Keresés

Részletes keresés

medve Creative Commons License 2002.04.09 0 0 28
Swill! Akkor ne csak ma gyere el, hanem 21-én is győzzél meg legalább 1 más pártra szavazót.
Előzmény: swill (18)
Ms Ego Creative Commons License 2002.04.09 0 0 27
"Hiszen a korábbi megnyilatkozásaik szerint az ellenzék és szimpatizánsai hazaárulók...."

Szokásos szoclib csúsztatás. Te beszélsz elvakultságról?

Inkább tekerd vissza a szalagot és hasonlítsd össze, mit nyilatkozott Orbán a vasárnap éjszakai sajtótájékoztatón, először megköszönte mindenkinek, aki elment szavazni és gratulált az első fordulóban bejutott képviselőknek. Mit mondott Kovács? Az ország megmutatta, hogy a többség kormányváltást akar. Erre idézném a szoclib sajtó egyik kedvenc mondását: "A stílus -az ember".

Előzmény: cicatappancs (19)
Ms Ego Creative Commons License 2002.04.09 0 0 26
Ezt már sokadszorra hallom, hogy a Fidesz büntette Budapestet, mondjátok már el nekem, hogy ezt honnan veszitek? Mert nem kaptatok 4-es metrót? Nézzél már körül vidéken, hogy milyen állapotban van az infrastruktúra Pesthez képest?

Neked mennyi esélyed van, hogy az árvíz elmossa a kéródat? Vidéken az embereknek nem az a legnagyobb problémájuk, hogy 2 percet kell várniuk a piros 7-es buszra. Végre volt egy kormány, aki nemcsak a fővárosra koncentrált, ha nem ezt tette volna, most azt vágnátok a fejükhöz.

Előzmény: kisvörös (21)
kisvörös Creative Commons License 2002.04.09 0 0 25
Emberek?????????

Hát persze, hogy epekednek...

Pokorni: "az emberek a polgári erőket választották vasárnap" -> akkor aki nem az allat???

Előzmény: Millenniumbetyár (23)
Fidélia Creative Commons License 2002.04.09 0 0 24
Miért köpönyegforgató az aki úgy gondolja,hogy igaz hogy több szavazatot kapott az Mszp,de érdemes tovább kampányolni!?
Biztos vagyok benne,hogy az Mszp ott is fog kampányolni ahol kisebb a támogatottsága,és ők sem fogják azt mondani hogy a vidéki szavazók miatt nem lett túl nagy az előnyük!
Mindkét pártnak azokat kell meggyőzni akikre talán mégis számíthat!
Előzmény: cicatappancs (19)
Millenniumbetyár Creative Commons License 2002.04.09 0 0 23
ez azert eleg durva. En is kaptam ilyen levelet, es a mobilomra is buzdito SMS-eket, es nem ertem, h miert. Az emberek mar megmutattak, h kit akarnak, kiben biznak es kiket nem akarnak, persze a meccsnek nincs vege, de szamomra undorito Orbanek (es a rajongok) ezen palfordulasa, most bezzeg emberek vagyunk, epekednek a szavazataimert, Orban tegez, eddig pedig... inkabb nem is irom, h mi volt, a tobbseg ugy is latta.
Előzmény: kwijibo (9)
kisvörös Creative Commons License 2002.04.09 0 0 22
Mire??????????
Na ne viccelj már!!!
Röhej:))))))))))))))))))
Előzmény: medve (17)
kisvörös Creative Commons License 2002.04.09 0 0 21
Az elmúlt másfél napban en csak aztr hallottam, hogy Bp a bűnös város, stb...

Mi pedig bűnösek, sőt már talán állatok is vagyunk a Pokorni szerint.

Mit akarnak itt???? 4 évig büntetnek valakiket, akkor azt várják, hogy majd tapsoljanak a köüvetkező 4 évhez????

Lehet hogy néha jobb ha az ember elfogadja, hogy vesztett és nem ugral:)))) Be kell látni, hogy elrontottak a politikájukat és az elmúlt négy évet!

Előzmény: cicatappancs (19)
sesebese Creative Commons License 2002.04.09 0 0 20
nem minden budapesti idióta, vannak bőségesen olyanok, akik nem akarnak 4 komcsi évet

ott leszünk!

Előzmény: cicatappancs (19)
cicatappancs Creative Commons License 2002.04.09 0 0 19
Érdekes....Pokorni azt mondta, Bp nyerte meg a választást az MSZP-nek. Akkor mi a fenének állnak szóba a BP-i emberekkel????

Hiszen a korábbi megnyilatkozásaik szerint az ellenzék és szimpatizánsai hazaárulók....

Ilyen köpönyegforgató bandát én még nem láttam.
Nem veszitek észre, hogy rendszeresen meghazudtolják saját magukat?????
Nem lehettek ennyire elvakultak...

Előzmény: medve (-)
swill Creative Commons License 2002.04.09 0 0 18
Én sem voltam még soha ilyen rendezvényen, de most elmegyek. NYERNÜNK KELL!!! Olyan nem létezhet hogy a polgári oldal veszítsen!
medve Creative Commons License 2002.04.09 0 0 17
Balgabelga! Mindenkivel beszélj, hogy menjenek el a második fordulóra és győzzél meg 1 MSZP szavazót legalább.
Előzmény: balgabelga (13)
medve Creative Commons License 2002.04.09 0 0 16
Örülök, hogy elmész te is.
Előzmény: SirContact (8)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.09 0 0 15
Jav.: "Tizezreknek kell megmutatniuk magukat" Eszerint mégis be kell férni. Vagy hangszórók a környező utcákban? Miért nem a Millenáris: ott több termen kivül a hely.
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.09 0 0 14
"Tizezreknek kell megmutatni" Hogy fértek be tízezren? Vagy a tévénézőknek? De csak 1o ezren néznék a tévében? Baj van a számokkal: pánik?
Előzmény: balgabelga (13)
balgabelga Creative Commons License 2002.04.09 0 0 13
Én még soha egyetlen politikai gyűlésen nem voltam, de erre el fogok menni.
Hajrá Fidesz!!!
Fidélia Creative Commons License 2002.04.09 0 0 12
Ezen az alapon a Közgázon,ugyanúgy kampányolt az Mszp Medgyessyvel,és Kováccsal,mint a Fidesz Orbánnal és Pokornival!
Ha jól emlékszem ott még külön volt egy Medgyessy előadás is ezt megelőzöen!
Előzmény: Fostaliga (10)
Fostaliga Creative Commons License 2002.04.09 0 0 11
bocs
FIDESZ kampány, azt szabad
Előzmény: Fostaliga (10)
Fostaliga Creative Commons License 2002.04.09 0 0 10
mi ez ha nem kampány?
Előzmény: SirContact (8)
kwijibo Creative Commons License 2002.04.09 0 0 9
a köv. körlevel asszem mindent elarul:

Hölgyeim és Uraim!

A tegnapi fejlemények után az elkövetkező két hétben minden erőt mozgósítani kell annak érdekében, hogy a budai kerületek polgári képviselőjelöltjei megnyerjék a választásokat.

Holnap, kedden 19 órakor a Testnevelési Egyetemen találkozunk a Miniszterelnökkel és a budai jelöltekkel. Ezen a fórumon tízezreknek kell megmutatniuk magukat ahhoz, hogy sok reményvesztett embernek megmutassuk: lehet, és kell még bízni a jövőben.

Nagyon szépen kérek mindenkit, hogy legyen ott ezen az első, és véleményem szerint nagyon fontos demonstráción.

Továbbá azt is kérem mindenkitől, hogy senki ne legyen résztvevő partnere olyan beszélgetéseknek, amelyekben a pesszimizmus, a vereség érzése terjed. A meccs még nem ért véget, ezt végig kell küzdeni!

-rr-

A holnapi TF-találkozóra Ti is hívjatok minden embert, akit csak ismertek!

kiemeles tölem. tehat a fidesz tartalekai: eröltetett vigyor, kokarda, hitbizomany!

SirContact Creative Commons License 2002.04.09 0 0 8
Kedves Medve,

A Testnevelesi Egyetem oktatasi intezmeny? Ez a valasztasi naggyules, politikai esemeny? Resze a kampanynak?
Kerlek ezekre valaszolj es aztan arra is, hogy miert harcoltak annyira akkor, hogy az ellenzeki kepviselok oktatasi intezmenyekben ne kampanyolhassanak...Hol vannak most azok az ervek? Kettos merce? Amugy meg szvsz butasag az egesz tiltosdi. Nem befogni kell a masik szajat, hanem jobbat mondani a masiknal....Mind1.Na de hat azt hiszem ennyi gesztus az erosebb jogan megengedhet bal-lberalis oldal, hogy nem feszul neki ennek a kerdesnek az emlitesen tul.
Reszemrol egyebkent el fogok menni a gyulesre, azt hiszem ugy korrekt, hogy legalabb meghallgassam oket, hatha meggyoznek. Nekik is meg kell adni az eselyt termeszetesen. Hatha en sem vagyok "hitbizomany". Meg hatha csak yol meg vagyok riogatva. (ha masert nem az izes magyar szavak, kifejezesek koznyelvbe valo visszahelyezeseert mindenkeppen elismeressel tartozom a Fidesznek :))
Akkor ott talalkozunk. Remelem beengednek kokarda nelkul is.

Tisztelettel
Sir

Előzmény: medve (6)
csagan Creative Commons License 2002.04.09 0 0 7
duci trening sobri norbival, orban ugral az elso sorban, pokorni meg aerobik zoknit huz.
Előzmény: freeze flash (3)
medve Creative Commons License 2002.04.09 0 0 6
TF esték rendezvény, 3 éve megy.
Előzmény: csagan (4)
medve Creative Commons License 2002.04.09 0 0 5
Nem. Választási nagygyűlés.
Előzmény: freeze flash (3)
csagan Creative Commons License 2002.04.09 0 0 4
ismetelten csak azt kerdeznem, miert lehet egy oktatasi intezmenyben kampanyolni???
Előzmény: medve (-)
freeze flash Creative Commons License 2002.04.09 0 0 3
Focimeccs lesz?!
;-DDDDDD
Előzmény: medve (-)
medve Creative Commons License 2002.04.09 0 0 2
Ez 1 magánvélemény.
Előzmény: oo (1)
oo Creative Commons License 2002.04.09 0 0 1
0000-rbán?
Fidélia Creative Commons License 2002.04.09 0 0 0
Én is remélem,de inkább az ottani lakosok legyenek ott,hiszen nem a biztos szavazókat kell meggyőzni!
Előzmény: medve (-)
medve Creative Commons License 2002.04.09 0 0 topiknyitó
Ma 19.00 Orbán naggyűlést tart a TF-en. Remélem sokan leszünk. Hajrá, nem szabad feladni, nincs még elveszítve a választás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!