Keresés

Részletes keresés

HoKr Creative Commons License 2002.04.09 0 0 23
Szerintem mar most egy kicsit kevesebb a fizetett berbillentyus.

Erezhetoen kevesebb ember kot bele hulyesegekkel nyilvanvalo dolgokba.

RAMBO-t moderatornak!

(Ha ezert kimoderalnak, akkor is :))

jarlaxe Creative Commons License 2002.04.09 0 0 22
tejjesen egyetértek...;-)
Előzmény: RAMBO (21)
RAMBO Creative Commons License 2002.04.08 0 0 21
Valaki a napokban nyitott itt egy topicot, olyasmi címmel, hogy a "Választások után kisöpörjük a ..... az Indexről" (már nem tudom kiket. Gondolom az ilyen asztaltársak elmaradoznak az életünkből. Ennek én örülök.

Jobb lenne, ha minden topic egyszer nyílna meg (ez moderálási kérdés) tehát a "Kovács lealázta Pokornit" és a "Pokorni lealázta Kovácsot" című párhuzamos topicok konszolidálódnak a "Ki nyerte a vitát?" típusú topicokban.

Személy szerint remélem, hogy az "XY tegnap lopott" topicban nem hangzik el érvként többé, hogy "de VZ meg még többet lopott négy éve", hanem ha az új kormány lop, akkor azt egyik oldal se védi meg, (mert a közösből lopott).

Remélem visszatérnek a szakmai viták, pl. a mezőgazdasában nem a TSZ bárókról ostorozásával fogunk foglalkozni, hanem a mezőgazdaság jelenlegi problémáiról beszélünk.

Remélem eltűnik végre egymás "elvtársazása" meg "nácizása", és a magam részéről legalábbis ilyesmiben nem kívánok részt venni.

Ja, és felgyorsul végre az Index, ha már a tulajdonosok a forum 286-os PC-jét nem cserélik le valami használhatóbb gépre :)

Subiaco Creative Commons License 2002.04.08 0 0 20
Köszönöm, ez legalább értelmes válasz.
Előzmény: Filburt (19)
Filburt Creative Commons License 2002.04.08 0 0 19
Engedd meg, hogy en valaszoljak.

Nalam ott kezdodnek, ahol a 'temessuk magunkat, jon a vorosterror' hozzaszolasok es nickek kezdodnek.

Filburt

Előzmény: Subiaco (17)
Narancstalan Creative Commons License 2002.04.08 0 0 18
Ezek szerint elbeszélünk egymás mellett, szvsz nem is akard megérteni, amit irtam. Nem is probalkozom.
N@
Előzmény: Subiaco (17)
Subiaco Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17
Kérdés, hogy Nálad hol kezdődnek a melldongeto, melymagyar nickek, a szelsoseges, gyulolkodo megnyilvanulasok.
Félek, hogy ott, ahol a nézetek mást képviselnek, mint a Tiéd.
És akkor valóban benne az egész jobboldal.
Előzmény: Narancstalan (15)
big-lesz Creative Commons License 2002.04.08 0 0 16
Én is azt hiszem kedves Narancstalan, amit te mondasz!
Hozzátéve, várni kell még 2 hetet..., bár a végeredmény felől nincs kétségem! :o)

Aztán beáll a rendes menetrend - gondolok itt arra, hogy a szélsőséges beírók szép csendesen lekopnak...

A régi "nagyok", akik miatt 2 éve elkezdtem olvasni az indexet, ha ők nem is térnek vissza...,
de szvsz felnőtt itt egy új generáció :o) - akikkel jó lesz majd beszélgetni, megvitatni ezt - azt. :o)
És teljesen mindegy, hogy melyik oldalról, mert nem lesznek oldalak. Lesznek nickek, akikkel egyetértek és lesznek, akikkel nem.

És ez így van rendjén!
Most ezt gondolom,
mint ahogyan a tegnapi nappal kapcsolatban is...

:o)))
big

Előzmény: Narancstalan (13)
Narancstalan Creative Commons License 2002.04.08 0 0 15
Ebből következően szvsz aki marad, az nem ezt a vonalat képviseli, és a fórum ismét normálisabb irányba vált.

Nem ezt a vonalat alatt a melldongeto, melymagyar nickek, a szelsoseges, gyulolkodo megnyilvanulasok-at értettem, ez kiderül a hozzászólásomból. Szerinted ez az egész jobbot jelenti? Ha igen, bocsi. Akkor valóban nem lesz ellenvélemény.

Előzmény: Subiaco (14)
Subiaco Creative Commons License 2002.04.08 0 0 14
Az lesz Neked az szép új világ nem igaz?

Ellenvélemény nélkül...

mint a régi szép időkben...

Előzmény: Narancstalan (13)
Narancstalan Creative Commons License 2002.04.08 0 0 13
Hova lesz a percenkenti 1500 jobboldali hozzaszolas, hova lesznek a melldongeto, melymagyar nickek, a szelsoseges, gyulolkodo megnyilvanulasok?

Tekintettel arra, hogy sok "kedves" olvtársnak ez nem kikapcs volt, hanem munka, gondolom elhúznak végre DOLGOZNI.

Kerdesem: mi lesz itt 3-4 het mulva?
Ebből következően szvsz aki marad, az nem ezt a vonalat képviseli, és a fórum ismét normálisabb irányba vált.

Előzmény: Filburt (-)
Filburt Creative Commons License 2002.04.08 0 0 12
Ezek is nagy igazsagok, amin erdemes mindenkinek elgondolkodnia.

Remelem mindket oldal kepes lesz megmutatni, hogy normalis letformak alkotjak.

Filburt

jarlaxe Creative Commons License 2002.04.08 0 0 11
ellenzéknek=hatalomnak
Előzmény: jarlaxe (8)
Innercity folk Creative Commons License 2002.04.08 0 0 10
Peldaul...
Előzmény: Turulmadár (9)
Turulmadár Creative Commons License 2002.04.08 0 0 9
Kepesek lesznek normalis hangnemben felvallalni az ellenzeki szerepet

... példát wéve jelenlegi ellenzéki fórumtársainkról? Muhahahhaa... :]]

Előzmény: Filburt (-)
jarlaxe Creative Commons License 2002.04.08 0 0 8
szerintem itt sokkal nagyobb megmérettetésen kell átesniük a ballibeknek.
tudnak-é (már persze, ha mszp kormány lesz) saját kormányukhoz is olyan kritikusan (sőt kritikusabban) viszonyulni, mint tették azt az elmúlt négy évben a fijjuggal.
vagy most ők fognak négy évig hozsannázni az ellenzéknek. ez a nagy kérdés.
Filburt Creative Commons License 2002.04.08 0 0 7
Velemenyed szerint mivel minositettem magam, hogyan, es mennyire? B-)

Filburt

Előzmény: DANTES (6)
DANTES Creative Commons License 2002.04.08 0 0 6
no comment
onmagad minosited
Előzmény: Filburt (-)
Tamás Creative Commons License 2002.04.08 0 0 5
Nem tudom, mi lesz, de a virtuális énem egy kicsit cidrizik attól a féktelen frusztráció- és gyűlöletrohamtól, ami várható most négy évig...

Majd jobban kell odafigyelni a belső moderátorra - ignorátor.

Meglátjuk.

Filburt Creative Commons License 2002.04.08 0 0 4
Pont erre vagyok kivancsi. Hogy marad ez a stilus ('uldozottek vagyunk'), vagy kepesek lesznek-e konstruktivak, visszafogottak, ertelemsek lenni?

Filburt

Előzmény: svmmvm bonvm (1)
King Creative Commons License 2002.04.08 0 0 3
'pusztuljon a nemzet ha hulye' szovegeket

Nem tudom, de en valahogy pont ezt vartam/varom toluk egy vereseg utan. Tokeletesen beleillik az eddigi Fidesz-MIEP stilusba, hogy egy vereseg utan a nemzetet hulyezik le, meg egy utolsot rugva az eddig is lekezelt, kinevetett, lepten nyomon megsertett allampolgarba.
Adja Isten hogy a szocik kormanyra keruljenek, a nemzeti egyseg megteremtesen faradozzanak (tobbek kozt), es hogy a Fidesz ellenzekben tanuljon meg europai modon politizalni.

K.

Előzmény: Filburt (-)
oldskool Creative Commons License 2002.04.08 0 0 2
engem az érdekel, hogy mi lesz a hangnemmel.
marad-e az a színvonaltalan vagdalkozás, ami eddig.
ahol még az amugy szinvonalas hozzászólók is csak kritikán alul képesek megszólalni.
én a kedves topiknyitóval ellentétben mindkét oldalról beszélek.
miért nem lehet a 4 vitázóról, a 2 pártelnökről és a 2 miniszterelnök-jelöltről példát venni?
miért nem lehet kultúrember módjára vitázni?
mi ez, hogy a szocik "tömeggyilkosok" meg "komcsik"?
mi ez, hogy a fideszesek "fidesznácik"?
mégis, hol élünk???
svmmvm bonvm Creative Commons License 2002.04.08 0 0 1
TErmészetesen itt leszünk... ha nem esünk áldozatul a demokratikusan megválasztott vörös terroristáknak.
Előzmény: Filburt (-)
Wazze Lean Creative Commons License 2002.04.08 0 0 0
Nulla...
Előzmény: Filburt (-)
Filburt Creative Commons License 2002.04.08 0 0 topiknyitó
Nos, Holgyeim es Uraim, tegyuk fel, hogy az MSZP+SZDSZ megnyeri a 2. fordulot.

Mi lesz az index politika forumaval? Hova lesz a percenkenti 1500 jobboldali hozzaszolas, hova lesznek a melldongeto, melymagyar nickek, a szelsoseges, gyulolkodo megnyilvanulasok? Jopar eddigi szelsojobbos nick maris temeti a miepet es Csurkat. Van, amelyik az orszagot is.

Kerdesem: mi lesz itt 3-4 het mulva? Kepesek lesznek normalis hangnemben felvallalni az ellenzeki szerepet, vagy majd nyomjak a vegkimerulesig a 'csalas tortent', meg 'pusztuljon a nemzet ha hulye' szovegeket, majd csendben eltunnek a sullyesztoben?

Oszinten kivancsi vagyok, mi lappang a szelsoseges maz mogott.

Maradva tisztelettel,

Filburt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!