Keresés

Részletes keresés

Punknown Terrorist Creative Commons License 2002.03.28 0 0 7
Szerintem írj levelet valamelyik EU-s oktatási szervnek és kérj indformációt. Általában szívesen segítenek. De megkérdezhetem az Európa-tanulmányokkal foglalkozó hölgyet itt az egyetemen. Egyébként hallgatom az EU specializáció (néhány tárgyá)t.
Előzmény: Szelíd Ördög (6)
Szelíd Ördög Creative Commons License 2002.03.28 0 0 6
Az engem érdeklő szakokat csak a brüsszeli szabadegyetemen és a leuveni katolikus egyetemen találtam (nemzetközi kapcsolatokat még a kenti egyetem kihelyezett brüsszeli tagozatán). A kérdés az lenne, hogy tud-e valaki valami másról.

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy posztgrad. szinten nemzetközi magánjogot csak két belga egyetemen oktassanak angolul...

Előzmény: Punknown Terrorist (5)
Punknown Terrorist Creative Commons License 2002.03.28 0 0 5
Gondolom a keresőgépek nem sokat segítettek..
Szelíd Ördög Creative Commons License 2002.03.28 0 0 4
Nem bánnám én, ha...:)

EMBEREK! Senki nem tud semmit a belga felsőoktatásról? Brüsszel Európa fővárosa meg ilyenek... egy kétségbeesett, bajba került olvtárs kér segítséget tőletek!

Előzmény: 4ndr3w (3)
4ndr3w Creative Commons License 2002.03.28 0 0 3
bocsi, érdemben nem tudok segíteni :(
de azért nullázni jól esett! :)
Előzmény: 4ndr3w (0)
Szelíd Ördög Creative Commons License 2002.03.28 0 0 2
Felhozom, hátha...
Szelíd Ördög Creative Commons License 2002.03.27 0 0 1
Hm.:) Valami bővebb infó?
Előzmény: 4ndr3w (0)
4ndr3w Creative Commons License 2002.03.27 0 0 0
Csak vigyázz, nehogy 0-s osztályzatot kapj a vizsgákon! :)
Előzmény: Szelíd Ördög (-)
Szelíd Ördög Creative Commons License 2002.03.27 0 0 topiknyitó
Szervusztok! Olyan belga egyetemet keresnék, brüsszeli lenne a legjobb, ahol van posztgraduális jogi (LLM) oktatás, lehetőleg international business law vagy valami hasonló, angolul. Ezen kívül - szintén Belgiumban, angolul - Master fokozatot nyújtó international relations-oktatás érdekel.

Egyáltalán, melyikek a jó belga egyetemek, hova érdemes jelentkezni posztgraduális képzésre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!