Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.07 0 0 6
Egy volt evfolyamtarsam meselte, hogy amikor katona volt, a kikepzo ormesteruknek az volt a szokasa, hogy idonkent felsorakoztatta a bandat, majd rajuk mutatva a kovetkezoket mondta nekik:
- Magok olyanok, mint a faszomok...!!

XI.keruleti uj kituzo:

Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
wizes Creative Commons License 2002.04.07 0 0 5
http://www.origo.hu/itthon/20020407megsemmisitettek.html
Huncutkodnak?
wizes.
Baphomet Creative Commons License 2002.04.07 0 0 4
Nwm értem hogy lehet ilyen inkompetens embereket delegálni. Ha ennyire nem képesek egyesek, menjenek inkább kapálni a kertbe. Ott legalább nem okoznak annyi kárt.
magyar melós Creative Commons License 2002.04.07 0 0 3
Teljesen igaz!! De kérdem én: hol voltak a pártok (mind!!) küldöttei??? Egyiknek sem tűnt fel a kapitális hiba??? Hiszen árgus szemekkel lesik egymást.
Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (2)
Gedeon bá a nők bálványa Creative Commons License 2002.04.07 0 0 2
Gratula a polgármester asszonynak! Igen jól fel lettek készitve az emberek ha azt sem tudják, hogy az ellenörzöszelvénnyel mit kell csinálni.
Előzmény: Fekete_Péter (1)
Fekete_Péter Creative Commons License 2002.04.07 0 0 1
Ezért nem szabad gyúródni. Kell várni délig, amikorra az ilyen botrányok kiderülnek.
Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
anilla Creative Commons License 2002.04.07 0 0 0
Örvendek, hogy még 0 szavazatot adtam le eddig. Én is a XI. ker.-ben lakom...
Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
Gedeon bá a nők bálványa Creative Commons License 2002.04.07 0 0 topiknyitó
Megsemmisítik a szavazatokat néhány XI. kerületi körzetben

A főváros XI. kerületének több szavazókörében megsemmisítették vasárnap a délelőtti órákig leadott szavazatokat az ellenőrző lapok hiánya miatt.

Ferenczy Tibor kerületi jegyző az értesülést megerősítve elmondta: az adott jegyzőkönyvvezetők mulasztása miatt csak későn vették észre, hogy nem került az urnába az ellenőrző lap.

Az előírások szerint az elsőként szavazó választópolgár jelenlétében vizsgálja meg a szavazatszámláló bizottság az urnát, annak üres voltát, majd lezárja. Ezt követően a bizottság elhelyezi az urnában az ellenőrző lapot, amelyet az elsőként szavazónak is alá kell írnia.

A jegyző szerint a kerületben a megsemmisítés csak 4-5 szavazatot érint, a 15., és a 16. választókerületben. Az MTI úgy tudja, hogy e mulasztás miatt van olyan szavazókör is, ahol 30-nál több voksot kellett megsemmisíteni, s ennek szoros választási eredménynél jelentősége van. "

Gratula XI. kerület!!! Ez piszokság!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!