Keresés

Részletes keresés

turulkovics Creative Commons License 2003.04.01 0 0 12
Volán mögé ülhetnek?
Előzmény: alfredoo (11)
alfredoo Creative Commons License 2002.04.01 0 0 11
cipo

ne haragudj arra reagaltam amit irtal. az altalam teljes mertekben nem ismert cselekmeny RELATIVIZALASA. es felteteleztem ha ezt RELATIVIZALOD akkor elkepzelheto hogy mast is relativizalsz. csak errol van szo.

es nem akartalak megbantani mert amennyit tudok ellenseges oldal de a tisztessegesebbje. gondolom ezt nem fogod fel dicseretnek. de akkor is ez a velemenyem.

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.01 0 0 10
Latod, egybol levezetsz egy nem letezo esemenyt, aztan levonod a tanulsagot is.
Eleve azt feltetelezed rolam, hogy ugy viszonyulnek egy reszegen torteno gyerek-gazolashoz, mint egy meg nem tortent reszegen torteno gyerek-gazolashoz.
Szerinted azert mert kettos mercem van.
Lehet, de en nem vagyok hajlando egy nem letezo dolog miatt ugy itelni, mintha az meg is tortenhetett volna.
Nekem mar csak ilyen a kettos mercem.
Előzmény: alfredoo (9)
alfredoo Creative Commons License 2002.04.01 0 0 9
cipo

gondolom hogy akkor is ilyen vicces es jovialis lennel ha elutott volna egy 4-5 eves kislanyt. hat majd meglatjuk mit szol az usa.

imadom a kettos mercet.

basszon be mindegyik es uljon volanhoz. nekik nyilvan szabad. ok a mi uraink. utana majd puccold ki alaposan a cipojuket. lehet hogy besarozodik... ilyen esetnel ez sincs kicsukva.

egyebkent mennyi volt az a veralkoholszint? amit a nyelve bedugasa altal szerzett? a pezsgo a nyelven keresztul kurva gyorsan felszivodik? nem tudta? egy ilyen muvelt embert?

vagy ez is kamu? a szocik talaltak ki? vagy k.d. a mi kutyank kolyke?

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.01 0 0 8
Varjuk meg az USA valaszat....!
Hatha nem lesz negyobb baj belole.
Istenem, most segits!
Előzmény: bronzon (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.01 0 0 7
elképesztő
Előzmény: bronzon (-)
Wégé Creative Commons License 2002.04.01 0 0 6
Kár a biteket ilyenre pazarolni. Ettől még az SZDSZ és az MSZP is elveszíti a választásokat. Nagyon kilátszik a lóláb...
PROWL Creative Commons License 2002.04.01 0 0 5
Naátt az ám még egy világra szóló nagy evangélium:

Húsvéti tojást festeni!

Ettől minden magyar kereszténnyé lesz, szt a FIDESZRE szavaz.

Főőőőőőleg, ha ő festi a tojáskákat.

Előzmény: Tecs (4)
Tecs Creative Commons License 2002.04.01 0 0 4
Ugyanerről már van egy topik:

"Kosztolányi festi már a tojásokat"

Előzmény: bronzon (-)
lujza Creative Commons License 2002.04.01 0 0 3
SZVSZ a Kosztolányinak nem kell egy kortyot se inni ahhoz, hogy egy sorcsapás legyen, de minek róla még egy topic ?
rtlosz Creative Commons License 2002.04.01 0 0 2
Nem értem, mi kell ezen csodálkozni? Mindegyik folyamatosan be van baszva a fidesz-mdf-miép koalicióbol. Fogalmuk sincs, hogy miről beszélnek. Bár lehet, hogy magát felkötni sietett a pitonos kosztolányink. Hogy elöljárjon a példával a többi koaliciós partnernek. Undoritóak ezek a tetvek. Ugyis elsimitják a dolgot. Különben ki etetné a kis pitonját ennek a gyökérnek?

Pá.

Előzmény: bronzon (-)
PROWL Creative Commons License 2002.04.01 0 0 1
Hát ha részeg, részeg!

Térj ki előlle!

Lefty Wright Creative Commons License 2002.04.01 0 0 0
A reakicóidőd több mint 0.
Előzmény: bronzon (-)
bronzon Creative Commons License 2002.04.01 0 0 topiknyitó
Kosztolányi csak a nyelvét dugta a pezsgőbe
Az ügyészek vizsgálják a fideszes képviselő balesetét
Index
2002. március 29., péntek 23:09

A Központi Ügyészségi Nyomozóhivatal vizsgálja Kosztolányi Dénes március 17-i autóbalesetét Az RTL Klub Híradójának információi szerint a fideszes képviselő elismerte, hogy egy fogadáson alkoholt fogyasztott, majd így ült a volán mögé.

Kosztolányi Dénes Békéscsabáról, a tizedik országos aerobic bajnokságról indult Budapestre, ám hajnali fél háromkor Kondoroson autójával balesetet szenvedett. Az árokba csúszott autóból a képviselőt a mentők kórházba vitték, ahol vért vettek tőle. Ügyészségi forrásokból az RTL Klub úgy értesült, hogy a képviselő véralkoholszintje elérte azt a határt, amely után az ügyet már a Központi Ügyészségi Nyomozóhivatal vizsgálja.

A győztesekkel koccintott

Kosztolányi Dénes maga is elismerte, hogy néhány órával korábban, este nyolc óra körül ivott valamennyit: "Előző nap fogadás volt, ahol pezsgővel koccintottam a győztesekkel, a vendéglátókkal. Ahogy fogadáson illik, az ember beledugja a nyelvét a pezsgőspohárba, mert én vagyok a házigazda, én vagyok az aerobic szövetség elnöke" - nyilatkozta az RTL Klub Híradójának a fideszes politikus.

Nem érződött a lehelletén

A képviselő azonban azt állította a kereskedelmi televíziónak, hogy az ügyeletes orvos által kiállított jegyzőkönyv szerint hajnalban a leheletén nem érződött az alkohol, és azt mondja, hogy nem ezért vizsgálódnak ellene. Szerinte a Központi Ügyészségi Nyomozóhivatal csak kocsija műszaki állapotát vizsgálja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!