Keresés

Részletes keresés

majszi80 Creative Commons License 2018.06.11 0 0 105

Na ez nálunk is fejtörés volt sokáig, hogy magunk essünk neki, vagy szakemberre bízzuk. Aztán pár dolgot magunk csináltunk, viszont a mászókát biztonsági okokból szakemberrel készíttettük: http://ronkfavilag.hu/termek/triplo-maszoka/ 

murray Creative Commons License 2018.02.03 0 0 103

esetleg egy férfi valahol? mármint egy "normális" 

 

frankón kell ezeket a játszótéri dolgokat összerakni.  stabilitás , kötések stb. ha pl két gyerek fent van

akkor  ki tud lengeni szépen. a fa reped, a vas rohad, a kötések lazulnak .

semmi kiálló éles (sorja) a csavarok körül nem lehet megvágja a gyereket. egy lakatos ember kell

 

 

Előzmény: Andika az egyetlen (102)
Doky586 Creative Commons License 2017.06.30 0 0 101

Az biztos hogy nem az Ikea-nak készült, mert nekik épült közelebb saját játszótér:

 

A képeket jó jelbontásban exif koordinátával megnézni így kell étnevezve:

 

Eszerint az a kóbor kutyáknak épült..  :D

Előzmény: Doky586 (100)
Doky586 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 100

Sziasztok! Pestimre szélén (Pesterzsébeti Auchan -tól délre) épült egy játszótér már egy éve a szántóföld szélén mindentől messze. Még soha senki nem használta. Most egy év után épül a közelében egy Ikea, de még az sem nyitott meg.

 

Tudtok róla valamit hogy minek vagy kinek épült?

 

Legoooo Creative Commons License 2015.05.07 0 0 98

Sziasztok!

Csúszdaállványt tervezek készíteni a gyerekeknek. Olyat, amit majd tovább szeretnék bővíteni mászótoronnyá, kiegészítve hintaállvánnyal. Azt nem tudom, hogy az oszloptartó lebetonozható legyen, vagy leszúrható. Elég vizes nálunk a talaj. Télen, ha a fagy felnyomja a betont, nem fogja az állványzat kárát látni? Ha leszúrhatót választok (90 cm mélyen leüthető), az meg vajon bírni fogja a terhelést?

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.22 0 0 97

Sziasztok!

Én itt találtam rá egy csomó jó cuccra: www.parkszer.hu és www.parkszer.eu

BódogRóbert Creative Commons License 2011.04.23 0 0 96

Üdvözlet mindenkinek!

 

Szeretnénk egy játszóteret építeni a gyerekeknek kérek mindenkit, hogy aki megteheti segítsen.

Nem pénzt kérünk, hanem maradék anyagokat amik feleslegessé váltak, vagy nem használják.Kérjük aki segíteni szeretne keresse fel weboldalunkat a www.feherakac.hupont.hu címen.

Segítségüket előre is köszönjük. 

 

Tisztelettel és köszönettel:Bódog Róbert

szkitty Creative Commons License 2010.06.22 0 0 95
Sziasztok!

Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy új játszóteret, ami Solymár-Kerekhegyen, Budapest II. kerületével határos részen épült, a Solymári Környezetvédők Egyesületének segítségével, több ütemben, 2008-2010. között. Ritka példája egy civil szervezet, a lakosság és a helyi önkormányzat összefogásának.
A játszótér hivatalos átadása 2010. szeptemberében lesz.

A játszótér korcsoportos, az egyik fele kimondottan a kicsiknek való, 2-5 éves korig, homokozóval, kombinált játszóvárral, rugós játékkal és mérleghintával, a másik fele pedig a 6-12 éveseknek, egy mozgásra késztető -vagy felesleges energiát levezető ;) - mászóvárral. 3 személyes hinta is van, abból egy babaüléses, és egy pingpongasztal.
A játszótéren ivókút is található. :)

A II. kerület felől, Budaligetről, jelzett kerékpárút vezet át egy erdei úton, a környéken gyalogosan vagy babakocsival is jókat lehet sétálni.
Bégé69 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 94
Sziasztok!
Már régóta kerestem de most akadtam erre a topicra. Nem tudjátok, hogy nem e lehet valahonnan terveket beszerezni,letölteni amikből saját magunk is elkészíthetnénk egy mászókát?
Előre is köszönöm a segítségeteket.
ÜDv!
martonAnn Creative Commons License 2009.10.05 0 0 93
Jó neked. Felénk egy-két játék annyira rossz állapotban van, hogy az már életveszélyes. Próbáltál már felülni egy olyan mérleghintára, aminek az egyik tartólábát már csak a jóakarat tartja? Igazán tehetne már valamit az önkormányzat ez ügyben.
nayan00 Creative Commons License 2009.10.05 0 0 92
Felénk nem olyan rég újították fel a játszóteret. Nem valami nagy szám mert csak egy pár játék van, de legalább nyugodtan le tudom vinni a hugomat.
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.05 0 0 91
Persze, hogy a gyerek feltalálja magát, hiszen neki egy toll lehet akár űrhajó és máris lehet "brümmögni" :) Ez egy csodálatos dolog, de akkor is kell egy hely, ahol levezetheti a fölös energiáit és azonos korú társaságban lehet. A játszóterek elengedhetetlenek abban, hogy normálisan felnőjön a gyerek. Én is emlékszem mennyit szerettem hintázni... szeretném, ha majd az én gyerekeim is megtapasztalnák ezt, mivel egy darabig nem fogok tudni hintát venni nekik. :P
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.05 0 0 90
Én szerencsére még nem találkoztam olyan gyerekkel aki ne találta volna fel magát és játszott volna önfeledten. De persze kétségtelenül igazad van abban, hogy a mai játszóterek állapota /már amelyiket nem újították fel/ katasztrófális. És a szülők helyében én sem engedném ki a gyerekeket. Remélem sok mindenki fog majd még részesülni abból a nyereményből amit itt többen is emlegettek. sok sikert!
Előzmény: atom..anti (88)
emi1616 Creative Commons License 2009.10.02 0 0 89
Szia Manóka!

Teljesen átlátod a problémát és ennek örülök. Én is szeretném, ha a környék, ahol élek kellemes lenne és jó állapotban lennének a közterek.
atom..anti Creative Commons License 2009.10.02 0 0 88
Bár azt észrevettem,hogy az újonnan épített játszóterekre jobban figyelnek. Akár állandó felügyeletben akár csak részlegesben. Lenne mit felújítani....lényeg a lényeg szerencsés település lesz az, amely megkapja azt az 1milliós jutalmat.
Néha annyira sajnálom a lurkókat mikor már nem tudnak mit csinálni és csak orr lógatva sétálgatnak a parkokban :(
Manóka191 Creative Commons License 2009.10.02 0 0 87
Felénk is nem egy helyen előfordul, hogy összefirkálják a játszótereket és ezzel elrontják a környék képét. Egy csendes nyugodt városrész milyen hatást kelt, ha nincs egy normális hely ahova az emberek levegőzni járnak, vagy épp a gyereküket viszik játszani? Sajnos már egyre több helyen látom ezt...
eithah Creative Commons License 2009.10.02 0 0 86
A mi közelünkben sajnos nincs olyan sportpálya amit tudnánk használni ingyen és bérmentve :( de a graffiti az nálunk is van bőven. Jó lenne őket eltüntetni...
Előzmény: emi1616 (85)
emi1616 Creative Commons License 2009.10.02 0 0 85
Üdv!
A baj az, hogy nem csak a játszótereken vannak katasztrofális állapotok, hanem a parkok, "díszterek" és sportpályák gondozása is hagy maga után kívánnivalót. Mindenütt graffiti-k és düledező padok, hogy csak néhány dolgot említsek... Sajnos az összes korosztályt érinti ez a helyzet, hiszen mindannyiunk szeretné használni a köztereket. Ha adódik egy alkalom, hogy ezen változtassunk, szerintem használjuk ki!
eithah Creative Commons License 2009.10.02 0 0 84
Hát azért szerintem azt azért megadhatnák hogy mennyi szavazattal nyert... így a kisebb közösségek is felkészülhetnek hogy mennyire kell hajtaniuk. És szerintem inkább csak erősítené a versenyt.
Előzmény: atom..anti (83)
atom..anti Creative Commons License 2009.10.02 0 0 83
ezzel az információval meg is ölnék a verseny élvezetét...jah és eitah a szándék a fontos ugyebár. Most jobb lenne ha 1 ember kapna valami drága holmit aminek az értékéből mást is lehetne venni..ami esetleg a társadalom életszínvonalát növelné.
Előzmény: sunamary (81)
eithah Creative Commons License 2009.10.02 0 0 82
Szia Én olvastam a programot és egész jónak is találom... de szerintem 1 millió forint egy kicsit kevés hogyha egy nagyobb játszóteret akarnak felújítani.
Előzmény: Törölt nick (80)
sunamary Creative Commons License 2009.09.28 0 0 81
Engem mindössze annyi érdekelne, hogy kb. mennyi szavazatra van szükség ahhoz, hogy megnyerjük, vagyis nincs-e valakinek valami infója hogy az előző alkalommal mennyi kellett?
wahquarch Creative Commons License 2009.09.28 0 0 79
A honlapon én is jártam, de ezt nem írták le így, hogy akkor csak szavazni kell... honnan van ez az infó?
Előzmény: Törölt nick (78)
wahquarch Creative Commons License 2009.09.28 0 0 77
Visszaolvasva a hozzászólásokat, még mindíg nem derült ki, hogy hogy választják ki ezt a 10 települést.
Egyébként a minap láttam án is kirakva egy nagy hirdetőre a CBA mellett és azon pempers meg ilyesmi termékek voltak, és felmerült bennem, hogy akkor most ha ezen termékeket más üzletben veszem meg akkor az nem megy az alapba? Ha meg nem akkor miért csak ezen termékek miért nem minden elvégre a cba haszna csökken nem?
zsuzsa.takacs Creative Commons License 2009.09.23 0 0 76
Csak az a baj ezzel, hogy az embereket mindig az egyéni érdekük motiválj jobban...
Előzmény: szimonettaa (75)
szimonettaa Creative Commons License 2009.09.23 0 0 75
hát ez az!!! végre nem egy egy ember számára hasznos tárgyi nyeremény van, hanem egy közösség javát szolgálja. sztem ez jó dolog!!
Előzmény: zsuzsa.takacs (74)
zsuzsa.takacs Creative Commons License 2009.09.23 0 0 74
Én már tényleg nagyon dicséretesnek tartom azt is, hogy a résztvevő cégek 10 mobiltelefon vagy tévé kisorsolása helyett valami ilyen akcióval csábítják a vásárlókat.
Előzmény: Peremy (73)
Peremy Creative Commons License 2009.09.23 0 0 73
Az tény, hogy a képek alapján az avatás az jol sikerült, és zsuzsa valóban igazad, van, dehát gyarló az ember...:S
Előzmény: szimonettaa (72)
szimonettaa Creative Commons License 2009.09.23 0 0 72
én örülnék ennek is, az avatás a képek alapján nagyon jól sikerült, sztem minden gyerek jól érezte magát!!
Előzmény: zsuzsa.takacs (71)
zsuzsa.takacs Creative Commons License 2009.09.23 0 0 71
Biztos hogy jobbat is ki lehetne hozni, számla nélkül, feketemunkával...
De az is biztos hogy enélkül meg semmilyent nem tudtak volna csinálni.
Előzmény: Peremy (70)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!