Keresés

Részletes keresés

Csillagfürt Creative Commons License 2007.09.16 0 0 42
Még mindig azt mondom, hogy ő az igazi.
iolah Creative Commons License 2002.04.17 0 0 41
Még mindig jobb mintha Kovács-ba lennél szerelmes...
Nincs semmi bajom a mássággal, de azért egy kisgyerek ha közelrol látná mosolyogni akkor félo hogy elsírná magát....
Előzmény: Csillagfürt (-)
Nuno Gomes Creative Commons License 2002.04.17 0 0 40
Szerintem nagyon is értelmes, inteligens asszony.
Az Áder meg lemnent gyökérbe, amikor szólt neki. (elhiszitek hogy nemtudott a kezéről?!) Egyszerűen undorító volt! Különben lehet hogy valakinek tetszik, valakinek nem tökmindegy. Nem azért ül ott, hanem hogy minket képviseljen.
Persze azért jó hogy csinos. :-)))))

Sok sikert kívánok SZILI KATALIN -nak.

csá

Pelikán elvtárs Creative Commons License 2002.04.17 0 0 39
14 évvel ezelőtt így hívták a szerelmemet :-) De azt hiszem, nem ugyanaz a személy :-))))
Előzmény: Csillagfürt (-)
zividivi Creative Commons License 2002.04.01 0 0 38
/"..vadakat terelő juhászt biztos. .."/

Erről már lemaradtál.

Előzmény: MEPE (32)
Conspirador Creative Commons License 2002.04.01 0 0 37
Haaat oregem...
:)
Előzmény: Csillagfürt (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.01 0 0 36
Nem az alkarja hiányzik, hanem csuklótól a keze. Egy közelmúltbeli interjúban - nem emlékszem már melyik újságban - elmesélte az egész gyerekkori sztorit, hogy egy talált robbanószer levitte a kezét. Ha Áder ezt nem tudta - kicsit kétlem -, akkor elnézhető neki, hogy rászólt Szilire.

Amúgy elég bunkó ez a topic, le kellene erről az asszonyról szállni. Idétlenkedésre mindenki keressen a saját családi, baráti körében alanyt.

Előzmény: Dr.Gordon Shamway (26)
Rézi néni Creative Commons License 2002.04.01 0 0 35
Míért, micsoda?
rézi
Előzmény: Fekete_Péter (30)
Angina Pectoris Creative Commons License 2002.04.01 0 0 34
:)
Előzmény: szalonna (33)
szalonna Creative Commons License 2002.04.01 0 0 33
Az az igazság, hogy mi itt lehetünk szerelmesek Szili Katalinba, de ő már a Kövér testére vágyik. A multkor hallottam, amikor azt mondta neki sejtelmesen: Kövér úr! Vegye le a kokárdáját... :)
MEPE Creative Commons License 2002.04.01 0 0 32
Szili az enyém! Vivjunk meg érte!Minisztert csinálok belőle,vagy államtitkárt,esetleg katonát,de vadakat terelő juhászt biztos.
Mepe
timi182 Creative Commons License 2002.03.31 0 0 31
Attol még nem lesz baja! :-)
Előzmény: Fekete_Péter (30)
Fekete_Péter Creative Commons License 2002.03.31 0 0 30
Azért mert nem egy hülye szőke liba, ellentétben sokakkal.
Előzmény: timi182 (28)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.03.31 0 0 29
Itt az Indexen olvastam néhány hete, elég bőven írta az aki írta. (Sajnos elfelejtettem a topccímet, de én is meg voltam döbbenve.) Én se tudtam, de a férjem pl. tudta, mikor elmeséltem neki, hogy honnan, nem tudom, de direkt figyeltem amikor sajtótájékoztatott, és tényleg a zsebében volt a keze.
Természetesen nem lehettem szemtanúja az esetnek, de ez túl durva ahhoz, hogy pletykának tudjam be.
Ha most Áder becsületét akarod védeni, akkor annyit mondhatok, hogy nekem nem kell, mert én az egész fideszes bagázst nem tartom semmire, akik meg szeretik azoknak mindegy.
Szerintem kérdezt meg személyesen Szili Katalint, biztosan van rá mód.
Előzmény: Dr.Gordon Shamway (26)
timi182 Creative Commons License 2002.03.31 0 0 28
Miért kéne kimélni Szilit,
Előzmény: Fekete_Péter (27)
Fekete_Péter Creative Commons License 2002.03.31 0 0 27
Te akkora paraszt vagy, hogy ihaj. Tájékozódj mielőtt ilyen topikot nyitsz. Az se lenne baj, ha a modik is olvasnának errefele. Ha valamelyik másik politikus nőről nyitottad volna, az is nagy bunkóság lenne, de Szilit azért az ilyen illetlenségektől meg kellene kímélni.
Előzmény: Csillagfürt (-)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2002.03.31 0 0 26
Én erről egyáltalán nem hallottam. Sem arról,hogy Szilinek hiányzik az alkarja, sem arról, hogy Áder rászólt.

Hol és mikor szólt rá Áder?

És vajon tudta, hogy nincs karja?

Előzmény: AliceCsodaországban (8)
zividivi Creative Commons License 2002.03.31 0 0 25
/"..A sajtótájékoztató óta a szerelem megemésztő tűze bánt. Vágyaim hölgye Szili Katalin. Micsoda szenvedély van ebben a nőben. Öngyilkos leszek, ha nem lesz az enyém.

Egy volt Fideszes..."/

Könyörgöm vedd sürgősen feleségül!

Aztán utazzatok el nászútra jó messzire és néhány évre. Legalább addig, amig vadonatúj mások nem kerülnek a szinpadra.

"Pénz nem akadály egy ilyen politikusnál"-jelige

Előzmény: Csillagfürt (-)
timi182 Creative Commons License 2002.03.31 0 0 24
Annyira szép ez az öszonte, tiszta érzelem. Csak remélni tudom, hogy egyszer mi is átélhetünk hasonlot! ;-)
Előzmény: Csillagfürt (23)
Csillagfürt Creative Commons License 2002.03.31 0 0 23
Kitartok a Katica mellett, mert azt a sajtótájékoztatót nem tudom feledni. Valaki azt mondta, hogy az egy szinjáték volt. Szerintem ott mutatta meg az igazi énjét. Az babonázott meg.
timi182 Creative Commons License 2002.03.31 0 0 22
Valóban egy iszonyatosan szexi nö, de szerintem válaszd inkább Csehákot (ö is egy BOMBÁZÓ) , mert Jucus veri IQ-ban katicát!
Előzmény: Csillagfürt (-)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.03.31 0 0 21
Micsoda hülye téma! Megáll az eszem. Ha valakinek nincs semmi problémája, akkor indít egy ilyen topicot, és még válaszolnak is rá. (Én is, én hülye.)
Lefty Wright Creative Commons License 2002.03.31 0 0 20
Ízlésficamod van.
Előzmény: Csillagfürt (-)
join Creative Commons License 2002.03.31 0 0 19
Csillagom, a női fehérnemüt nem veszi be a Patyolat, nahogy már nincs is, ha jól tudom.
„Legyen ez az év a nők éve !"
Előzmény: excedrin2 (17)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.03.31 0 0 18
Ez így igaz, de ha jobban odafigyeltél volna, én nem erre tettem a hangsúlyt. Te is rászóltál volna ezek után, hogy ne tegye zsebre a kezét?
Mert ez így történt, és szerintem ez jellemző a mi fiatal demokratáinkra.
Te pl. az ilyen hozzáállást hogyan dolgoztad volna fel? Mert nem lett belőle ujságcikk meg Napkelte meg Mónika show. Csak úgy elkönyvelte magában.
Előzmény: Öszvér hangszerrel (12)
excedrin2 Creative Commons License 2002.03.31 0 0 17
Csillagfürt!
Anyád tegnap nálam hagyta a fehérneműjét, szólj neki, hogy ne izguljon, elküldöm a Patyolatba és, amikor legközelebb jön visszakapja. S mondd meg neki, hogy legközelebb mosakodjon is meg, mielőtt jön, mert a pácienseim háborogtak miatta. De, ha tudod, szervezd be a kupimba Szalai Annamáriát is.
Előzmény: Csillagfürt (16)
Csillagfürt Creative Commons License 2002.03.31 0 0 16
Lendvai Ildikó, a postáskisasszony sem tudja elhomályosítani Szili Katalint. Nem változtak az érzelmeim.
kempelen56 Creative Commons License 2002.03.31 0 0 15
kempelen56 Creative Commons License 2002.03.31 0 0 14
Gyerekkorában játszott egy kézigránáttal, amit játszás közben talált. Örült hogy sikerült megmenteni. Szerintem nagyon vonzó és nőies!
Ha nem súlytaná a nőket hátrányos megkülönböztetés, akkor szerintem ő lett volna a legalkalmasabb miniszterelnöknek!
Lefty Wright Creative Commons License 2002.03.30 0 0 13
Igen. Iszonyú tragédia? Járhatott volna rosszabbul is.
Előzmény: Öszvér hangszerrel (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!