Keresés

Részletes keresés

locsemege Creative Commons License 2007.10.01 0 0 7
:)
Előzmény: NevemTeve (6)
NevemTeve Creative Commons License 2007.10.01 0 0 6
Szerintem ennek a topiknak már mindegy... süllyedjen!
NevemTeve Creative Commons License 2005.03.03 0 0 5
Van egy olyan érzésem, hogy az XGrabKey környékén kell majd folytatni a nyomozást...
Előzmény: NevemTeve (4)
NevemTeve Creative Commons License 2005.03.03 0 0 4
Teccik ez az optimizmus;)
Szóval az events.c látszik érintettnek, abban van a HandleEvents, aki hivogatja a My_XNextEvent-et, meg a DispatchEvent-et.
Előzmény: NevemTeve (3)
NevemTeve Creative Commons License 2004.04.20 0 0 3
Köszi, azóta egész jól vagyok már, kicsit megpiszkáltam az event.c-t, ha egészen kész lesz ide is beillesztem.
Előzmény: TaXiN (2)
TaXiN Creative Commons License 2004.04.20 0 0 2
Miért nem használsz fvwm1 -et? Ha már :)
Azt még rendesen megírták.
Valami rége RedHat-ről (R6/6?) leszedett binárisnak OK-nak kell lenni.
Előzmény: NevemTeve (1)
NevemTeve Creative Commons License 2004.04.18 0 0 1
Amig a KDE gyengélkedik, megpróbálkoztam az fvwm95-tel, csak épp a NumLock-kal nincs kibékülve a nyomorult... Az XFree86-ban a NumLock a "Mod2"-nevű módosító (0x10 az "Event" state mezőjében), és ha le van nyomva, az jó ok az fvwm95-nek, hogy pl ne adja a fókuszt arra az ablakra, amelyikre kattintok.

Innen: http://fvwm95.sourceforge.net/ töltöttem le egy újabb verziót (fvwm95-2.0.43f.tar.gz), de az meg dump-ol. Jobban megnézve a kérdést, a régi is csak azért működik, mert Debian-ék alaposan megpecselték pl a source/fvwm/misc.c-ben van egy buffer-overflow, túl hosszú IconPath esetén

Van valakinek valamilyen kedvező tapasztalata ezügyben?

toccata Creative Commons License 2002.03.31 0 0 0
0 tudással rendelkezem ezügyben, de valaki bizányára tud majd segíteni.
Előzmény: Attilav (-)
Attilav Creative Commons License 2002.03.25 0 0 topiknyitó
ftp://ftp.plig.org/pub/fvwm95/fvwm95-2.0.43b.tar.gz
Na ezt kellene lefordítani olyan glibc-vel ami a mandrake8.1 ban van. De talán a 8.0 slack alatt fordított bináris is jó lesz. A fordítás mandrake 8.1 alatt nem igazán megy, az fvwm95 lefordul, kivéve az FvwmTaskBar modult, ami ugye a tálca a start menüvel.

Ezt adja a modules/FvwmTaskBar könyvtárban kiadott make parancs:
[root@localhost FvwmTaskBar]# make
gcc -rdynamic -pipe -I../../include -I/usr/X11R6/include -O -DXPM -DSHAPE -c -o FvwmTaskBar.o FvwmTaskBar.c
FvwmTaskBar.c: In function `main':
FvwmTaskBar.c:163: warning: return type of `main' is not `int'
gcc -rdynamic -pipe -I../../include -I/usr/X11R6/include -O -DXPM -DSHAPE -c -o List.o List.c
gcc -rdynamic -pipe -I../../include -I/usr/X11R6/include -O -DXPM -DSHAPE -c -o ButtonArray.o ButtonArray.c
gcc -rdynamic -pipe -I../../include -I/usr/X11R6/include -O -DXPM -DSHAPE -c -o Mallocs.o Mallocs.c
gcc -rdynamic -pipe -I../../include -I/usr/X11R6/include -O -DXPM -DSHAPE -c -o Colors.o Colors.c
gcc -rdynamic -pipe -I../../include -I/usr/X11R6/include -O -DXPM -DSHAPE -c -o Goodies.o Goodies.c
Goodies.c: In function `DrawGoodies':
Goodies.c:151: warning: assignment makes pointer from integer without a cast
Goodies.c:167: dereferencing pointer to incomplete type
make: *** [Goodies.o] Error 1

Előtte persze a /usr/src/fvwm95-2.0.43b alatt lefuttattam a configure -t.
Ha a forrás gyökerében kiadom a make -t akkor minden lefordul kivéve az FvwmTaskBar -t.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!