Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Zsolt Csáki Creative Commons License 2021.03.06 0 0 10

Sziasztok van egy fiat grande puntom és reggelente nehezen indul hibakod p0115 senzor

cserélve lett

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 9

Ahogy látom az autós piacon, egy új Fiatot is érdemesebb vásárolni, mint egy Dacia Dustert! :o

puto mk1 Creative Commons License 2018.04.15 0 0 8

szia mindenki. par napja vettem punto mk 1 96 1108ccm mindenki utalta hat en feltamasztom. hiba termeszetesen  alapjarat,  alapjarati motor csere megvolt tisztitasok megvoltak komplett.gondolok itt injektor alatt minden szetszedve uj tomotes stb. alapjarat hol ingadozik hol nem de inkabb valamint alapjarat magas kb 1100  valaki valami megoldast tudna ajanlani?  köszi.

lukeszka13 Creative Commons License 2018.03.09 0 0 7

Sziasztok!

Van egy Fiat grande puntóm, 1,3 diesel 2009-es, és nem tudjuk megfejteni mi a problémája. Bizonyos esetekben menetközben rángatva megy. Ha megyek  tegyük fel 110-el visszaengedem a gázt, utánna ujra rálépek, akkor azonnal rángat, vagy ha erőteljesebben huzatom akkor is. A teljesítmény közben nem megy el, fogyasztás jó. Valaki, ha tud valamit esetleg ezzel kapcsolatban, akkor jó lenne, ha megosztaná velem.

Fiat127hun Creative Commons License 2011.01.25 0 0 6

Elkészült a honlapunk hogy összeszedjuk a magyarországi Fiat127-es társadalmat!

 

http://fiat127.uw.hu/

Birka007 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 5
Sziasztok Fiatosok!
Találtam egy kifejezetten jó állapotú 1972 -es kiadású könyvet A Zsiguli címmel.
Továbbá van még egy hasonló állapotú Így gondozd a Fiatodat! című kiadvány 1973-ból. Kapcsolási rajzok is vannak hozzá. Fiat 500, 600, 850, 1300, 1500, 124, 125, 2300-hoz. Remek állapotban vannak jelképes összegért hajlandó vagyok megválni tőlük. Képek és egyéb infó: birka007(kukac)gémél.com
Budapest
papel64 Creative Commons License 2009.10.11 0 0 4
Nnnaaa, most másztam ki a Panda alól.
A műszerfalon lámpa továbbra sem világít.
A rezonancia csak bizonyos állásokban erősödik, de főképp, ha valamelyik oldalra teljesen elcsavarom. Úgy tűnik, a járó motor, a fordulatszám növelése némiképp befolyásolja a rezgés intenzitását, amit a kezemhez a kormánykerék továbbít.
Mindkét első kereket felemelve a kormányt mozgatva járó motornál ugyanúgy berezeg bizonyos állásokba. Ha a motort leállítom, a szervó nem megy, persze rezgés sincsen mikor mozgatom a kormányt. Ha újra jár a motor, s ha a szervót city üzemmódba kapcsolom akkor erősebb a rezgés, ha kikapcsolom akkor nem annyira.
Lehet hogy a zsírozás megoldja problémát? És azt hol kell megtenni?

Az autót nyugodt tempóban, jó minőségű utakon, Debrecenben, óvatos feleség vezeti, aki megesküdött, hogy gödörben, padkán, földúton nem gyötörte. Érdekes módon az én kezemben kezdte a problémát, amit főleg alapjáraton, illetve parkolásos manőverek során alacsony sebességnél lehet tapasztalni.
papel64 Creative Commons License 2009.10.10 0 0 3
Srácok! A három éves Pandám (multijet1,3, 33 000 km) kormánya álló, illetve parkoló mozgásban bizonyos állásokban berezonál. Ez kb. 3 hete kezdődött, és egyre sűrűbben és erősebben csinálja. Mintha a motor rezgését venné át. Ez kívülről nem hallatszik, de belül nagyon idegesítő. A műszerfalon nem ég semmilyen visszajelző lámpa. A kormány nem kotyog, nem lötyög, semmi romlást nem vettem észre rajta.
Mi lehet ez?
papel64 Creative Commons License 2009.10.10 0 0 2
Srácok! A három éves Pandám (multijet1,3, 33 000 km) kormánya álló, illetve parkoló mozgásban bizonyos állásokban berezonál. Ez kb. 3 hete kezdődött, és egyre sűrűbben és erősebben csinálja. Mintha a motor rezgését venné át. Ez kívülről nem hallatszik, de belül nagyon idegesítő. A műszerfalon nem ég semmilyen visszajelző lámpa. A kormány nem kotyog, nem lötyög, semmi romlást nem vettem észre rajta.
Mi lehet ez?
papel64 Creative Commons License 2009.10.10 0 0 1
Srácok!
A három éves Pandám (multijet1,3, 33 000 km) kormánya álló, illetve parkoló mozgásban bizonyos állásokban berezonál. Ez kb. 3 hete kezdődött, és egyre sűrűbben és erősebben csinálja. Mintha a motor rezgését venné át. Ez kívülről nem hallatszik, de belül nagyon idegesítő. A műszerfalon nem ég semmilyen visszajelző lámpa. A kormány nem kotyog, nem lötyög, semmi romlást nem vettem észre rajta.
Mi lehet ez?
Herbie_ Creative Commons License 2002.03.30 0 0 0
Szépen vagyunk:((
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.30 0 0 topiknyitó
Kedves FIAT Magyarország!
Kedves kollegájuk 200.000 forintot kért zsebébe beletenni az Önök által leadott vezetői gépkocsik értékesítésekor.
Talán itt kellene kezdeni, majd a szervízek stb....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!