Keresés

Részletes keresés

HoKr Creative Commons License 2002.04.09 0 0 16
Hat, a Fidesz fiuknal nem lesz nehez tisztabbnak maradni. Ha majd o is lop, ot is kipenderitjuk.
Előzmény: Subiaco (15)
Subiaco Creative Commons License 2002.04.09 0 0 15
Nem baj.

Most jön tisztakezű Megyó és elhozza a Kánaánt, ugye?

Előzmény: HoKr (13)
ideX Creative Commons License 2002.04.09 0 0 14
HoKr Creative Commons License 2002.04.09 0 0 13
Nem a mostani MSZP-sek vertek halalra nagyapadat, viszont a mostani kormany lopja ki a szemunket, es gyalazza meg a demokratikus vivmanyokat naprol napra. Ennek ellenere sosem szavaztam az MSZP-re. En sem szeretem a Gyulat, meg haverjait.

Lehet, hogy az MSZP egy olyan part utodja, ami 40 evig terpeszkedett az orszagban, de az aktualis kormany most lop.

Eloszor az aktualis tolvajokat kell lecsukni.

(Nem lett volna ellenemre valami rendes kivizsgalas 90 korul, de errol mar lecsusztunk. Igy viszont nagyon olcso dolog kommunistazni. Es primko is.)

Előzmény: Subiaco (12)
Subiaco Creative Commons License 2002.04.09 0 0 12
A lenyeg most nem ez, hanem az, hogy a Fidesz egy vallrantassal elintezheti-e, hogy az EBESZ is elitelte a modszereit.

Hogy kedvenc Gyuládat idézzem: "Na és?!"

Az alébbi hozzászólásod meg parttalan vitát gerjesztene, mert ugyanúgy megkérdezhetném Tőled, hoyg nem köpöd-e szemen magad, amikor szavazatoddal a kommunistákat hoztad vissza.

Más: ha visszanézel, látod, hogy sose nyaltam a fidesz seggét. Nekem egy célom volt összesen: kommunistákkal elbánni.

Nem tudom, ki mondta, de nagyon igaza volt, amikor panaszkodtam neki, hogy visszajönnek azok, akik dédapámat verték halálra:

"Ebben az országban, ahol Jimmy a király..."

HoKr Creative Commons License 2002.04.09 0 0 11
Felrebeszelsz. Itt nem csak az MTV-rol van szo (Bar arrol is). A tobbi dolgot is elfogadod?

Ha igen, hogy tudsz a tukorbe nezni, miutan rajuk szavaztal?

Ha nem, akkor nem tudom, melyikunk a maniakus...

Előzmény: Subiaco (9)
HoKr Creative Commons License 2002.04.09 0 0 10
A lenyeg most nem ez, hanem az, hogy a Fidesz egy vallrantassal elintezheti-e, hogy az EBESZ is elitelte a modszereit.

Ezert reagaltak a berbillentyusok ugy, ahogy.

Az EBESZ ugyan nem EU, de azert szamit, nem?

Előzmény: armagnac (8)
Subiaco Creative Commons License 2002.04.09 0 0 9
hanem mert ez a helyzet. Ez meg sem fordult a fejedben?

De igen, megfordult.

Már régebben is leírtam, úgyhogy még egyszer: az MTV-t egy kalap kakinak érzem. Ha vki szereti, nézze.

Nekem a Duna Tv a kedvencem, ilyen módon kellene megcsinálni a köztévét is.

Másrészt, azt sem értem, hogy ebben a féktelenül tomboló fidesznáci diktatúrában hogy lehet az, hogy az ORTT elmarasztaló listáját nagyban vezeti az MTV.

Ti értitek? Érdekes ez a diktatúra, nemdebár?

Előzmény: HoKr (6)
armagnac Creative Commons License 2002.04.09 0 0 8
1. Az EBESZ-nek semmi köze az EU-hoz.
2. Az EBESZ szinte minden európai választásra küld megfigyelőket. Oda nem küld, ahol eleve nem látja biztosítottnak a demokratikus szavazást.
Előzmény: Venyerin (7)
Venyerin Creative Commons License 2002.04.09 0 0 7
Na ne butáskodjunk...

Az EBESZ-t olyannyira érdekelték a magyar választások, hogy megfigyelőket küldtek ide, akik nem csak néztek, de láttak is, sőt, ezt össze is foglalták. Ezt olvastad.
Amúgy abban, hogy az EU-t különösen érdekli egy tagjelölt ország belpolitikája, nincs mit csodálkozni.

Előzmény: Subiaco (5)
HoKr Creative Commons License 2002.04.09 0 0 6
Elsosorban azon erdemes rugozni, hogy igazuk van-e, vagy sem.

A Fidesz huszarokon kivul mindenki szerint igen. Tenyleg nehez elvakult emberekkel barmit is belattatni, de ha ez sem bir meggyozni, nemtom mitol ternel jobb belatasra.

Mindenki ezeket mondja evek ota. Nem azert, mert az EBESZ-ben SZDSZ-esek ulnek, hanem mert ez a helyzet. Ez meg sem fordult a fejedben?

Előzmény: Subiaco (5)
Subiaco Creative Commons License 2002.04.09 0 0 5
Aha.

Bekopizod nekem az EBESZ aggodalmait, elítélő nyilatkozatait, neaggyisten tiltakozását a lyoni, marseille-i, brüsszeli, strassbourg-i zsinagógagyújtogatások okán?

Vagy télleg az a legfőbb gondjuk, amiért mindenképpen ki kellett adniuk egy rutinszerűnek ható aggódást egy kis ország közszolgálati tv-jének vált vagy valós kormánypártisága miatt?

Ne nevettessetek...

HoKr Creative Commons License 2002.04.09 0 0 4
Ugyan nekem is, de most az EBESZ-rol beszelunk. Ok is paranoiasok.

Rajtatok kivul mindenki paranoias.

Előzmény: paja001 (0)
HoKr Creative Commons License 2002.04.09 0 0 3
Ugy, ahogy a Pokorni szerint hogy lehet, hogy az embereknek az a legnagyobb gondja, ha ellopjak a penzuket.

Igen. Ugy latszik, oket meg zavarja, ha valahol nem tartjak be a demokratikus szabalyokat. Lehet, hogy ezt nektek nehez megemeszteni, de nem allitom, hogy megertem

Előzmény: Subiaco (1)
Venyerin Creative Commons License 2002.04.09 0 0 2
Na ne butáskodjunk...

Azért van olyan érzésed, mert olyan érzésed akar lenni. Működik a polarizált előszűrő.

Előzmény: Subiaco (1)
Subiaco Creative Commons License 2002.04.09 0 0 1
Az EBESZ-nek EZ a legnagyob gondja???

Érdekes... miért van olyan érzésem, hogy vkik súgtak...

paja001 Creative Commons License 2002.04.09 0 0 0
Neked barátom, üldözési mániád van! Sürgősen keress orvost és alaposan vizsgáltasd meg a fejed! Baromi nagy zavar van benne!

Előzmény: HoKr (-)
HoKr Creative Commons License 2002.04.09 0 0 topiknyitó
"Az Európai Biztonsági és Együttműködési Szervezet (EBESZ) a magyar választás kapcsán örömtelinek tartja a magas részvételi arányt, ugyanakkor éles kritikákat is megfogalmazott az OVB egyoldalú megválasztása, a közszolgálati televízió elfogultsága, valamint a kormány és a Fidesz hirdetéseinek "összemosódása" miatt."
[origo]

Mar az EBESZ-ben is hazug szemet lejaratok ulnek. Az EU-n kivul is van elet ;).

ide bök

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!