Keresés

Részletes keresés

CsakEgyUser Creative Commons License 2002.03.30 0 0 4
Jol tette! :) Sokkal jobb a sima kek mint a lama raytracelt hulyesegek.
Előzmény: sz (1)
CsakEgyUser Creative Commons License 2002.03.29 0 0 3
Nekem nem a Napkelte-vel vannak bajaim, hanem a Napkelten kivul szinte az osszes musor hatterevel.:)

Az altalad leirt problemak viszont tenyleg jogosak az ATV egeszenel is, nem csak a Napkeltenel, BAR a hatter a Napkeltenel szep...:)
... a tobbi musorra meg raferne egy kis design, nevetsegesek a bluebox mogotti hatterek.

Előzmény: dongenaro (2)
dongenaro Creative Commons License 2002.03.29 0 0 2
Kedves CSakEgyUser!!!

Én is hosszú-hosszúévek óta nézem a Napkeltét,(m1-es, majd tv3-as múltja óta), s ez az a műsor, amit felébredéstől munkába-indulásig nézek. Szeretem, mert kiegyensúlyozott, s mindenféle lehetőséget megad egy tetszőleges közéleti szereplőnek, a megnyilatkozásra: Kereszttűz, Kínpadon, Szauna, és a szombat-vasárnapi "beszélgetős" műsorok.
De: SZINTE nézhetetlenné teszi a műsort a rengeteg reklám, amiért az utóbbi időben már kétszer is megbüntették a Napkeltét-JOGOSAN!! Én többször büntettem volna őket...
De: szinte CSAPNIVALÓ minőségű az adásuk, több TV-szolgáltatónál láttam, hogy a JEL állandóan kimarad, majd 5-10 másodperc után talál magára, s közben: adásszünet! Ez egy magát is a legjobbnak hirdető műsortól NEM ELFOGADHATÓ, s számomra sem az!
Szerintem EZEK a fő bajok az Napkelténél, nem a bluebox...

Üdv: dongenaro (aki a Napkelte hálás nézője)

Előzmény: CsakEgyUser (-)
sz Creative Commons License 2002.03.29 0 0 1
bárdos andrás megoldotta: sima kék a háttér ;-)
Előzmény: CsakEgyUser (-)
Thas Creative Commons License 2002.03.29 0 0 0
Jaja! A hírek alatt a "virtálus monitorokon" állandóan ugyanazokat a 40-50 másodperces videókat ismétlik. Tök király. Én mindíg az autóversenyt nézem :)))))))))))))))))))9

Üdv.: Thas

u.i.: 0.

Előzmény: CsakEgyUser (-)
CsakEgyUser Creative Commons License 2002.03.29 0 0 topiknyitó
Valami ritka undoritoak az ATV hatterei, a bluebox moge olyan durva dolgokat tesznek be, hogy egyszeruen SZEMZAVAROAK, nevetsegesek.
Az amugy nagyjabol igenyes musorokat igencsak elrontjak ilyen egyszeru dologgal.
Kivetel talan a Napkelte, ott tok jo minden.

Vajon miert nem lehet igenyes hatteret betenni peldaul az este nyolc orai kezdetu musorokba?

Mas ATV nezot nem zavar ez a dolog, csak minket? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!