, akinek a szavazatát ez az üzenet megfordítja akár erre, akár arra, nem?
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.09 0 0 64
Ez szerintem is csak egy vicc. HOgy hülye vicc?! Igen most a két forduló között igen, egyébként, ha máskor jönne mindenki jót röhögne rajta. Szerintem most is ezt kellenne tenni és nem tullihegni.
crion2 Creative Commons License 2002.04.09 0 0 63
Orbán szeret engem? A múltkor még csak nem is köszönt!
AWF Creative Commons License 2002.04.09 0 0 62
Szeret a szart.

Orbánc csak magát szereti meg a hatalmat.
Leszar(na) engem ha nem lenne olyan kis mitugrász.
De most beszopott. :o)

bocsi de ez borzasztó.még hogy szeret...

KovA Creative Commons License 2002.04.09 0 0 60
:-)
Nna, aztan honnan tudod te, hogy kitol kaptad azt a SMS-t ?
Előzmény: Törölt nick (55)
jerke Creative Commons License 2002.04.09 0 0 59
Mazsola00!

Lehet, hogy azt mondták, hogy SMS-eket fognak küldözgetni, de ilyen gusztustalan dolgot csakis egy rosszindulatú viccelodo küldhet.

Mit gondoltok ezt is a fidesztol küldték?

"Jogász végzettségű fiatalember, miniszterelnöki gyakorlattal állást keres. Ugyanott kokárda eladó."

Ébredjetek! A "Viktor szeret téged" csak egy aljas, lejárató vicc.

Előzmény: mazsola00 (45)
MagánvéleményM Creative Commons License 2002.04.09 0 0 58
Mé csak most szerecc??? Ez a két hét nem kárpótol 4 évet...
eiffel Creative Commons License 2002.04.09 0 0 57
Nekem ma ez jött:

"Jogász végzettségű fiatalember, miniszterelnöki gyakorlattal állást keres. Ugyanott kokárda eladó."

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.09 0 0 56
meg sem említjük ugye az országjárót...
sms-eket pedig már többen is kaptak ismeretségi körömből... én is..
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.09 0 0 55
Hmmm. Én egyetlen olyan sms-est nem kaptam az SZDSZ-től, miszerint Orbán Viktor szeretne engem. :) Sőt mitöbb: egyáltalán nem kaptam sms-t az SZDSZ-től! Majd szólok is nekik, hogy engem mér' hagytak ki. :)

Viszont: a Fidesz küldte ezt az sms-t már márciusban is! Sőt mitöbb: küldte ezeket titkos mobilszámokra is... (Az "SZDSZ nyereménnyel buzdít szavazásra" című topicban még március végén írtam erről, ott megtalálható.)

Előzmény: Frici Bacsi (50)
Triumphator Creative Commons License 2002.04.09 0 0 54
Nekem ez kb. fél év az oplogóm... Nagyon új a dolog, mi? :)
ceasar Creative Commons License 2002.04.09 0 0 53
De én nem szeretem Orbán Viktort!! Szeresse a hóhér.
Demim úr Creative Commons License 2002.04.09 0 0 52
Most már késő! Nem dugunk!!! :-)))))
Zsiger Creative Commons License 2002.04.09 0 0 51
.....O.b.szarnyasbetet...., es Oa, Oa, Oa......
Előzmény: wzindbad (49)
Frici Bacsi Creative Commons License 2002.04.09 0 0 50
Olvasd el a cikket az Indexen! Az Maszop és a Szadesz már előtte alkalmazta
Előzmény: AntiAngel (10)
wzindbad Creative Commons License 2002.04.09 0 0 49
"Orbán Viktor azt üzente nem elég a regimentje, ha még egyszer azt üzeni mindenkinek el kell menni! Éljen a haza! Add tovább 5 hazafinak."

Na ez is megjött.... kb. úgy érzem magam, mint az óvodában... remélem majd nemzetiszín papírzászlócskákat is kapok a postaládámba, vagy papírból kihajtogatható Lánchidat...

(Ja, 5 hazafi jelentkezését várom tel.számmal, nehogy megszakítsam a szeretetláncot...)

KovA Creative Commons License 2002.04.09 0 0 48
Igy van, akkora ostoba bakloves, hogy akar az ellenzek zsenialis huzasa is lehet. Vagy valami tulbuzgo aktivista maganakcioja.
Legjobb az ilyet szemetet elolvasas nelkul torolni.
Előzmény: cicatappancs (-)
Zsiger Creative Commons License 2002.04.09 0 0 47
"Orban Viktor szeret Teged ! "

Az O sorsa meg Isten altal ELRENDELTETETT !!!

NewcomeR Creative Commons License 2002.04.09 0 0 46
Lehet, hogy csak engem tisztelt meg a FIDESZ egy SMS-el. Ez 2001 karacsonya elott kaptam, melyben kellemes unnepeket kivant. Semmilyen propaganda nem volt benne. Esetleg csak annyi, hogy lassam, erezzem, hogy ez a csodalatos kormany gondol ram is, es ilyen figyelmes felem. Kar, hogy akkor mar tele volt a hocipom veluk.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy igenis el tudom kepzelni azt, hogy a FIDESZ kuldozgeti a dolgot, de ami gazos, a masik oldalrol is el tudom kepzelni ugyanezt. Nepbutitas, ugyanolyan, mint a kokardas dolog. Eleg sok ember meg most is viseli (talan szenilisek, es elfelejtettek levenni?). Szerintem a kokardanak 1848. marc. 15.-ere kellene emlekeztetni az embereket, nem arra, hogy jobboldali vagyok, es a jobboldalra szavaztam. Szerintem ket gondolata lehet ilyenkor az embernek: 'Nah, agymosott barom, a FIDESZre szavazott', a masik: 'Nah, vegre egy igaz magyar, aki a jobboldalra szavazott'. Mindketto megallapitas igencsak gazos.

Bocs, hogy hosszu voltam,

N.

Előzmény: mazsola00 (45)
mazsola00 Creative Commons License 2002.04.09 0 0 45
jerke,
én örülük, hogy te ezt gusztustalan dolognak tartod - én is. De sajnos a Fidesz nem tartja annak.

egy 2001. nov. 19-i hirből másolom ide:
Információnk szerint a Fidesz a választási kampány ideje alatt a pártot népszerűsítő üzeneteket küldene a mobiltelefon-használóknak...
...Sokan emlékeznek arra, hogy az 1998-as választásokat megelőző időszakban a betárcsázott készüléken "maga" Orbán Viktor szólalt meg...
...Ambrus Balázs a Fidesz sajtósa nem tartja elképzelhetetlennek, hogy a közeljövőben kaphatnak a pártról szóló üzeneteket a mobiltelefont használók...

jerke Creative Commons License 2002.04.09 0 0 44
Az EGY láncszemről indításhoz: ti még sosem kaptatok vicces üzeneteket, amelyet aztán ti is továbbküldtetek 5 embernek? Azokat is a EzüstHappySMS indítja az SMS automatájáról?

Barátaim! ne hülyéskedjünk!

Nyilvánvaló lejáratás ez a Viktor szeret téged! SMS lánc.

Szerintem a Nagy testvér téged figyelből, vagy a Jesus loves you-ból alakították át.

Előzmény: mazsola00 (40)
vaki Creative Commons License 2002.04.09 0 0 43
Ha valakinek megvan az SMS küldje el nekem is plízzz..

szám:30/355-5617

Előre is kösz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!