Keresés

Részletes keresés

tecubishi Creative Commons License 2002.06.11 0 0 6
Fuji, tök jó. Előtte volt Casio, Kodak, 1előre nem hiányzik semmi, de jó lenne előtétlencse hozzá, csak kicsi drága. Szűrőfoglalatnak vette 1 napellenzőt, Soósnál, 290 ft-ért, már csak belevaló szűrők kellenek. Először esztergálásra, meg ilyesmi barkácsra gondoltam, de ez így 1xűb...
Gascoigne74 Creative Commons License 2002.06.10 0 0 5
Nekem is G2-es van és meg vagyok elégedve. Elárulnád ,hogy kell csinálni ezt az extrapolációt? Még csak nemrég van meg a Photoshop 6-os és tök hülye vagyok hozzá.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.10 0 0 4
Canon PowerShot G2-es gépet vettem, mert annak a CCD-je, valódi 4 megapixeles, és RAW formátumban ment, veszteségmentesen. A Fuji-é 3 megapixeles, és extrapolációval csinál 6 megásat!!!!! Van saját szoftvere, ami a RAW formátumot, (kb 3 mega) konvertálja TIF-é!! A Canon RAW-formátumával, Adobe Photoshop 6-ban, ugyanígy extrapolációval lehet 8 megapixelest csinálni!!!!!

A Canon lencse fényereje felér egy tüköraknás gépével, alapból ezért csak 50ASA-ra van állitva a CCD fényérzékenysége, ezért kristálytiszta a kép! Vakuja kiváló, de nekem van Panasonic és EXAKTA nagyteltejesítményű külső vakum, sajnos ezeket nem vezérli, vagyis nem süti el, teljes teljesítménnyel se. Egy Canon Speedlite viszont egy százas. Amúgy iszonyatosan jók a Canon extra szolgáltatásai, teljesen automatától az abszolút manuális kezelésig, beleértve a manuális élességállítást is. Optikai keresője xar, de a külső LCD-je, még napfényben is használható és kifordítható.

Szóbajött még nálam a Nikon CoolPix 5000-es, mert az 5 megás CCD-vel rendelkezik, viszont a lencséje borzalmasan gyenge, és nem használ segédfényt az automata élességállításhoz, ezért rossz fényviszonyok közt, ez a funkció nem is használható. A külső LCD-je, is alig látható már normál fényben is.

Szóval, nekem Canon.

Előzmény: ballor (-)
206wrc Creative Commons License 2002.06.06 0 0 3
Nekem 6900Fuji van
Kurva jóóóóóóóóóóóóóóó
ballor Creative Commons License 2002.04.03 0 0 2
a 6900z kifutóban van, fel fogja váltani a 602, jön-e G3? :-)
ballor Creative Commons License 2002.03.31 0 0 1
Most néztem megjelent a S602z is!
petrobol Creative Commons License 2002.03.30 0 0 0
can0n, de 0lykOr a jObban zOOmOlO fuji a jObb
Előzmény: ballor (-)
ballor Creative Commons License 2002.03.30 0 0 topiknyitó
Nagyon elgondolkoztam. Tetszik a Fuji 6x zoomja, a G2 meg állat tudásban is. Nem tudom még. Szerintetek 6x zoomhoz nem kellene képstabi? Én csak egy lelkes amatőr vagyok! Otthoni használatra kellene a gép! Csakhát melyiket?

Minden jó és rossz dolog érdekelne ezekről a gépekről!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!