Keresés

Részletes keresés

Robert Kolosi Creative Commons License 2016.03.19 0 0 20

keresek  tablokepeket a hernad.u.46 altalanos iskola tablo kepei t 1957 tol.akimtud ebben segiteni halas lennek .

Szombath Hédi Creative Commons License 2010.07.01 0 0 19
Keressétek a Bokányi Dezső Kísérleti Általános Iskolát a "fészbukon" is. Lehet képeket feltölteni, történeteket mesélni, régi barátokra rátalálni... :-))
Szombath Hédi Creative Commons License 2010.06.27 0 0 18
Jó reggelt Minden volt "dezsősnek"!
17 évet töltöttem itt - pont a "kísérleti korszakban" - ...tanárként.
Nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó volt!
Szertettel köszöntöm minden volt Tanítványomat, Kollégámat. Örülök Nektek! :-))
mezeinewsee Creative Commons License 2010.05.19 0 0 17
Nem tanít Béla bá???????????????????? Nem is volt idős, amikor bezárták a sulit! És tök jó tanár volt! Én a tanári gyakorlatomat is ott töltöttem, nagyon sokat segített, bíztatott.
És annak a tanévnek a végén bezárták a sulit... Két kisöcsém járt oda, mindkettő meg is utálta a tanulást annak hatására, hogy egy jó, gyerekbarát suliból egy sz@r, versenyközpontúba kellett átvinni őket, 2. és 4. osztály után.
Előzmény: silenthill (13)
Hivatástudat Creative Commons License 2010.04.16 0 0 16
Hello, Mindenkinek! Emlékeztes  volt a "bokányi rá, bokányi rá..." és a komplex tantárgyak kora is...Nem hiszem , hogy el lehet felejteni, akár jó emlék, akár rossz...bizony lemásolhatatlan világ volt a miénk...Ne gondoljon rá senki, aki valaha tudta, mi az, "bokányisnak lenni", hogy mi is lett az épület sorsa később, emlékeinkben az együttlétek örömei órákon és órákon kívül tovább léteznek, mint az, hogy milyen üzleti érdek húzta-vonta a Hernád utca 46. sz. éületet. És hát...Husztót...amit téglajegyekkel hordtunk össze... 
CsillagCsilla Creative Commons License 2010.03.20 0 0 15
1976-1984-ig jártam Szombatiné osztályába.
Kivételes egy iskola volt, minden szempontból.
kecsegugu Creative Commons License 2009.08.26 0 0 14
Írtam mailt.
silenthill Creative Commons License 2009.08.17 0 0 13

A kedvencek között van a topik, csak ezért láttom, hogy frissült.

 

Apu? köszi, jól van. Nem, már nem tanít. Feladta mikor bezárták a sulit. Ismerősök csemetéinek ad magánórákat, de ennyi.

 

Elárulod a neved?

Előzmény: kecsegugu (12)
kecsegugu Creative Commons License 2009.07.26 0 0 12
Hát én sem gondoltam, hogy még idelátogatsz :-)
Most hallottam, hogy már húsfeldolgozóként működik az épület. Az erdőkiírtás nagyon durva, főleg, hogy úgy volt az igazi!
Egyébként hogy van Béla bá? Tanít még?
Előzmény: silenthill (11)
silenthill Creative Commons License 2009.07.16 0 0 11

Nem hittem, hogy valaki olvassa még ezt a topikot.. G vagyok.

 

Jártál azóta arra felé? A táborhely még a régi, de pl az erdőt kiírtották. :(

Előzmény: kecsegugu (10)
kecsegugu Creative Commons License 2009.06.02 0 0 10
Silenthill, két variációm van, hogy ki vagy: B vagy G? :-) Husztót kirááály! :-)
kawirzbácsi Creative Commons License 2007.03.11 0 0 9

Én is Bokányis voltam 75-ig, most a németeknél "rontom a levegőt"

De az IWIW-nél is megtalálhatsz.

üdv kawirz

 

Előzmény: BlueTango (8)
BlueTango Creative Commons License 2006.12.07 0 0 8

Szánom-bánom bűnöm, de erről a topikról jól megfeledkeztem... Talán most, hogy előkerítettem, más is újra rátalál.

Egyébként én alsóban Majoros Margó néni, felsőben Kendéné Regényi Ildikó osztályába jártam. Ildi nénivel most tervezünk egy oldalt a WiW-en a Bokányinak, ezért kezdtem el kutatni a neten a suli története után, és akadtam rá erre a rég elfeledett topikomra. Így hát, ha minden jól megy, találkozhatunk a WiW-en!

groza Creative Commons License 2006.01.04 0 0 7

Sziasztok.

 

Ahogy nezem nincs valami nagy forgalom erre fele.

silenthill Creative Commons License 2005.12.26 0 0 6
Polgári neved?
Előzmény: TomAce (4)
groza Creative Commons License 2005.12.23 0 0 5

Sziasztok!!!

 

En is bokanyis vagyok 71-tol 78 jartam oda es most probalom keresni a regi osztalytarsaim .Ne mondjatok az osztakytarsaim .hu mert oda is bevagyok jelentkezve.Inkabb uj otletett ha lehet hogy honyan tudnam meg merre lehetnek a barataim .Mivel 2002 voltam otthon es akkor tudtam meg hogy az alt isk meg szunt most valami lyen kozepisi van ott vagy mi.Na mindegy legyeg hogy minden otletett szivesen fogadok.A nevem Groza Miklos a Hernad utca 46 jartam a b osztalyba.En most 15 eve mar Kanadaba elek ezert is vesztettem el a fonalat mindenkivel

TomAce Creative Commons License 2005.03.19 0 0 4

Nini, kicsit elhalt ez a topic, en is 92-ig jartam oda, tango, te melyik osztalyba?

Egyebkent HUsztot, emlekszem ra, a teglapenzre, meg, hogy mi epitettuk egy reszet:)

Előzmény: BlueTango (-)
liás Creative Commons License 2004.11.15 0 0 3
Én 1966-70-ig odajártam! Sziasztok, nem is gondoltam, hogy van topicja is! 
Előzmény: silenthill (2)
silenthill Creative Commons License 2003.06.17 0 0 2
Sziasztok!

Én nem jártam oda, viszont az édesapám volt az igazgató. Dr. Molnár Béla.

Az ifjabbak, mint bluetango talán ismernek is a nyári táborokból. Husztót, mond nektek valamit?

riki86 Creative Commons License 2002.11.15 0 0 1
Most találtam rátok, én ötödikig jártam oda, 1979-1984-ig.
Előzmény: Jake Maroc (0)
Jake Maroc Creative Commons License 2002.04.20 0 0 0
Hernád u. 46. ?
Én harmadikos koromig jártam oda 72-75 között.
Előzmény: BlueTango (-)
BlueTango Creative Commons License 2002.04.09 0 0 topiknyitó
Üdv minden ex-Bokányisnak! Remélem, betévedtek eme topicba, hogy ne érezzem magam olyan egyedül! Én 1984-1992 közt jártam oda, és állítom, hogy mindent (ami a tanulással kapcsolatos) ennek a sulinak köszönhetek.

Nos tehát: gyertek, meséljetek, beszélgessünk, nosztalgiázzunk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!