Keresés

Részletes keresés

kis pimasz Creative Commons License 2002.04.17 0 0 15
Orbáni hazugságcsokor a keddi szónoklatból: ez a Fidesz fizetett politikai hirdetése.
Ki az a balga, aki beveszi?
Ma már ilyet is le szabad adni?
Nemcsak, hogy tiltja a reklámetika, de azt hszem, jogszabály is tiltja az ilyet, ugyanúgy, mint a más lejáratására irányuló reklámot.
VAN ITT ILLETÉKES?
kis pimasz Creative Commons License 2002.04.13 0 0 14
Azért meglett az 5%, bár nem vagyok SZDSZ-es.
Előzmény: Aktív Oxigén (9)
Zmac Creative Commons License 2002.03.26 0 0 13
Nem erőlködöm, és nem akarom két táborra osztani az embereket. A többi stimmel. ;-)

(Egyébként miért "ismét"? Találkoztunk már valahol?)

Előzmény: OffTopiC (6)
Lajos bácsi Creative Commons License 2002.03.26 0 0 12
Ez a "megérdemli" meg olyan emeszpés. Lehet, hogy le is van védve. Úgyhogy csak óvatosan.
Előzmény: kis pimasz (11)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.26 0 0 11
Az SZDSZ valóban a negatívumokra hegyezi ki a kampányát, ebben egyetértünk. Én viszont nem kampányolok, csak kritizálok, mert nem bírja a gyomrom, ami körülöttünk történik.
Ez az ország megérdemli, hogy végre többet és jobbat kapjon, mint amit a jelenlegi kalandorok csepegtetnek neki.
Előzmény: Aktív Oxigén (9)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.26 0 0 10
Negatív!
Előzmény: Aktív Oxigén (9)
Aktív Oxigén Creative Commons License 2002.03.26 0 0 9
Nem te vagy az SZDSZ kampányfőnöke? Kb. azt a szintet hozod. Ebből nem lesz 5%!
Előzmény: kis pimasz (-)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.26 0 0 8
Neked is ártott és mindannyiunknak folyamatosan árt. Arra nevel ugyanis, hogy egyre nagyobb és durvább békákat szokjon meg/nyeljen le a nép.
Téged ezzel ugyanúgy kifosztanak és meggyaláznak, mint engem. Amit elvesznek, azt nem csak tőlem veszik, de tőled is. Nem csak nekem hazudnak, de neked is.
Az intézményesített törvénytelenségeket most már politikai menedzserek végzik eddig sosem ismert hatékonysággal. Mintha 4 év alatt akarnák behozni, amit mások 40 évre osztottak be.
Ettől persze még szeretheted őket, én megvetem.
Előzmény: apokalipszis (3)
OffTopiC Creative Commons License 2002.03.26 0 0 7
- (minusz)ismet
OffTopiC Creative Commons License 2002.03.26 0 0 6
En meg azt latom, hogy ismet azon erolkodsz, hogy a szad ize szerint ket taborra oszd az embereket.
1. Fidesz es ami mogotte van
2. Ennek komplementere (amit az egyszeruseg kedveert es azert, hogy utana te is altalanosithass) = MSZP,SZDSZ

Miert nem biralhatja senki Orbanekat anelkul, hogy "MSZPSZDSZ" ne legyen?

Előzmény: Zmac (4)
Zmac Creative Commons License 2002.03.26 0 0 5
Majdnem igazad lenne, ha a történelem 1990-ben kezdődött volna.
Előzmény: prézlimájer (2)
Zmac Creative Commons License 2002.03.26 0 0 4
Látom végre neked is sikerült tömören megfogalmazni a lényeget! Kiegészíthetem egy újabb sorral azt, amit a közelmúltban írtam:

elnök = demokrácia
MSZP, SZDSZ = igazság
Fidesz = cinikus gátlástalanság
Négy láb jó, két láb rossz!

Előzmény: kis pimasz (-)
apokalipszis Creative Commons License 2002.03.26 0 0 3
Nem értem vad dühöttségedet miért van ez??Ártott neked a kormány talán?
Előzmény: kis pimasz (-)
prézlimájer Creative Commons License 2002.03.26 0 0 2
Ez semmilyen hatással nem lesz a hívőkre. Ők szemet húnynak az Orbán kormány gátlástalanságai fölött (pedig tudják hogy nincs rendjén), mert feljogosítva érzik (óriási hiba!) revansként azért, amit a "cuclib" művelt.
Szemethunynak a SAJÁT demokráciájuk megtiprása felett is (óriási hiba), mert azt remélik, hogy Orbán "megleckézteti" azokat, akiket ők gyűlölnek, (óriási hiba).
Érzik, hogy nem az igazi ez így, de azt gondolják, a másik sokkal rosszabb. Egy olyan ország gondolkodásával, ahol az emberek az egyes pártok szemléletében élet halál kérdését látják, valami nagyon nincs rendben. A magyarság önértékelése és lelki stabilitása nincs rendben, amelyen Orbán Viktor "magyarságtudat és önbizalomnövelő kúrája" nemhogy segített volna, de jelentősen rontott. Sajnos. Elmagyarázta nekünk, hogy eddig nem volt önbizalmunk, sőt még most sincs, hogy pipogyák voltunk, és hogy vagyunk, hogy nincs önbecsülésünk és hogy nem is volt. És én, mint tisztességes magyar ember ezt az arcátlan lebecsülést mind nemzeti, mind egyéni szinten a legmesszebbmenőkig kikérem magamnak!
Előzmény: kis pimasz (-)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.26 0 0 1
Nem a gyakorlatra, hanem a felsorolásra gondoltam. A gyakorlattól inkább kíméljétek meg az országot.
Előzmény: Lajos bácsi (0)
Lajos bácsi Creative Commons License 2002.03.26 0 0 0
Tudjuk!
Merjük!
Tesszük!
000000000000000000000000000000000000
Előzmény: kis pimasz (-)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.26 0 0 topiknyitó
Plazmamonitorok - ugyebár fúj! Stikli! (Azóta már nekik is van.)
Szavazólapok - hát persze, hogy OK! Semmi stikli!

Lévai: "Csapjon bele!"
Pokorni: "Úgy látszik, az MSZP-nek nincs programja, mert nem akar viatkozni ..."

Horn: Magnófelvétel a kormányülésekről az utókornak.
Orbán: Kuss az utókornak, nemhogy kormányülést!

Fidesz (vita a vitáról): Na nehogymá azemeszpé ne tartsa be a megállapodás szellemét!
Fidesz (valóság): Na nehogymá betartsuk a törvény betűjét!

És még sorolhatnánk.
Tudjátok folytatni az elmúlt 4 év történéseit dióhéjban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!