Keresés

Részletes keresés

Timna Creative Commons License 2002.04.06 0 0 9
azt azért nem mondanám, hogy az index szar, viszont az engem is ledöbbentett, hogy SEMMI utalás nem volt arra nézvést az internetto helyén, hogy az ott megkezdett társasági életet hogyan is lehetne folytatni... én sosem írtam oda, de át tudom érezni azoknak a helyzetét, akik igen. én is geciségnek találtam a dolgok ilyetén intézését.
egyébiránt szvsz az internetto kb 1 nagyságrenddel szegényesebb volt design és ilyesfélék tekintetében az indexhez képest...
Mulan Creative Commons License 2002.04.02 0 0 8
Bocs, de SZVSZ, ami ne eladó, azt nem lehet megvenni, se bosszúból, se egyéb okból - csak, ami eladó. Ki adta el az Internettót, miért adta el... ki tolt ki a közönségével? A vevő?
Előzmény: SandyCats (6)
Pozsi Creative Commons License 2002.04.01 0 0 7
Nem tudom pontosan kikre gondolsz, de szerintem az internetto mutacioi atalakultak index mutaciokka.
Előzmény: Törölt nick (5)
SandyCats Creative Commons License 2002.03.29 0 0 6
Nem jó a topic címe!!
Ez nem az Index bosszúja a Netton - ez az Index bosszúja mindnyájunkon, akik oda jártunk olvasni, vitatkozni és levelet kapni.
Ez a dolog pontosan úgy zajlott, mint manapság oly sok minden e kis hazában.
Egy tucat embernek jó legyen, aztán a tömeg, akiért állítólag ők vannak, magasan le van sajnálva.
Ráadásul, ha még profi lenne ez a site.
De lassú, áttekinthetetlen, rosszul kezelhető és a dizájn ugyancsak "egyszerű", hogy árnyaltan fejezzem ki magam.
Eljárt fölöttetek az idő urak!!!
Nagyon sajnálni valók vagytok ezzel a primitív elégtétellel.
Mit bizonyíttok és kinek?
Persze, lehet, hogy elbántak Veletek csúnyán anno, de amint az eljárásotok bizonyítja, Ti sem vagytok jobbak, sőt!!
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.27 0 0 5
Kár.

És mi van azokkal, akik pusziért tolták anno az Internetto mutációk szekerét :))) Ők sem részesek? Vagy már rájuk nem is emlékszik senki? :)))

Előzmény: Pozsi (4)
Pozsi Creative Commons License 2002.03.27 0 0 4
en ugy tudom nem.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.27 0 0 3
És akkor most Nyírő is résztulajdonos?
Előzmény: Pozsi (2)
Pozsi Creative Commons License 2002.03.27 0 0 2
1999 tavaszán, miután Nyírő András és a szerkesztőség meghatározó munkatársai ajánlatot tettek az akkor leglátogatottabb internetes újságként jegyzett Internetto megvásárlására, az IDG Magyarországi Lapkiadó Kft. azonnali hatállyal fölmondott Nyírőnek. A szerkesztőség úgy döntött, hogy követi a főszerkesztőt, és új weblapot indít - ez lett az Index, amely ma az internetes piac egyik legjelentősebb szereplője. (Nyírő András még 1999-ben elhagyta az Indexet, azóta a Westel tartalomfejlesztésének első embere.) Az Index.hu Rt. alapítói szerint az Internetto név mindig is az eredeti, Nyírő András által vezetett csapatot illette meg, azokat az embereket - elsősorban természetesen Nyírőt - , akik négy éven át dolgoztak nagyon kevés pénzért vagy éppen semmiért, és létrehozták a magyar internet-történelem egy jelentős darabját).
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.27 0 0 1
Mellesleg tényleg szép a nekrológ, csak az maradt ki, hogy ma már Nyírő sincs az index-nél. Meg, hogy hol van.
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.27 0 0 0
ugyan, erre szavaztál 90-ben
ma az a szabály, hogy nincs szabály
és az erősebb kutya meg b...ik
Előzmény: kisgenya (-)
kisgenya Creative Commons License 2002.03.27 0 0 topiknyitó
Kedves indexes holgyek,es urak akik alairtak azt az orvendezos, amugy nagyon kulturalt, kozlemenyt az internetto megvetelerol!

Csak azt szeretnem mondani, hogy a modszer viszont kulturalatlan. Mondhatnis ugy is, hogy ilyen durvat meg nem is lattam a neten...
Hogy kepzelitek azt, hogy egy letezo ujsag helyen (melynek meg tegnap is letezo olvasotabora volt), ma egyszercsak az index forum rovata jelenik meg, mindenfele magyarazat, vagy bocsanatkeres nelkul?
Nekem kesei bosszunak tunik a dolog. Ami lehet, hogy jolmegerdemelt, csak ezzel most jopar ex-internetto olvasonak, magasrol a fejere...
Bocs fiuk-lanyok, de ez nem stilus.
Egy elkeseredett srac, aki meg a hoskorban "netkaloz" neven irogatott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!