Keresés

Részletes keresés

thuram Creative Commons License 2002.04.27 0 0 4
Sziasztok!

Nekem Aerosmith kellene (Janie's got a gun,crazy stb.korszakából való számok),merre van olyan oldal ahol a linkek müködnek is?

lacee Creative Commons License 2002.04.18 0 0 3
Nekem a Bandi a hegyről c. album kellene...
Nem tudtok egy helyet, ahonnan le lehet szedni?
sasom Creative Commons License 2002.04.05 0 0 2
Nem tudja valaki véletlenül, hogy honnan tudnék Borknagar albumokat letölteni?
Recece98 Creative Commons License 2002.03.22 0 0 1
nezd + itt
recece.ultraweb.hu
Dinger Creative Commons License 2002.03.22 0 0 0
Üdv !!!

Omegára lenne szükségem! :-))

ill. jöhet bármelyik magyar rock zenekartól mp3!

Előzmény: Roudi (-)
Roudi Creative Commons License 2002.03.22 0 0 topiknyitó
Biztos sokan vagytok úgy vele, hogy rengeteg helyen kerestek egy-egy mp3-at, de sehol nem leltek rá.
Gondoltam itt segíthetnénk egymásnak.
Akinek szüksége van valamire írja be és megpróbálunk majd segíteni.
Egyébként hamarosan felrakom a cd listámat a netre. Ha abban lesz majd valami, amire szüksége van valakinek írjon és felteszem a zenét is.

Amire nekem lenne szükségem:
Tankcsapda: Baj van! (új album, 12 szám)
Ha tud valaki segíteni ímlezzen nekem plz.
KÖssz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!