Keresés

Részletes keresés

madfax Creative Commons License 2002.04.04 0 0 43
Sajnos az ő Hyppolitja:Kövér:))
Na képzelheted!
Előzmény: Törölt nick (39)
madfax Creative Commons License 2002.04.04 0 0 42
András te csigázol:))

Csak nem aztat akarod mondani, hogy a mi Viktorunk egy titkos Árpádházi?

Hol egy komoly link erről a pógári szerződésről: csak hogy néhányan lementsük a dokuméntumot.

Előzmény: Törölt nick (38)
madfax Creative Commons License 2002.04.04 0 0 41
Pógár-e az az ember, aki kezet csókol a miniszterelnöknek?

Pógár-e az a miniszterelnök, aki ezt egy kedves gesztussal nem viszonozza, vagy próbálja ezt finomítani?

Sokszor feltett kérdések ezek, még elfogadható igenlést nem hallottam.:((

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.04 0 0 40
Azzal nincs semmi bajom, ha valakit szeretnek az emberek.
Legfeljebb azzal, ha az illeto elvarja ezt.
Nem akarok az ellenzekbol venni peldakat, mert a fideszesek ugyis rogton elkezdenek mocskolni, igy hat vegyuk pl. Martonyit.
Ot is szeretik pedig nem eljenezteti magat.
Sokkkkkal szimpibb, mint ember.
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.04 0 0 39
:-)

Parvenü!!:-:))== Kabos Gyula== Hagymához is hagymát?? Ki lesz a Hyppolit-ja??:-)

Előzmény: bormester (33)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.04 0 0 38
Semmi gond, örülök az ilyen-olyan rajongásnak. Csak nekem a Csontbrigád jut eszembe Rólatok, bámultok bambán bele a tűzbe, s mormoljátok magatok elé: orbánnáci, fidesznáci. Nem rossz, nekem tetszik.

Íme a link: http://gondola.hu/cikk.php?szal=193

:)

Előzmény: madfax (37)
madfax Creative Commons License 2002.04.04 0 0 37
Már megbocsás de ő politikus, mint ilyen tárgya lehet ilyen-olyan rajongásoknak.

Nem lehet mindenki egy Jeszi szintű nagykövet vágyak nélkül:((

Aláirtad már a pógári-szerződést, szinte látom a sebedet az alkarodon:

Meg van a szerződés szövege?Egy linket, he lehetne...

Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.04 0 0 36
Látom megy az Orbán-vudu, s nyilatkozik sorban a baloldali intelligencia. Még a végén kiderül, hogy szexuálisan vonzódtok a Vikihez, ha már ennyit foglalkoztok vele, s lássuk befele: reménytelen egyoldalú szerelem a Tietek. Írjatok inkább szonetteket. :)
madfax Creative Commons License 2002.04.04 0 0 35
Ritka jó jelzőt találtál Orbánra:parvenü, ez az ezt már hamarabb kellett volna:))
Előzmény: bormester (33)
hamariberkenye Creative Commons License 2002.04.04 0 0 34
Pontosan mit is kérdeztél? Nem láttál még ilyen felmérést, amely egy 0 és 100 között konstruált skálán mutatja a népszerűségi indexeket?
Előzmény: rinpoce (31)
bormester Creative Commons License 2002.04.04 0 0 33
Erről más a véleményem. Az FMPP+ kipróbál egy sor (mellesleg amerikánus - sőt, mint egy másik témakörben ezt elvbarátaid részletesen kitárgyalják, ekképpen igazából zsidó) hollywoodi technikát, hogy sztárt faragjon belőle. Megy is, meg nem is, mindenesetre vannak RAJONGÓI, ami egy olyan országban, ahol a világ legcsúnyább nőjének kijáró jutalmat elnyert férfiú hasonló karakterű rajongástól volt övezve, sem PR, sem államférfiúi teljesítménynek nem sok. (Mert ugye abban egyetértünk, hogy Orbán egyelőre még nem gyógyít kézrátétellel.)

Arról is fel kell világosítsalak, hogy még ott sem mindenütt kedvelik, ahol újraválasztását feltétel nélkül támogatják, tehát bizonyos polgári körökben. Beengedik (nem tévesztendő össze a befogadják igével), megadják ami kell neki, elkérik ami jár nekik ezért, aztán szellőztetnek. (Hogy félreértés ne essék, ezt még jobban megvetem, mint Orbánt, aki végülis csak egy kis becsvágyó égbelőtt parvenü.)

Lehet, hogy van, aki szereti. Én még ilyet nem láttam személyesen, de felteszem, hogy van ilyen (mármint a szűk rokonságon kívül).

És van egy nagyon nagyon nagy réteg, amelyik utálja Orbánt. (Ők sem mind intelligensek, nehogy már azt higyjük, hogy ostobaság, bunkóságcsak csak az FMPP+ oldalon van, de hát most onnan jön felbátorítva és kihangosítva.)

No. Így teljesebb a kép "Orbánt szeretik" ügyben.

Előzmény: rinpoce (27)
bormester Creative Commons License 2002.04.04 0 0 32
Hát ebből a kollekcióból egyedül a 4-esnek van értelme, és még udvarias is.
Előzmény: di manó (15)
rinpoce Creative Commons License 2002.04.04 0 0 31
Hol készitesz mutatokat?
Előzmény: hamariberkenye (30)
hamariberkenye Creative Commons License 2002.04.04 0 0 30
Azért ekkora baj nincsen:) Rendszeresen készítenek népszerűségi mutatókat a politikusok esetében, azt pl. megnézheted...Persze a jelenlegi miniszterek között egy relatív skálán könnyű feladat szimpatikusnak lenni, de a felmérések alapján Orbán azért ennyire nem jeleskedett ebben..
Előzmény: rinpoce (27)
rinpoce Creative Commons License 2002.04.04 0 0 29
Én nem a Fideszesekröl beszélek. Az eccerü magyar állampolgárokrol.
Előzmény: madfax (28)
madfax Creative Commons License 2002.04.04 0 0 28
Nono ismerek nem is 1 olyan fideszest, aki anno az átkosban felemelte a mutatóujját és azt mondta:-addig jó nekünk, maig Kádár apánk él.

Ma ők verik a nyálukat, mert nekik cár atyuskára van szükségük, hogy imádhassák:(((

Előzmény: rinpoce (27)
rinpoce Creative Commons License 2002.04.04 0 0 27
Nem érted barátom. Erröl szo sincs. A helyzet rosszabb, mint gondolnád. Szeretik. Ezt az elmult 40 év egyetlen egy politikusa sem mondhatta el magárol.
Előzmény: madfax (25)
madfax Creative Commons License 2002.04.04 0 0 26
Már várom, hogy Granasztói felhiv és országossá szélesíti a szolnoki gondolatot:)
madfax Creative Commons License 2002.04.03 0 0 25
Gondolom ők azok, akik kövérhez hasonlóan ölni tudnának a fideszért.
Ha kell magukat.

Zélótások:(

Előzmény: rinpoce (24)
rinpoce Creative Commons License 2002.04.03 0 0 24
Legalább láthattál egy vérbeli politikust müködés közben. Az MSZP akkor fog nyerni, ha egy hasonlot talál. Nekem lennének tippjeim az MSZPböl.

Azért én azt a pár ezer embert akinek a nyelvét olyan kiváloan érti a Viktor nem nézném le. Ök alkotják Mo. nagy részét. Náluk a kötélezéssel nem sokra lehet menni.

Előzmény: madfax (19)
eveis Creative Commons License 2002.04.03 0 0 23
nekem egy film jutott az eszembe a nagy akarásról (de persze annak semmi köze sincs ehhez)
Előzmény: madfax (21)
di manó Creative Commons License 2002.04.03 0 0 22
Ha jól értem, végülis pozitívak a benyomásaid. Hiszen amiről ennek a gyűlésnek szónia kellett (kampány van), arról szólt.
A szónok jó volt, ügyesen használta a szónoki fogásokat (pl. "Ha 1998-ban azt mondta volna a Fidesz, hogy ...), a hallgatóságnak (nyilván nem véletlenül) tetszett.
Ügyesen emelte ki a saját pozitívumaikat és vetítette ki ezeket a jövőre és hallgatott a kudarcokról.
Végül, de nem utolsósorban elkerülte az ellenfél gyalázását, megelégedett néhány oldalvágással.
No, ennyi.
Előzmény: madfax (19)
madfax Creative Commons License 2002.04.03 0 0 21
Április eldönti Orbán-Münchhausen behúzza-e saját hajánál fogva (puszta karattal)a fityeszt a hatalomba.
Előzmény: eveis (14)
risso Creative Commons License 2002.04.03 0 0 20
Ezt nekem írtad? Mert ha igen akkor tájékoztatnálak, hogy:
- a szolnoki szinház befogadóképessége 400 fő
- kb ugyanennyi ember volt kint is
- csak meghívóval engedtek be (elvileg)
- Szolnok lakossága 80.000 fő
- a város lakosságának 1%-át összehívni nem kockázatos, főleg ha jelen vannak Várhelyi - Nyerges + Lévai Anikó és családja
- a kortesbeszéd egyébként kitünő volt
- az előtapsoló a karzat közepén kicsit zavaró volt

off
a tapsolásról:

Rákosi elmegy álruhában moziba. Amikor megjelenik a vásznon mindenki feláll, és elkezd ütemesen tapsolni. Rákosi elégedetten hátradől a székén és gondolja: mégiscsak szeret az én népem. Egyszercsak rászól mögűle egy hang:
- Tapsolj kopasz mert elvisz az ÁVÓ
on

a szerződést a polgárokkal a végén dobta be, aki nem írta alá azt nem viszi el az ......

Előzmény: Törölt nick (7)
madfax Creative Commons License 2002.04.03 0 0 19
di manó válasz erre | adatok | e-mail 2002.04.03 22:38 (15)

Kissé gyűlölködés-gyanús ez a hozzászólásod.
Melyik kijelentés miatt gerjedsz a legjobban?
1. agyarok vagyunk
2. az agyar a legkülönb a földön
3. Szent-István ideálmodta Magyarországot
4. Prijátnava appetyita!

Ovi tágas horizontot varázsolt elénk, kétszeres átlagbér, az Eu könnyezve jön hozzánk, nekünk csak annyi dolgunk lesz:azt mondani szícesen látunk.:))

Emellett evidenciákat koptatott 100x mindig meg-megállvaaztán ujra kezdve.Az hogy magyarok vagyunk igaz.Ezt többször elismételni az igazi mondanivaló hiányára utalhat.Az hogy ez lenne a legkülönb nép szamárság minden nép egyformán "különb"(még ha nem tetszik is a román is)

Mondom Szent-István álmáról különvéleményt jelentettem be:ez bizony kényszer volt, mentek volna ők tovább is.

Mellesleg itt nem egy lakatlan pusztát találtak, hanem (szerencsére gyengébb) szláv eredetű birodalmacskát.Ezzel az erővel Meciar is hirdethetné visszaszerezni egyből mindenki látná mekkora csacsiság az egész.

Ovi egy ügyes zsonglőr, de ki kéne már nőni a cirkuszt:)

Előzmény: di manó (15)
big-lesz Creative Commons License 2002.04.03 0 0 17
Kedves Hacsab!

Nagyon komolyan kérdezem,
kivel köt szerinted koalát, ugyanis többsége nem lesz (még ha álmodozol sem...:)?
Vagy Mádl megbízza egy kissebbségi kormányalakítására?
Mesélj!
:o)))
big

Előzmény: hacsab (11)
hacsab Creative Commons License 2002.04.03 0 0 16
Jobban értem a magyar nyelvet, mint egyes nyálcsorgató álmagyar gennyes coclib!
Teljesen mindegy mit mondtok! Alul maradtatok!
Viszlát!
Ha egy bolha köhög, arra sem figyel fel senki.
Előzmény: rtlosz (10)
di manó Creative Commons License 2002.04.03 0 0 15
Kissé gyűlölködés-gyanús ez a hozzászólásod.
Melyik kijelentés miatt gerjedsz a legjobban?
1. agyarok vagyunk
2. az agyar a legkülönb a földön
3. Szent-István ideálmodta Magyarországot
4. Prijátnava appetyita!
Előzmény: madfax (12)
eveis Creative Commons License 2002.04.03 0 0 14
Orbán Viktor: "Akartuk, és megcsináltuk"
Éljen az akarat diadala!
madfax Creative Commons License 2002.04.03 0 0 12
Orbán ezeknek a jó embereknek az adóját ragadta magával és szórja hülyeségekre ill gazemberségekre.Ha nekik ez kell.

A tekintetek

(olyan hitgyülisnek tünt az egész:)

árulkodóak voltak:Ovi misét celebrált nekik, ezek a fénylő tekintetek nem az igazságra voltak kiváncsiak, hanem az augur megerősítésére:agyarok vagyunk, az agyar a legkülönb a földön.Szent-István ideálmodta Magyarországot!:)))(nem azért mert ennél nyugatabra elkenték egy párszor a szánkat:))

Tehát az igazság az, hívőkre nem lehet észérvekkel hatni, ezt Ovi jól ismeri és nagyvonalú semmitmondással lakatta jól a népet.Ez volt a második "kenyérszaporítás".

Prijatnava appetita:)))

Előzmény: Törölt nick (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!