Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2024.01.01 0 0 5

Buék.

:)

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.25 0 0 4
Soha nem voltam Honvéd-drukker, de Tichyt nagyon szerettem. Az egyik utolsó nagy magyar játékos volt, Európa klasszis. Teljesen hihetetlen, de igaz. Láttam.
mondial Creative Commons License 2002.03.24 0 0 3
Nem láthattam sajna játszani életkoromból adodóan, de a magyar labdarúgás kiemelkedő személyisége volt. Ha jól emlékszem 5-szörös gólkirály. Aki tud mesélhetne róla többet, sajnos keveset tudok róla, na meg nekem már "csak" a Kovács Kálmán maradt.

Részemről akármi lesz követem a csapatot akár a másodosztályba is. De ne fessük az ördögöt a falra.

CSAK A KISPEST!

Előzmény: Garrincha (2)
Garrincha Creative Commons License 2002.03.24 0 0 2
Tudom szarul megy manapság a Kispestnek. Tudom sokan ki vannak ábrándulva a tulajdonosokból, vezetőkből, edzőből, játékosokból. Mégis, a csapat a MI csapatunk! Ezért dobtam be a Tichy topikot, hogy talán egy kis nosztalgia kihoz majd belőlünk egy "csakazértis"-t. Úgy látszik nem volt igazam. De csakazértis CSAK A KISPEST!
gaborzinho Creative Commons License 2002.03.23 0 0 1
Nem hiszem, hogy sok olyan játékos futkározott hazai pályákon mint Tichy Lajos. 1956-ban a Real Madrid 200 kg aranyat ajánlott érte, a Juventus pedig egy kitöltetlen csekket adott neki 1962-ben a chilei VB előtt. De maradt a Honvédnál, és ennek ellenére a mocsok Kutas MLSZ góré kicsinálta mert nem volt szolgalelkű. Nyugodjék békességben!
Előzmény: Garrincha (-)
Senor Rata Creative Commons License 2002.03.22 0 0 0
Így van, nem felejtünk!
Garrincha Creative Commons License 2002.03.22 0 0 topiknyitó
A magyar futball egyik kiemelkedő egyénisége. Dacára, hogy dollármilliókkal csábították, megmaradt a Honvédban, ahol néha 3-4 védőjátékossal a nyakán 5-szörös magyar gólkirály lett. Emlékét örökké megtartjuk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!