Keresés

Részletes keresés

Aladar1 Creative Commons License 2002.04.05 0 0 37
Nagyon örülök, hogy OVi nem kampányol majd a Közgáz előtt. Lehet,hogy így nem ez lesz az utolsó alkalom, hogy a Fideszre szavazok;-) A kokárda hordás engem sem zavar, az zavar, hogy valaki ezt kitalálta. Bár Pokorni tegnap jópofa ideológiát kreált hozzá. Mindenesetre, nagyon remélem, hogy nyer a Fidesz és 2006-ban már nem lesz kokárdázás, meg demokrácia féltés, centivágás, hanem nyer a jobb és nem nem-nyer a rosszabb. Jobb volna nem érzelmileg átélni egy választást, bár ez utópisztikus vágynak tűnik.
Előzmény: medve (34)
ex_lx Creative Commons License 2002.04.04 0 0 36
Azt MP jegyezte be pár hete.
Előzmény: RogerWilco (33)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.04 0 0 35
Medgyessy a vita után Lagzi Lajcsinál fog lakodalmas rockot járni a Dáridóban.
Előzmény: Aladar1 (28)
medve Creative Commons License 2002.04.04 0 0 34
Aladar1! Kokárdát én sem horok, de ha valaki akar, hordjon. Nem zavar. Ha Orbán beszédet mond, mondjon. Ha nem tetszik avalakinek, egyszerűen nem kell meghallgatnia. Miért ne beszélhetne?
Előzmény: Aladar1 (32)
RogerWilco Creative Commons License 2002.04.04 0 0 33
Hacsak Bivalybasznádon nem kell hirtelen átadni egy buszmegállót...
Előzmény: Turulmadár (11)
Aladar1 Creative Commons License 2002.04.04 0 0 32
Jól van várjunk holnapig. Nem túl nagy a dolog tétje, mert én max akkor nem szavaznék a fideszre, ha kiderülne, hogy Kövér szó szerint azt mondta, amit a szájába hazudnak. Mindenesetre ha Orbán nem legalább kétsaroknyira mond beszédet, az nekem nem tetszik. Mondjuk a kokárdázástól is hányok. Mondjuk az mszp-szdsz kampánya, mármár kokárdatűzésre ingerel engem is;-)
Egyszóval a politika nem nagyon guszta dolog.
Előzmény: mrwolf (31)
mrwolf Creative Commons License 2002.04.04 0 0 31
Ebben a formában nekem sem tetszik.

De várjunk a vélemény nyilvánítással holnapig.

mrwolf

Előzmény: Aladar1 (28)
Fidélia Creative Commons License 2002.04.04 0 0 30
Ez a naggyűlés vagy beszéd,még kérdőjellel van írva!!!!Vagyis lehet hogy csak feltételezés!!!
Előzmény: Aladar1 (28)
pert1 Creative Commons License 2002.04.04 0 0 29
Azért téves fogalmai vannak Orbánéknak a szurkolók állóképességérol, nem elég egy másfél órás
párosmérkozést végigszurkolniuk, utána még egy vakszimultánt is akar játszani. Éa mi lesz
ha elveszti az utóbbit? (szvsz a politikusok legjobb húzása eddig az volt, hogy megmentettek
minket a napi 2*2 órás miniszterjelölti szócsépléstol)

Aladar1 Creative Commons License 2002.04.04 0 0 28
Orbán-beszéd a vita után?
2002. április 4. 14:11

MNO

Kivetítőn is közvetítik pénteken az Orbán-Medgyessy vitát a
Közgazdaság-tudományi Egyetem előtt. A vita után pedig beszédet fog
mondani Orbán Viktor miniszterelnök - értesült az MNO. A vita este nyolc
órakor kezdődik, de a kivetítőkön már hét órától lehet látni, mi zajlik éppen
a teremben, ahova csak előzetes meghívóval lehet bejutni.

Nekem ez baromira nem tetszik. Menjenek ki a Hősök terére, vagy legalább két utcával arrébb. Lehet, hogy ez lesz az utolsó alkalom, hogy a fideszre szavazok. Az tuti, hogy a szociknál jobb (mondjuk ez még a munkáspártra is igaz állítás), de azért ez a Fidesz is messze van a tökéletestől.

Előzmény: Aladar1 (23)
Kvant_II Creative Commons License 2002.04.04 0 0 27
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=68711&rvt=42
Orbán-beszéd a vita után?
2002. április 4. 14:11

MNO

Kivetíton is közvetítik pénteken az Orbán-Medgyessy vitát a Közgazdaság-tudományi Egyetem elott. A vita után pedig beszédet fog mondani Orbán Viktor miniszterelnök - értesült az MNO. A vita este nyolc órakor kezdodik, de a kivetítokön már hét órától lehet látni, mi zajlik éppen a teremben, ahova csak elozetes meghívóval lehet bejutni.

Előzmény: Fidélia (25)
Koravén Karaván Creative Commons License 2002.04.04 0 0 26
Kezet fogni még csak-csak, de beszélgetni...hát az nem az ő asztala.

Előzmény: Első Polgár (24)
Fidélia Creative Commons License 2002.04.04 0 0 25
Kedves Medve!

Én most odanéztem,lehet hogy nem alaposan,de csak az egyetemi vitáról írnak,én naggyűlést nem láttam!
Lehet hogy lesz ilyen,de még a népszabóban sem láttam,pedig ott már nagy betűkkel írnák!

Ha mégis rosszul tájékozódtam,akkor utólagosan elnézést kérek!

Előzmény: medve (15)
Első Polgár Creative Commons License 2002.04.04 0 0 24
Na mindegy, ha MPnek van egy ki esze, a vita utan kimegy az emberek koze kezet fogni, meg beszelgetni, OV meg csak hagy jatsza az istent a kivetiton egyedul.
Ennyit tud.
Előzmény: toloba (19)
Aladar1 Creative Commons License 2002.04.04 0 0 23
Mindjárt elolvasom én is, de látatlanban, nekem nem tetszik az ötlet. Menjen haza OVi oszt aludjon. Nem köll álandóan csak kampányolni....
Előzmény: medve (17)
Kvant_II Creative Commons License 2002.04.04 0 0 22
"Fél füllel walami olyasmit hallottam, hogy mind2 párt kap foglalási engedélyt,"

Remelem, hogy baj van a hallasoddal. Mas se hianyzik meg, mint hogy a ket tabor egymasnak essen...

Előzmény: Turulmadár (12)
medve Creative Commons License 2002.04.04 0 0 21
Mi?
Előzmény: toloba (18)
Első Polgár Creative Commons License 2002.04.04 0 0 20
Azert mert ha MP nem tarthatott ott naggyulest, akkor OV se tarthasson. Lehet, hogy a te igazsagerzetednek ez nem jelent problemat.
Nekem igen.

"Minden allat egyenlo, de vannak allatok, akik egyenlobbek"

Előzmény: medve (15)
toloba Creative Commons License 2002.04.04 0 0 19
Nem tűnik fel, hogy egy másik párt kért már korábban engedélyt arra a területre és nem kapott?Gondolom rendjén találod a dolgot.
Előzmény: medve (15)
toloba Creative Commons License 2002.04.04 0 0 18
Ez a FIDESZ értelmezte demokrácia része!
medve Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17
Olvastam a Magyar Nmezet Online-on.
Előzmény: Fidélia (14)
pert1 Creative Commons License 2002.04.04 0 0 16
Akkor folytathatják tovább a vitát nagyobb közönség elott, de ott ki lesz a moderátor? :))
Előzmény: Turulmadár (12)
medve Creative Commons License 2002.04.04 0 0 15
Nem közvetíti. Csak a vitát. Akkor meg miért fáj neked, hogy Ovi utána naggyűlést tart?
Előzmény: Első Polgár (10)
Fidélia Creative Commons License 2002.04.04 0 0 14
A kivetítőt értem,mert akkor mindenki megnézheti aki nem jut be,még az Mszp-s érdeklődők is természetesen!

A nagyűlésről írt forrásodat viszont áruld már el lécci!

köszönettel

Előzmény: medve (-)
medve Creative Commons License 2002.04.04 0 0 13
Az jó lesz, ha az MSZP-sek is meghallhatják Ovi naggyűlését.
Előzmény: Turulmadár (12)
Turulmadár Creative Commons License 2002.04.04 0 0 12
Az egyetem előtti willanyoszlopokat már feldíszítették Medgyessy- és MSzP-reklámokkal.
Fél füllel walami olyasmit hallottam, hogy mind2 párt kap foglalási engedélyt, nem mondom, hogy túl logikusan hangzik. :)
Turulmadár Creative Commons License 2002.04.04 0 0 11
Természetesen a Közgázon, már egy hónapja beírta a naptárába. :)
Előzmény: katolik (8)
Első Polgár Creative Commons License 2002.04.04 0 0 10
A problema csak ott van, hogy az MSZP mar akart ott rendezni egy gyulest, es azt nem engedelyeztek OV szemelyes biztonsagara hivatkozva.

Nagyon nagyon szomoru, hogy a Fidesz mindent megtehet.
Na mindegy.
OVI: jo magyarazkodast, remelem a Tv-d kozvetiti utolso beszededet!

Előzmény: medve (9)
medve Creative Commons License 2002.04.04 0 0 9
Első Polgár! Ez semmilyen provokáció. Lesz egy vita, aztán egyesek elmennek, mások meg, akiket érdekel, ott maradnak és hallgatják Orbánt. Nem kell rögtön befosni attól, hohy kb 5-ször annyian lesznek ott, mint a Lendvaynál.
Előzmény: Első Polgár (5)
katolik Creative Commons License 2002.04.04 0 0 8
Na vajon hol lesz programja?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!