Keresés

Részletes keresés

zsánpól bemondó Creative Commons License 2002.03.24 0 0 15
CSATLAKOZOM A FELHÍVÁSHOZ!!
egyúttal javaslom, terjesszük ki akciónkat a Homoki Sikoly + a Seggem és Vidéke c. közszolgálati feladatokat ellátó lapokra, amelyek elmulasztották közzétenni a polgári választási szlogeneket!
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.24 0 0 14
En is attekintettem a topikindito munkassagat es eleg egyertelmu, hogy Fidesz szimpatizans.

Hozzateszem, ez a szememben nem minositi, a topik indito hozzaszolasa viszont igen. Ez pedig kozonseges part-erdekbol folytatott demag0gia.

Előzmény: Jereváni rádió (13)
Jereváni rádió Creative Commons License 2002.03.24 0 0 13
Megtekintettem a topicindító munkásságát, és őszintén szólva nem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolja-e amit ír, vagy egy nagyon ügyes (sunyi?) Fidesz-lejáratásnak vagyunk szemtanúi?
Jereváni rádió Creative Commons License 2002.03.24 0 0 12
Na ne! Mióta közszolgálati a színes RTV? Ha a Fidesz rendel nála hirdetést, megjelenik, olyan méretben és minőségben, amilyet csak a kedves vevő óhajt. Ha én leperkálnám egy oldal árát, a fényképemmel, Én vagyok a király! felirattal, azt is lehoznák.
Előzmény: SENKI ALFONZ (-)
kisibolya Creative Commons License 2002.03.24 0 0 11
Vaúban Bandita, Lovas, ..most Röfi az ATV-n..erre még te is..:O(

Amúgy , te hogy képzelted?
A mszp fizet,az újság meg felajánlja a fiúknak, a fityesz meg nem fizetnek?

Vagy szólni kellett volna a piárosoknak hogy, kedves fijug itten lesz egy MP hirdetés tessenek gyorsan ide nyomni egy kis lét, szt' kiegyensúlyozunk?

Na lyó van, tegnap diszkózni voltál...betudjuk írói munkásságodnak.

Előzmény: SENKI ALFONZ (-)
zuglo_14 Creative Commons License 2002.03.24 0 0 10
Azért az érdekes, hogy mindig előjön a "98-as választások előtti robbantás".
Kár, hogy P. úrnak - aki, mint tudjuk kéthetente számolja fel a maffiát - a mai napig nem sikerült eredményt felmutatnia.
Előzmény: Verescsillag (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.24 0 0 9
és szervezz egy tüntit is a kiadóhivatal elé... manapság az a módi... :))))
Előzmény: SENKI ALFONZ (-)
peyerk Creative Commons License 2002.03.24 0 0 8
"érdekes, a színes rtv-nél ennyire előre le kell zsírozni a pol-hirdetéseket"

Arra gondolsz, hogy esetleg a már megjelent számban is követeled a Fidesz hirdetésének beszerkesztését? :))))))

Előzmény: andrax (5)
Tamás Creative Commons License 2002.03.24 0 0 7
Eztugye nem gondoltad komolyan??? Ennyi baromságot egy rakáson régen olvastam utoljára...

A televíziós műsorújság közszolgálati feladatot lát el???? Medve anyám...

Előzmény: SENKI ALFONZ (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.24 0 0 6
Es ezt a televizios musorujsagot kozpenzbol finanszirozzak? Ugye nem. Akkor annak a hirdeteset jelenteti meg, aki fizet. Hogy ettol esetleg a hitele esik valamely olvasoi koreben, ez mar legyen a kiado baja!
Előzmény: SENKI ALFONZ (-)
andrax Creative Commons License 2002.03.24 0 0 5
érdekes, a színes rtv-nél ennyire előre le kell zsírozni a pol-hirdetéseket, csak a blikknél és népszabónál szabják be azokat egy nap alatt. el lehet gondolkodni a balszélen erről.
amúgy én a címlapra tettem volna mp-t (+ interjú), és bevezettem volna az "mp tv-ajánlata" rovatot is, na meg egy kis mp-rejtvény (hol mennyiért szakértett), a szerencsés beküldők a fölöslegessé vált 2 db plazma tv-t nyerhettek volna meg. lehet, h még nem késő, maszop--idő szerint megjelenés előtt 1 nappal még átalakítható az újság.
@nD®@x
Verescsillag Creative Commons License 2002.03.23 0 0 4
Igazad van és ez méltatlan a kiadóhoz is,hiszen tudjuk valószínűleg ,kik ölték meg a volt tulajdonost!Ugyanazok akik a 98" -as választásokat is megzavarták a robbantásokkal és a Fidesz 4 éve alatt kiszorúltak a hatalomból és az országból.Na ,kik?

Cs.

askdas Creative Commons License 2002.03.23 0 0 3
"a választások 2. fordulójának megfelelő április 21-i lap hátlapján Orbán fényképét vagy a FIDESZ_MDF-MKDSZ hírdetését közöljék "

Ingyen, te bolond? egyébként a lungo dromot kihagytad.

Előzmény: SENKI ALFONZ (-)
Mario Brekt Creative Commons License 2002.03.23 0 0 2
Ugyan ne bomolj! A FIDESZ kilóra veszi meg a médiát, a bulvárlapoktól kezdve az MTI-ig. Háromszoros lóvét (hirdetési felületet) ígér nekik, ha győz… Ne siránkozz! A régi pártállami reflexek már újra itt vannak és mindenki belehajthatja a fejét az igába.
Előzmény: SENKI ALFONZ (-)
touareg Creative Commons License 2002.03.23 0 0 1
Ha ez politikai hirdetés, akkor semmi baj. A Népszabóban is jelent meg már FIDESZ hirdetés.
Csak nehogy a plazma szindrómába essél, a fiúknak nem jutott eszükbe a dolog, hogy az ország egyik legnagyobb példányszámú hetilapjában hirdessenek. Talán a kampányfőnöket kellene okolni.
Előzmény: SENKI ALFONZ (-)
SENKI ALFONZ Creative Commons License 2002.03.23 0 0 topiknyitó
Ezennel a Színes RTV valamennyi konzervatív, FIDESZ-párti olvasója nevében aláírásgyűjtést kezdek.

Önök -választások hetéhez- április 1-7- kapcsolódó lapjukban egyoldalú politikai hirdetést tettek közre, amelyben a választásokra esélyes miniszterelnök-jelölteknek csak egyikét, név szerint Medgyessy Pétert ábrázolta.

Egy televíziós műsorújság közszolgálati feladatot lát el, különös tekintettel akkor, ha riválisai képek és filmajánlatok tekintetében elmaradnak tőle. Egy ilyen újság nem lehet politikailag elfogult, miután a politikai napi-és hetilapokkal ellentétben az egész népességhez, s nem csak egy párt szavazóközönségéhez. Ezért egy lapban vagy mind Medgyessy, mind Orbán hírdetését, vagy egyikét sem szabad közölniük.

Kérem az Index minden FIDESZ-szimpatizáns vitafelét csatlakozzon aláírásgyűjtésemhez, melyben felszólítom a SZÍNES RTV-t, hogy egy TV-műsorújságtól kötelező politikai semlegesség és elfogulatlanság jegyében a választások 2. fordulójának megfelelő április 21-i lap hátlapján Orbán fényképét vagy a FIDESZ_MDF-MKDSZ hírdetését közöljék

SENKI ALFONZ

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!