Keresés

Részletes keresés

szopiszuri Creative Commons License 2004.01.13 0 0 19
nem szoktam a politikába írni, nem mea culpázok.

mer' azt nem bánom, hogy az előző kormány lelépett, azt bánom, hogy ezek vannak helyettük. így van ez, nekem egyik sem ingem meg gatyám.

Előzmény: Törölt nick (14)
zsele5 Creative Commons License 2004.01.13 0 0 18
>>Ez mostan aztat az erdekes filozofiai problemat weti fel, hogy ertelmes mszp-s (tudom, hogy ilyet meg nem sikerult megfigyelni, de tegyuk fel, hogy wan) mszp-s-e meg egyaltalan?

Ha már bele született valaki a tradiciba, kinek van szíve felrugni, lettlégyen rendesen kitömködve szürkével is?
Ilyesféle elméletileg okos ember létezésére tehát esély van, de még keresik.

Előzmény: Andy Capp (17)
Andy Capp Creative Commons License 2004.01.13 0 0 17
Nem szeretném, ha ezek még okosak is lennének.
Ez mostan aztat az erdekes filozofiai problemat weti fel, hogy ertelmes mszp-s (tudom, hogy ilyet meg nem sikerult megfigyelni, de tegyuk fel, hogy wan) mszp-s-e meg egyaltalan? Awagy az okos buta olyan-e, mint a wilag legkisebb oriasa, aki egyben a legnagyobb torpe is?

Ugye, hogy meddig lehet egy oximoront ragozni?:))))

Előzmény: zsele5 (15)
Andy Capp Creative Commons License 2004.01.13 0 0 16
Tényleg nem volt értelme. Amit te momndani akarsz, arra ott van a mea culpa.
Nade Urambatyam! Nem eleg neked, hogy a rabbi ellat Szegedig! Lehet, hogy
1) nem is tudott a Mea Culparol, wagy
2) tudott rola, de elfelelytette.
Ettol meg a lyoszandekot ertekelni kellene.

Ha meg tudott is az MC-rol, meg eszben is tartotta, akkor is lyobb egy fel lepes, mint semmi, hat nem?

Ps. Ha az ur elmegy az MC-be, akkor meg a kalapom is megemelem elotte, pedig nincs is nekem olyanom:))))

Előzmény: Törölt nick (14)
zsele5 Creative Commons License 2004.01.13 0 0 15
>>főleg az a baj, hogy hülyék, mint a seggem

Nem szeretném, ha ezek még okosak is lennének.
Így is elég kártékonyak.

Előzmény: szopiszuri (10)
Andy Capp Creative Commons License 2004.01.13 0 0 13
Ezér' aztán érdemes volt felhozni
Lya, mert a topicindito arrol tett tanubizonysagot, hogy a gerinczes elolenyek koze tartozik... Szerintem ezert nem kene b@sztatni.
Előzmény: sin x (11)
szopiszuri Creative Commons License 2004.01.12 0 0 12
ezt a mit?

szart?
mocskot?
mit?

semmit swem érdemes különben.

Előzmény: sin x (11)
sin x Creative Commons License 2004.01.12 0 0 11
Ezér' aztán érdemes volt felhozni ezt a...
Előzmény: szopiszuri (10)
szopiszuri Creative Commons License 2004.01.12 0 0 10
beleesett jól. de főleg az a baj, hogy hülyék, mint a seggem.
Előzmény: szopiszuri (2)
Kek Creative Commons License 2002.04.08 0 0 9
"de annak igenis örülök, hogy az elköltött milliárdok dacára sem lehet megvenni az embereket kilóra. tudom, hogy még nem dőlt el véglegesen, de akkor is."

A topic címével nem, de a topic indító szöveggel teljesen egyetértek.

Előzmény: szopiszuri (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 8
Ez volt az elso ertelmes hozzaszolas az elmult idokban,amit a pol. forumon olvastam maszopos letmere!
Előzmény: Geyza (0)
butcher Creative Commons License 2002.04.08 0 0 7
egyetértés. ha a kormányt leváltják (ami remélem 2 hét múlva végérvényesen bekövetkezik) akkor van esély némi normalizálódásra, természetesen a leköszönő kormány hasznos/jó intézkedéseinek megtartása mellett.
mindazonáltal a síbolókat azért nagyon fontos lenne elszámoltatni és köznyilvánosságra hozni a sok-sok disznóságot (most nem sorolom, mert hosszú lenne a lista).

(kisvuk)

triple-x Creative Commons License 2002.04.08 0 0 6
Cseh lap a magyar választásokról, rólunk: ... számukra is jobb lenne európainak, mint
magyarnak lenni ...
Előzmény: szopiszuri (5)
szopiszuri Creative Commons License 2002.04.08 0 0 5
abszolút így van, ismétlen csak annyit kívántam mondani, hogy a fidesz megérdemelte, hogy az orrára koppintsanak. nem többet, csak egy orrkoppintást.

én csak egy normális országban szeretnék élni, ahol nem minden a politika körül forog, és a személyes kapcsolatokat nem határozzák meg politikai kötődések.

Előzmény: Geyza (4)
Geyza Creative Commons License 2002.04.08 0 0 4
Teljesen 1etértek!
Előzmény: triple-x (3)
triple-x Creative Commons License 2002.04.08 0 0 3
Békét, nyugalmat! Én legalábbis ezt tartom a legfontosabbnak, és talán ezt jelentheti a mostani választási eredmény. Már tele volt a t.. hócipőm, hogy mindenki durván politizál, őszintén néha engem is elkapott a hév, amely nem helyes. Most talán mindenki megnyugszik és a munkával, saját magával, az életével foglalkozik, nem azzal, hogy ki a magyar, zsidó, hazaáruló, idegenszívű stb. Véleményem szerint nem lesz lényegi változás Magyarországon, csak nagyon kévés dolog lesz más. Bízom abban, hogy emelkedik a szakmai döntések aránya, minden téren, és úgy tűnik, hogy nem csak én gondolom így. Ja és nem két részből áll az ország, keresztény-polgár-nemzeti-magyarokból és a többi komcsiból, hanem egy ország leszünk, és nem érdekli a másikat, hogy milyen politikai nézeteket vallok mert ez huszadrangú kérdés, ez magánügy a ti, ők, én dolgom, A magyarok szerintem jól döntöttek, és ha a második forulóban győz a Fidesz, akkor remélem, hogy ők is "visszavesznek" ebből a túlzott radikalizmusból és újra beszivárog hozzájuk a liberalizmus szele...
Előzmény: Geyza (0)
szopiszuri Creative Commons License 2002.04.08 0 0 2
természetesen nem arra gondoltam, hogy most valamiféle "bosszút" kéne bárkin is állni. egyszerűen azt, hogy remélhetőleg végérvényesen kiderült, hogy az emberek nem szeretik az arroganciát,a voluntarizmust, és azt, hogy ha az ország vezetői nem vesznek tudomást arról, hogy akik másképpen gondolkodnak azok is ugyanolyan értékű emberek, mint ők. nem bűnözők és nem hazaárulók.

remélem a következő kormány nem esik ugyanebbe a hibába.

Előzmény: Geyza (0)
toloba Creative Commons License 2002.04.08 0 0 1
Csak az pakoljon akinek vaj van a fején!
A börtöncuccot.
A polgár maradhat, egyenrangúan. Ez mindannyiunk országa, nem a jobboldalé. Tehát tovább együtt. Az eddigi jó eredmények, tervek valamilyen módon tovább öröklődnek.
Geyza Creative Commons License 2002.04.08 0 0 0
Marhaság.
Miért kellene pak0lnia a polgárnak?

A fidesz sok jó dolgot csinált - nekem nagyon tetszett a családtámogatás, a külföldi magyarok segítése és még 1-2 dolog, de undorodtam a Csurkáék hallgatólagos támogatásától és egy-két olyan dologtól, mint a Simicska-ügy kezelése, vagy ez a kokárda-mánia.

Most már ne kelljen senkinek se pakolnia, ne ellenségek legyünk végre!

szopiszuri Creative Commons License 2002.04.08 0 0 topiknyitó
nem vagyok eufórikus hangulatban, de annak igenis örülök, hogy az elköltött milliárdok dacára sem lehet megvenni az embereket kilóra. tudom, hogy még nem dőlt el véglegesen, de akkor is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!