Keresés

Részletes keresés

Konrad Creative Commons License 2003.06.06 0 0 83
Például az öcsém.
Előzmény: szoke_lany (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.06 0 0 82
Látod ez a különbség. A maszop-szadesz koalában eszébe sem jutna senkinek becsületes embert keresni. Eleve hiábavaló lenne. Amúgy találó a neved. Bár a többi szőke lány, lehet kevésbé ostoba.
Előzmény: szoke_lany (78)
Zser Creative Commons License 2003.06.06 0 0 80
Ez a plakátos dolog az mszpénél is megvolt,meg a hirtelen kirakott huszonvalahány magyar zászló a székházon az volt a szép...
Előzmény: Hy (5)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.06.06 0 0 79
Ne forgasd a szemed olyan ájtatosan! Feállítottál egy kommunikációs csapdát, és most sajnálkozol, hogy nem sétáltak bele? A kérdésed tipikusan olyan, amelyre csak rosszul lehet válaszolni. (V.ö.: Veri még a feleségét?)
Előzmény: szoke_lany (78)
szoke_lany Creative Commons License 2003.06.05 0 0 78

Sajnos be kell látnom, túl magasra helyeztem a lécet azzal, hogy "becsületes fideszes"-t kerestem.

Másfél év alatt gyakorlatilag kaptam MAJDNEM egy tippet!

Hát nem sok!

Való igaz, hogy olyan pártban, pardon "szövetség"-ben, ahol a pártigazgató köztörvényes bűnöző kicsi az esélye a becsületességnek, DE HOGY EGY SE?!

Aki fideszes az mind becstelen?

Biztos akad köztük néhány hülye, de becsületes is!

Nyugtassatok meg!

orgianpiktor Creative Commons License 2002.08.07 0 0 77
Én 1 ügyű,csak asztat nem ért M,hoty a politika,becsület,csak igy leírva lehet ilyen közel egymáshoz.
Normálisan semmi köze egyiknek a másikhoz.
Bizonyítja a hosszú névsor is,amit eddig összeszedtetek.
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.07 0 0 76
""Becsületes Fideszes"

Az meg mi a fene? "

Úgy hívják, hogy antagonisztikus ellentét :-))))))))))

(fideszesektől - legalábbis a normálisaktól - ezúton kérek bocsánatot, ez magas labda volt ;-) )

Előzmény: kis pimasz (75)
kis pimasz Creative Commons License 2002.08.07 0 0 75
"Becsületes Fideszes"

Az meg mi a fene?
Szerintem a Fidesz vezetése cinikusan korrupt. Prédikálják a vizet, miközben leplezetlenül és nyilvánosan isszák a bort. Ez a legprimitívebb emberek alaptulajdonsága. Abban a politikusban, akibe azért szorult némi kultúra, legalább az igénye megvan arra, hogy becsületesnek tűnjön, ha mégoly becstelen is.
Az ebbe a körbe nem tartozó fideszesek két kategóriára oszthatók.
A politikai ambíciókkal rendelkező "önjelölt" fideszesek igyekszenek felvenni vezéreik stílusát és retorikáját, miközben hatalmas nyelvcsapásokkal igyekeznek a kondér közelébe férkőzni.
A maradék naiv, jóindulatú, megtévesztett ember elvileg lehetne becsületes, csakhogy akkor önvizsgálatot kéne tartania annak ügyében, hogy hogyan képes azonosulni az általa preferált érdekcsoport ballépéseivel, gazdasági, jogi és erkölcsi bűntetteivel. Aki ezekkel képes azonosulni (márpedig mással még nem találkoztam) az ezzel szintén a becstelenek közé sorolja magát.

rézgálic Creative Commons License 2002.08.07 0 0 74
Az eredeti fideszes banda jórészt gazdasági bűnözésre gyűlt össze, ezt a Schleht Csabi által Apeh jóváhagyással megszüntetett cégek alapítási ideje és tulajdoni viszonyai is igazolják. Ez a maffiaszerű bűncselekmények egyik kritériuma, ezért becsületes ősfideszes bizonyosan nem létezik.
tadeussz Creative Commons License 2002.08.07 0 0 73
Szerintem Illés Z. korrekt (kivéve a választásokkor tanúsított viselkedése, de itt általánossságokról van szó) és talán a háttérben van még 1-2 becsületes, ugyanakkor az ilyenek nem kapnak jelentős szerepet a pártban. Csak az ilyen KL, PZ, ÁJ, DT, RA stb.-féléket tolják előre. Nem értem, hogy miért...
Üdv
méregkeverő Creative Commons License 2002.08.07 0 0 72
Akinek nem inge, ne vegye magára :-)))
Én csak beírtam egy Nobel-díjas iró kb 70 éve írt szólását!
Előzmény: balgabelga (68)
szoke_lany Creative Commons License 2002.08.06 0 0 71
"aki Fideszes az vagy bűnöző vagy hülye"

Kedves balgabelga!

Örülünk, hogy megosztottad velünk véleményed, de nem kellene ilyen durván fogalmaznod!

Előzmény: balgabelga (68)
suto Creative Commons License 2002.08.06 0 0 70
Sőt, meg kellene változtatni a "fideszes" szót "politikus"-ra.
Előzmény: a-49 (66)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.08.06 0 0 69
Rockenbauer Zoltán.
balgabelga Creative Commons License 2002.08.06 0 0 68
Ezzel azt mondod, hogy aki Fideszes az vagy bűnöző vagy hülye.
Ez egy korrekt, árokbetemető hozzászólás volt.

ui: Attól, hogy Thomas Mann(ba) akarod csomagolni buta nézeteid azok még buták maradnak.

Előzmény: méregkeverő (67)
méregkeverő Creative Commons License 2002.08.06 0 0 67
Thomas Mann írta a németekről: (emlékezetből írom, nem szó szerint, de a lényeg ez)
Minden német becsületes, okos és fasiszta. DE: mivel senki sem tökéletes, ezért egyszerre a három jellemvonással nem rendelkezhet, tehát:
Aki okos és fasiszta, az nem becsületes,
aki becsületes és fasiszta az nem okos,
aki okos és becsületes, az nem fasiszta!
a-49 Creative Commons License 2002.08.06 0 0 66
Meg kéne változtatni a topic címben a "becsületes" szót, "Nem nagyon becstelen"-re, akkor talán lenne egy-két delikvens!
Előzmény: szoke_lany (61)
Avantgard Creative Commons License 2002.06.07 0 0 65
Kinek adták le? Csak nem a törpének?
Előzmény: ane (64)
ane Creative Commons License 2002.06.06 0 0 64
Kedves AVANTGARD
ne öntsd ki a vizzel a gyereket.
Igenes voltak becsületes fideszisták, mert a jattot mindig leadták.
Előzmény: Avantgard (63)
Avantgard Creative Commons License 2002.06.06 0 0 63
Becsületes fideszes??????????????????????????
Ne tessék viccelni.:O) Olyan nincs.
De ha lett volna, orbánc nem türte volna, hogy megalázza a PÁRTot!
Előzmény: szoke_lany (-)
édesanya Creative Commons License 2002.06.06 0 0 62
A kivétel erősíti a szabályt. Egy embert megjegyeznék, Illés Zoltán. Azután hosszú, hosszú szünet.

Az ország kisebbik fele nem bűnözökre szavazott. Csak a fidesz jól eljátszotta, hogy nem elég bűnőzőnek lenni, de tisztességesnek kell látszani.

És ezt bevették.

Persze a látszat néha csal.

édesanya

Előzmény: szoke_lany (61)
szoke_lany Creative Commons License 2002.06.06 0 0 61

Kedves olvtársak!

E topicot még a választások elött indítottam, a választások mintegy másfél hónapja lezárultak.

Az nem lehet, hogy egy MAJDNEM nyertes pártban nincsenek becsületes emberek!

Magyarország lakosságának egy jó nagy része becstelen emberekre szavazott?!

Vajk Creative Commons License 2002.04.29 0 0 60
Elég átgondolatlan a példád, így hát meglehetősen rossz is:))

Mert akinek ellopják az autzóját, az maximum frusztrálrt, de nem felrtétlenül tehetségtelen és sikertelen.
Meg aztán a rendőrök éppen azért kapják a közösből apénzüket, hogy ne mondják ezt.

Az mszp iudejéről volt szó, nem az mszmp idejéről. Biztos véletlenül kevered és nem ideológiai okokból... igaz?

Előzmény: Dextra (52)
bormester Creative Commons License 2002.04.28 0 0 59
Hát ez érdekes kérdés. Az FMPP még a hajdani MSZMP-nél is erőseben centralizált párt. Annak idején jobban lehetett tudni, hogy a központi pártvonaltól ki merre "hajlik el". Most az elhajlókat igen rövid úton kirúgják, tehát, aki benn ül, az vagy egyetért, vagy nem tud semmit, vagy kussol. Ezért nem látni "becsületes fideszest".
Előzmény: szoke_lany (58)
szoke_lany Creative Commons License 2002.04.28 0 0 58
Na, most hogy túl vagyunk a választásokon, most aztán lehet sorolni a becsületes Fideszeseket!

Tehát: ...

Nekem most nem jut eszembe!

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.24 0 0 57
1 olyat ha látnák , akkor istenbizony hívő Fideszes lennék !
Még mindig hiszek a naívokban, üdv:
soltika + Finci Kutya
Már a Pokorny is olyan profi módon tud hazuni , hogy szerintem a 28000 Fidesz párttag közt még statisztikai lehetősége sincs annak hogy valaki 2-3 hónap után becsületes maradjon.
Ennyi idő az újundokoknak bőven elég arra hogy pénzzel agymosással átgyúrják az embert.
Ez a csapat ugyanabból a "furcsa, különös anyagból van gyúrva" mint a régiek.
Dextra Creative Commons License 2002.03.24 0 0 56
Na ne röhögtes ,ilyen is van akkor hol voltak eddig, csak nem Kövér zsebében?
Mikor tiltakoztak? Kövér csak spontán hazaárulózott és strigázott,pont szabin voltak?
Valamiért soha nem jöttek felszinre a férgek.

Ezt nekem írtad? Ha igen, kérlek jelezd hogy melyik hozzászólásomra gondolsz, hogy tudjak válaszolni.

Előzmény: TÖKFEJ (54)
Dextra Creative Commons License 2002.03.24 0 0 55
Az mszp idejében, ha jól tudom egyet sem

89 után. A történelem azonban korábbról datálódik.

Előzmény: szigetelőszalag (50)
TÖKFEJ Creative Commons License 2002.03.24 0 0 54
Na ne röhögtes ,ilyen is van akkor hol voltak eddig, csak nem Kövér zsebében?
Mikor tiltakoztak? Kövér csak spontán hazaárulózott és strigázott,pont szabin voltak?
Valamiért soha nem jöttek felszinre a férgek.
Dextra Creative Commons License 2002.03.24 0 0 53
Na ja, ha valaki nem tetszik az rögön kommunista...

Ezt honnan veszed?

PS. Mindenkit megkérek hogy kíméljen a nekem tulajdonított hazug állításoktól. Érvekkel tudok mit kezdeni, de rágalmakkal nem.

Köszönöm

Előzmény: JO (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!